Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok olyan vírusbetegségről, ami erős fejfájással kezdődik és később már hasfájás is mutatkozik? fórum

Tudtok olyan vírusbetegségről, ami erős fejfájással kezdődik és később már hasfájás is mutatkozik? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 4. 07:59
napszúrás nem lehetett, vagy hőguta?
2012. júl. 4. 07:56
Van ilyen, de nem vírus... mi fél Velencét átrohanva vittük ölbe a gyereket a kórházba ugyanezekkel a tünetekkel, menni nem bírt... ahol aztán azonnal jobban lett, mintha misem történt volna...meleg és az előző esti spagetti volt a bűnös...
2012. júl. 4. 07:55
Szia,nekunk is volt fejfajas meg hasfajas de nem egyszerre,en a strandra gyanakodtam,kicsit sokat voltunk kint,azt okoltam,es par ora alatt elmult nyomtalanul.De annyira nem volt eros a fajdalom.
2012. júl. 4. 07:52
Én ugyan nem vagyok ovis, de fáj a fejem, hányingerem is van sokszor a melegtől, biztos ez is ettől van. Igyon sok folyadékot!
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nyuszi011)
2012. júl. 4. 07:51

Fél napos vírus?


Szerintem inkább a meleg miatt érezte vacakul magát.

2012. júl. 4. 07:50
simán lehet a melegtől is... nem?...
2012. júl. 4. 07:40

Sziasztok!

Tudtok mostanság olyan vírusról, ami erős fejfájással kezdődik, aztán a gyermek a pocakját fájlala? Kisfiamnál ez történt, kb. fél napig tartott.Nagyon megijesztett,mert felkelt az ágyból, majd lefeküdt.Nem volt kedve játszani semmivel, nem evett.Kb.fél nap után jobban lett.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook