Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Túl sok a tejem fórum

Túl sok a tejem (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 26. 21:45

Nekem is rengeteg tejem volt. Az ikreim megették, de a lányomnál nekem is fejnem kellett, mert begyulladt a mellem. Annak idején 14 éve, a megyeszékhelyen ahol éltem hétköznap kijöttek és elvitték a tejet az anyatejgyűjtőbe, csak hétvégén kellett nekünk bevinni, ha akartuk. A feltétel csak egy tüdőszűrő volt, amit 10 nappal szülés után megcsináltattam. (Most valahol azt olvastam, hogy szoptatás alatt nem szabad tüdőröntgent csináltatni, de nekem akkor azt orvos mondta, hogy szükséges.) Kb. öt hónapig tudtam leadni, addigra már nem termelődött annyi felesleg, és nem mellesleg egész rendes pénzt fizettek érte.

Fejni viszont mindenképp fontos, hogy nehogy begyulladjon a melled, mert az nagyon kellemetlen, és csak fokozatosan lehet a fejést is csökkenteni.

2012. ápr. 26. 14:28

jah és próbáld meg az utolsó pillanatban fejni,mármint ne mindig hanem amikor már nagyon kemény...hátha apad kicsit...

a gyulladás nagyon fáj,vigyázz:(((

4. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 1. - B8b8d351d2)
2012. ápr. 26. 14:27

vagy aranytartaléknak a fagyóba is tehetsz be belőle!!!:)

vagy le is adhatod!

2012. ápr. 26. 14:27

én is így jártam...

őszintén megmondom most sokan megköveznek de a leadás lett volna a legjobb megoldás viszont túl sok intézni valóval járt volna


lehet lustának nevezni de tél közeépn újszülöttel jogsi nélkül bkvzni és apa is melozott folyton,nem vettem a nyakamba ezt a terhet...


DE! megbántam és inkább jobb lett volna!


ha nem akarod, fagyaszd le:) vagy csúnyán hangzik,de öntsd ki:S

2. b-zs (válaszként erre: 1. - B8b8d351d2)
2012. ápr. 26. 14:25
minél többet fejed, sajnos annál több lesz.. nem akarod eladni??
2012. ápr. 26. 14:24
Mit csináljak ha tul sok a tejem? Rengeteget szívom le hogy ne gyulladjon be de egyfolytqban csak jön jön sosincs vége

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook