Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túl lehet lenni azon, ha megcsaltak? fórum

Túl lehet lenni azon, ha megcsaltak? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
462. vadcicus (válaszként erre: 457. - Őzgida)
2008. nov. 6. 13:40

Igen értelek. Nekem is ez volt a legfájdalmasabb.

Igen, sokáig eszedbe fog jutni, de neki kell elszámolni saját magával. De sikerülni fog. Ha szereted, ne add fel. Hidd el, ő is szeret, különben borított volna. Kitartás, remélem teljesen rendbe jöttök ti is. Nekünk sikerült, sőt ha lehet mondani sokkal jobb lett a kapcsolatunk. Sokkal jobban figyel rám.

461. Őzgida
2008. nov. 6. 11:12

Mielőtt kiderült, azt gondoltam, ha megtudnám, dobnám. De egészen más, ha beigazolódik. Kiderül, hogy mégsem megy olyan könnyen.

Mindenesetre senkinek nem kívánom ezt.

2008. nov. 6. 09:40
Ez a kérdés teljesen személyiség-függő.Nem lehet kategorikusan kijelenteni sem az igent,sem a nemet.Én speciel jobban elviselném,ha a párom a tudtom nélkül egy örömlánynál keresne vigaszt,személytelenül,érzelmek nélkül,mintsemhogy érzelmileg csaljon meg valakivel.Amit nem tudok,nem fáj.De ha tudomásomra kerül,azonal lépek.Volt párom feltette magát a mydate-re,sikamlós üzenetek tömkelege,és mindenkinél ő volt a kezdeményező.Megtudtam,léptem.Én nem tudok megbocsájtani,de van aki tud.Hogy ki a szerencsésebb?Az aki tüskék nélkül tud megbocsájtani.
459. Őzgida (válaszként erre: 458. - Puli1)
2008. nov. 6. 09:10
Voltál már ilyen helyzetben puli1?
458. puli1
2008. nov. 5. 19:12

Nem olvastam el hogy ki mit irt ebbe a forumba,de ilyen hulyeseget ne kerdezzetek mar!!Persze hogy tul lehet rajta lenni,ez nem a legnagyobb dolog az eletbe.Meg kell bocsaltani,ha a pasi megerdemli,es el kell felejteni!!!Ennyi

Igy is ugy is az lesz a vege,hogy a hosszu duzzogas meg cirkusz utan megbocsajtunk nem?Akkor meg minek stresszelni??????!!

457. Őzgida (válaszként erre: 456. - Vadcicus)
2008. nov. 5. 12:48
Köszönöm a válaszod! Tényleg. Most mindenben a megoldást keresem. Azt hiszem eldöntöttem, maradok. De sűrűn eszembe jut. Anno azt gondoltam, ha velem megtörténék, nincs mese, viszlát! De más, ha valóban... Nem akarom a fejéhez vágni többet, azt hiszem tudja,mennyire megbántott. Számoljon csak el a saját lelkiismeretével, ha tud. Fura, nem is a tényleges megcsalás az ami fáj, hanem hogy szájon is csókolta. Talán ez a legnehezebb.
2008. nov. 3. 13:36
Be tud gyógyuln, ha tényleg szereted. Tapasztalatból mondom, velem is megtörtént, bár nem volt részeg, nem veszekedtünk előtte. Ha meg akarsz bocsátani, akkor ne emlegesd fel neki, de meg kell beszélnetek. Ki kell magadból beszélned, de csak egyszer. Ha mindent elmondtál neki, akkor többet ne hozd fel, még akkor se, ha nagyon ki vagy rá bukva, mert nagyon összevesztetek.
455. Őzgida
2008. nov. 3. 13:26
Sziasztok! Én még új vagyok, mind a fórumon, mind a megcsaltak klubjában.:-( Most a gyógyírt keresem mindenhol és mindenben. Úgy néz ki én a próbáljuk meg, hátha megy megoldást választottam, vagyis maradok. Nem egyszerű a képlet: részegen, olyan nővel, aki már egy éve zaklatja és mindez egy vita után... Aztán persze megbánás és teperés. Nem mentegetem, hibás. De tudom, hogy tényleg szeret. De folyton ott a kérdés, hogy be tud-e gyógyulni ez a seb?
454. Saci49
2008. szept. 27. 09:50
A becsapás fájdalma elmúlik, de a bizalom helyreállítása nagyon nehéz és hosszadalmas út. Ehhez a másik félnek is úgy kell viselkednie, hogy segítsen "beforrasztani" a sebet, ha még érdesem!!!
453. katácskák (válaszként erre: 451. - Mónika28)
2008. szept. 27. 09:29
De csak addig, még ,nem gyógyítjuk be szeretettel és megbocsájtással.A fájdalmak elengedésével is jár. Hiszen olyan rövid az életünk...
2008. szept. 4. 11:12

igen túl lehet, de ahhoz nagyon-nagyon szeretni kell a másik embert.

+ akkor is könnyebb a dolog, ha már mind a két fél túl van a megcsaláson és ujrakezdték a kapcsolatukat.

Ha csak az egyik fél volt vétkes, az sokkal jobban tud fájni.

2008. szept. 4. 10:50
Szia! Szerintem nem! Nem elkeseríteni akarlak,de a sebek állandóan fel fognak szakadni....
2008. szept. 4. 10:43
Túl lehet tenni magad rajta. De szerintem csak akkor, ha többet nem állsz vele szóba. Nekem sikerült.
449. zsancus
2008. aug. 1. 23:57
Soha ez egy örök nyom...(bizom benne hogy nem csalnak meg)
2008. aug. 1. 23:25
Nem
2008. aug. 1. 22:03
Soha nem lehet túlleni rajta,mert bár a fájdalom idővel elmúlik,de a félelem hogy ez újra bekövetkezik életed során,na az soha nem múlik el.(
2008. aug. 1. 21:55
Még nem volt benne részem, de én biztos nem élném túl
445. ittik86
2008. júl. 20. 13:42
Az ember kénytelen túllépni rajta, vagy beleőrül. Meg kell próbálni új életet kezdeni és keresgélni, szórakozni menni, ismerkedni. Nem szabad begubózni semmi képpen sem. Társaságba járni, beszélgetni amennyit csak lehet. Mindenképpen tovább élni az életet és a lehető legtöbb programot szervezni magadnak!!
2008. júl. 20. 08:49
Egy ismerosom szerint igen. En nem tudom,meg nem volt benne reszem...
2008. jún. 24. 16:30
Attól függ... Ha az, aki megcsal, a világot jelenti, ha ő a minden, akkor nem hiszem. Ha nem ennyire függő a viszony, akkor lehet stílusosan féltékenynek lenni. Volt, hogy tudtam, hogy van harmadik a képben és azt is tudtam, az akkori kedves mikor megy hozzá. Tettem róla, hogy fölöslegesen tegye. Minden alkalommal, amikor készülni kezdett gyakorlatilag megerőszakoltam. Három-négy hét után tudtam, hogy nincs már másik és akkor kidobtam. Nyilván házasságban, gyerekekkel nem ennyire egyszerű és minden szituáció teljesen más.
2008. jún. 24. 16:22

túl lehet e lenni azon ha megcsalnak?

hát bevallom nem tudom... sokmindentől függ...

talán..1szer...de még az sem biztos..

441. Nyuszó68 (válaszként erre: 426. - Adfe1d9c94)
2008. máj. 11. 19:43
Az erő nem mindenkinek ugyanazt jelenti. Valakinek ahhoz kell sok erő hogy felejtsen és újra kezdjen mindent a párjával, vagy éppen új életet de egyedül. Nekem ez utóbbihoz kellett sok erő hogy el tudjam engedni. Igaz ő nagyon is akart maradni,de...Sokat gondolkodtam,és arra jutottam ha már egyszer volt valami amiért egy másik nő karjaiban kötött ki,akkor az máskor is előfordulhat. Nagyon ügyesek és rafináltak a férfiak, tudják hogyan kell visszakönyörögni magukat, mert így kényelmes nekik. Van aki főz,mos rájuk, és ha éppen „szórakozni” támad kedvük,akkor pedig ott a szerető,aki mindig kéznél van. Na meg éppen a napokban hallottam hogy volt olyan nő és férfi akik azért maradtak együtt mert nem merték felvállalni a hűtlenséget a szülők, barátok, kollégák előtt. Féltek a pletykától. Pedig minden csoda csak 3 napig tart.
440. Nyuszó68 (válaszként erre: 439. - Fe20557d00)
2008. máj. 11. 19:35
Az egyedüllét nem zavar,csak akkor agyalok.Tudom hogy már nem szabadna,de nem tudok tenni ellene.Hogy hiányzik-e?Hát magam sem tudom.Van hogy úgy érzem igen,de ha belegondolok mit tett velem,akkor rájövök hogy jól döntöttem.Egyelőre még nem válunk(ez az ő kérése volt),azt mondta ad időt hogy átgondoljam,hátha idővel újrakezdhetjük.De egyre jobban úgy érzem hogy nem tudok megbocsátani neki,egyszerűen nem megy.Már elkezdtem egy új életet és most ez így jó.
439. fe20557d00 (válaszként erre: 438. - Nyuszó68)
2008. máj. 11. 19:24
Mi nehéz benne? Hogy egyedül vagy? Vagy az hogy olyankor agyalsz? Vagy az hogy hiányzik?
438. Nyuszó68 (válaszként erre: 437. - Fe20557d00)
2008. máj. 11. 19:22

Szia Bogica!

Igen,köszi szerencsére már jobban vagyok.Új életet kezdtem.Próbálok kikapcsolódni,és nem rágódni a múlton.Ez hol jobban hol nehezebben sikerül.A szüleim,barátaim nagyon sokat segítenek.Sok programot szerveznek,hogy ne legyen időm agyalni.Ez napközben még sikerül is.Az éjszakák amik még nehezek.

437. fe20557d00 (válaszként erre: 436. - Nyuszó68)
2008. máj. 11. 19:15
Nyuszó! Jobban vagy?
436. Nyuszó68 (válaszként erre: 424. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 11. 19:14

"A világ legszebb, legszexisebb, legokosabb nőjét is megcsalják!"


Na igen,de ez még nem mentség. Ez olyan amikor a gyerek 1-est kap az iskolában és azzal mentegetőzik hogy legalább az osztály fele is egyest kapott,de minket ugye az már nem érdekel,csakis egy,a mi gyerekünk.

435. aa84cb386d (válaszként erre: 434. - Aa84cb386d)
2008. máj. 11. 17:26
Elég gáz ha valaki a barátikörén belül féltékenykedik. Legalábbis szerintem.
434. aa84cb386d (válaszként erre: 431. - RLindi)
2008. máj. 11. 17:24
Á!!!Egyszer együtt szilvesztereztünk vagy 20 an voltunk és szilveszter után eltűntek valamilyért. Aztán 1 hónap múlva előkerültek és akkor kiderült hogy állítólag „úgy nézett” valakire a pasi a bulin „mintha”stb. És ez csak egy eset.
433. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 432. - Fe20557d00)
2008. máj. 11. 17:24

A ferfiak gondolkodasat magyarazhatjak nekunk, tehetunk ugy, mintha ertenenk, de teljes mertekben erteni nem fogjuk. Az unas viszont lehet kolcsonos, persze attol meg a szeretet mukodhet.

Gondolom o sem unta a parjat mindig es ha vele maradt, azert szereti.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook