Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tuti altatási technikák fórum

Tuti altatási technikák (beszélgetős fórum)


1 2
16. kiscicalany (válaszként erre: 15. - Monibakos)
2012. dec. 31. 17:20
Ha találsz valamit, kérlek szólj, nálunk ez 22 hónapja tart, egy éjszakát sem aludt át, én meg most ennek iszom a levét, mert levert a lábamról a stressz és a kialvatlanság, étvágytalan, beteg lettem, így alvással töltöm a szilvesztert, ő meg mamázik, hogy valamennyire regenerálódjak- ha egy este alatt sikerülhet.
2012. dec. 31. 17:08
nekem 17 honapos a kisfiam; mi is szenvedtunk ilyen nappali almatlansagban a ti korotokban; nekunk is a kinti alvas volt a megoldas; nemsokara beall az alvasa. remelem ti nem ugy jartok mint mi. nekunk amig nem aludt nappal- aludt mint aa bunda ejjel. amint megtanul nappal jot aludni azota katasztrofalisak az ejszakaink- es sajnos ez mar egy eve tart es nem talalunk ra megoldast.
14. Bettyg (válaszként erre: 13. - Dominós)
2012. dec. 31. 16:52
magadba meg pájinkát. úgy a legjobb. próbáld ki :D
2012. dec. 31. 16:42
fagyban a legjobb, tőttök bele előtte fagyállót :))))))))))
12. Bettyg (válaszként erre: 11. - Dominós)
2012. dec. 31. 16:38
nemszégyelled magad? te gyapjú lábzsákba nyomod, kiszsiri meg -5 fokba??
2012. dec. 31. 16:36
gyapjú lábzsák, babakocsi, -5 fok...3 óra nyugodt alvás :)))))) nálunk ez is működött.
10. Bettyg (válaszként erre: 9. - Dominós)
2012. dec. 31. 16:36

nemvótá. megpuszíítad. ez kedves.

:D

2012. dec. 31. 16:35

beviszem, leteszem, megsimogatom, megpuszilom, kimegyek...5 perc és alszik

most gonosz voltam :))))))))))))))))))))

8. mkriszti81 (válaszként erre: 5. - LauraJones)
2012. dec. 31. 16:34

Na, akkor ha bejön neki a monoton zaj, akkor keress olyan megoldást, ami mellett nem kell ott állnod, ill. nem fogyaszt sokat. Pl. mehet a tv (úgy hogy ne lássa), vagy a rádió, vagy sz.gépről ismétlődő zene, vagy zaj hangok (szerintem youtube-on is találsz hasonlót, de relax zenét tuti).

Esetleg hangosan ketyegő óra, az ütemes is legalább.

2012. dec. 31. 16:33
Valami halk lágy zene esetleg? Nálunk az is bevállt, ha betekertem valami vékony plédbe a gyereket.
2012. dec. 31. 16:19
Nálunk most az vált be,hogy ráadom az overállt,sapkát,be a babakocsiba,és ki a hideg előszobába.:))) 2-3 órát alszik.
2012. dec. 31. 16:07
A porszívóval próbálkoztam, na nem közvetlen mellette, de még jól hallható volt, addig nyugton van, amíg szól, aztán vége.
4. Lili74 (válaszként erre: 3. - Lili74)
2012. dec. 31. 16:07
Persze be kell kapcsolni, a monoton zúgásra elalszanak. A fiam a flexet is bírta, a szomszéd állandóan vágott vmit. Én mindig paráztam, h szegény majd felébred, de egy frászt, a nagy csendre ébredt fel.
3. Lili74 (válaszként erre: 1. - LauraJones)
2012. dec. 31. 16:04
Nekem anno a keverőtárcsás mosógép nagyon bejött, most a mikrót ajánlják. Na nem betenni, mellé tenni! :) Viccet félretéve, állítólag beválik.
2. mkriszti81 (válaszként erre: 1. - LauraJones)
2012. dec. 31. 16:04

Ezeken kívül nem sok újat tudnék mondani, esetleg babakocsiban ringatva, tologatva megpróbálhatod, vagy ha van pihenőszéketek esetleg...

Valószínű most egy ilyen időszakba lépett, kitartás, majd visszaáll a rend. (nálunk is volt több ilyen, és gyanítom még lesz is, az ilyen időszakokat túl kell élni)

Amúgy még mindig jobb, ha nappal van ez, mintha éjjel nem akarna aludni ;)

2012. dec. 31. 15:58

Egy ideje nappal már nem tudom elaltatni a 10 hetes babámat. Éjszaka gyönyörűen alszik, egyszer kel, de visszaaltatható, nappal viszont minden más.

Ráztam, ringattam, susogtam, paskoltam, próbáltam cicin elaltatni.

El is alszik, vagyis becsukja a szemét, és pihen, de ha lerakom, rövidesen felébred és nem tetszésének ad hangot. Mindegy mikor rakom le, 10 perc, 20 perc, fél óra, vagy egy, felébred.

Szopi után már éber, kicst hagyom is dumálni, nézelődni, aztán amikor ásítozik, akkor próbálom elaltatni.


Hogyan tudnám elérni azt, hogy ne ébredjen fel és ne sírjon?

A cumit nem fogadja el. Minden ötletet szívesen vennék!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook