Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok nekem véleményeket írni az új Veet zselégyantáról? fórum

Tudtok nekem véleményeket írni az új Veet zselégyantáról? (beszélgetős fórum)


9. SzánI. (válaszként erre: 7. - SzánI.)
2011. aug. 3. 22:02
Azóta sem jött meg a kedvem ehhez a sz.rhoz.
2011. aug. 3. 19:20
Borzasztó....
2011. júl. 3. 17:41

Nagyon ócska egy cucc, és nem ér meg ennyi pénzt. Egyedül azért volt jó, mert vízzel lejön.

Egyébként meg minden felkenés után szinte az egész kezem ragacsos lett. Felkenés-kézmosás-lehúzás-felkenés-kézmosás-lehúzás.

És nem is tudtam vékonyan kenni.


Én úgy fogom csinálni, hogy amikor a görgős gyantám kifogy, kitisztítom, majd a melegített folyékony zselét beleöntöm és úgy fogom használni.

2011. jún. 8. 21:24
Nem ér annyit mint amit kérnek érte. Nekem nem szedte le a szőrőmet teljesen, így csipeszelhettem.. használni se túl tiszta. Annyi az igaz, hogy vízzel lejön. A sima patronos gyanta sokkal jobb, tisztább és jóval olcsóbb is.
5. csajszika890721 (válaszként erre: 4. - Bucóka20)
2011. máj. 16. 11:22

Köszi szépen... Gondolkodom még az epilátoron...az egyszerűbbnek tűnik, hatásosabbnak gondolnám...


Olvastam már a cukorgyantáról.

2011. máj. 15. 17:47

Szerintem a "normál" gyanta a legjobb.Ha nem vagy rá allergiás,akkor sztem felesleges újat keresgélni.Bár abból a gyantából is van több féle.


Van még olyan,h cukorgyanta,nézz utána a neten,azt naon sokan dícsérik,de sztem azt házilag (magadnak) nem tudod megcsinálni.

3. csajszika890721 (válaszként erre: 2. - Ekka)
2011. máj. 15. 15:10
Köszi a gyors választ... Ezen a terméken gondolkozom. Bevallom próbáltam már Veet termékeket és nekem nem igazán váltak be. Megkérdezhetem akkor mit tudsz ajánlani? :-)
2. Ekka
2011. máj. 15. 15:06
Szerintem nem nagy durranás..:S
2011. máj. 15. 15:06
Tudtok nekem véleményeket írni az új Veet zselégyantáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook