Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Unom már, hogy szinte állandó fejfájással kell élnem, és... fórum

Unom már, hogy szinte állandó fejfájással kell élnem, és... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. Shanalyl (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 14:32
Igen, orron keresztül altatásban, Pesten, az OKITI-ben.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Shanalyl)
2022. jún. 8. 13:52
Köszönöm,sajnálom hogy mégis fáj néha. Orron keresztül vették ki neked? Gondolom altatásban. És hol,melyik városban?
2022. jún. 7. 14:31
Átérzem. Az agyalapi mirigy adenoma nekem is volt, kivették, de a hormonális károkkal nem tudnak mit kezdeni. A migrén piercing kicsit segített, de a hirtelen melegedésre és a nagyobb szelek érkezésére nekem is rohadtul fáj, néha el kell jönnöm a melóhelyről is, annyira.
17. L.Anikó2 (válaszként erre: 16. - Basset)
2022. jún. 6. 11:40
Örülök, hogy Neked is megoldódott.:) Nem mindenki ilyen szerencsés mint mi.
16. Basset (válaszként erre: 15. - L.Anikó2)
2022. jún. 6. 08:14
Kösz, hogy leírtad! :) Nekem olyan szokott lenni, hogy a szemem sarkában elkezd vibrálni, mozogni a tér, mintha délibáb lenne... Akkor tudom, hogy pár perc múlva iszonyú fejfájás jön. De szerencsére, 35-40 éves korom körül egyre ritkábbak és enyhébbek lettek, mostanában meg már egy szem Advil elmúlasztja 5 perc alatt.
15. L.Anikó2 (válaszként erre: 13. - Basset)
2022. jún. 5. 20:39
A látótérbe belekerül egy kör alakú vagy egyenes villám ami ketté osztja a látóteret. Aztán a kör vagy az egyenes egyre nagyobb és eltűnik a látótérből. Jön az iszonyú fejfájás. Néha ez elmaradt. Mellékhatások: szédülés, hányinger, fény és szag érzékenység.....
2022. jún. 5. 12:23
Szerencsére nekem ritkán fáj a fejem de ha fáj az nagyon le tud fárasztani. Van viszont sok étel allergiám és emiatt ritkán változtatok az ételeimen de néha muszáj. Ilyen esetekben figyeltem meg, hogy nagyon is függenek a tünetek attól, hogy mit eszünk. Nekem a védőgázas csomagolású dió okozott erős fejfájást, a vérnyomást is felvitte , ijesztő volt. Ha fejfájáskor vissza tudsz emlékezni, hogy előző napokban mit ettél esetleg segíthet. A bolti feldolgozott élelmiszerek is okozhatják / színező anyag, tartósító, több só, védőgáz, konzisztencia javító anyagok/.
13. Basset (válaszként erre: 11. - L.Anikó2)
2022. jún. 5. 09:51
Azta! Az milyen? Le tudod írni?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - L.Anikó2)
2022. jún. 4. 17:43
Szia,örülök hogy megoldódott. igen,megpróbálom már kinéztem egy pesti dokit.
2022. jún. 4. 11:51
Nekem aurás migrénem volt villámlátással. Évekig szenvedtem és szedtem minden féle bogyót. Aztán az orvos aspirin protetctet ajánlott. Megszűnt az aura, néha enyhe tünetek vannak. A Te problémád összetettebb nem biztos, hogy megoldaná. Egy próbát megér.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 820e00bff1)
2022. jún. 3. 16:34
Köszi,kipróbálom.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Basset)
2022. jún. 3. 16:33
Háét,igen nem egyszerű. köszi,megpróbálom bár eddig nem igazán sikerült relaxálni. a műtét csak akkor jönne szóba ha tovább szűkülne/tágfulna az agykamra.
2022. jún. 3. 15:41
Mentolos fogkrèmes vizes zsepi a homlokra
7. Basset (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 15:34

Hú, hát ez elég komplex probléma. Azt hiszem, itt nem is segítenek a mi tanácsaink.

De azt tudom mondani, esetleg próbáld meg a relaxációt. Valahogy elcsendesíteni az agyad, "lenyugtatni", gondold azt, hogy simogatod, szeretgeted, "kényezteted"... :D Hülyeségnek tűnik, de ki tudja..., semmibe nem kerül. :)

Ha meg valóban kibírhatatlan a helyzet, és az segítene, én lehet, átbeszélném a dokival a műtétet...

2022. jún. 3. 15:14
Köszönöm,ez sajnos egy bonyolult és összetett dolog. Többféle betegségem van. Agykamra szűkület,tágulat. Agyalapi mirigyen jóindulatú daganat. ezek miatt kontrollra járok Debrecenbe. az egyik legjobb idegsebész mondta,hogy sajnos nincs megoldás. örüljek hogy nem kell műteni. de így meg?? szörnyű :( a vérnyomásom is ingadozó kb 3 éve. depressziós vagyokpajzsmirigy-alulműködésem van,a pprolaktin-szintemet is ellenőrzik szóval elkeserítő így 43 évesen. jártam már rengeteg féle vizsgálaton... fülpircinget is próbáltam,előóször egyiket nem használt,most nemrég betették a másikat de szinte semmi javulás. mit tehetnék?
5. bnedora (válaszként erre: 4. - Basset)
2022. jún. 3. 14:56
Nem biztos. Nekem is fájt a fejem kb. fél évig, de nem tudták megállapítani, hogy mitől. Aztán ahogy jött, elmúlt, szerencsére.
2022. jún. 3. 14:45
De minimum egy neurológus, vagy lehet, kardiológus. Mitől fáj egyáltalán? Tuti, hogy migrén?
2022. jún. 3. 14:45
Akupunktúra
2022. jún. 3. 14:37
Migrén piercing. Hidd el segít.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook