Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok javasolni jó nőgyógyászokat Kecskeméten? fórum

Tudtok javasolni jó nőgyógyászokat Kecskeméten? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 10. 07:32

Sziasztok!

Látom jó kihalt ez a fórum... Azért remélem van aki időnként benéz.

Az lenne a kérdésem, hamarosan szeretnénk kistestvért a kislányomnak. Dr. Kazacsay László az orvosom. Az előző terhességemet nem vele csináltam végig - sajnos.... :S

Vizsgálatokra a Bagoly utcába járok hozzá, de ott terheseket szinte sosem látok. Ahogy belegondolok az a rendelő sem igazán felszerelt.

Na nem is ez a lényeg,az lenne a kérdésem, hogy Ő rendel még valahol máshol is Kecskeméten? Esetleg pontos címet tudna valaki mondani?

4D-s ultrahangot tud csinálni?

228. tjtj
2011. szept. 28. 20:58
Sziasztok! Érdeklődnék, tudja-e valaki, hogy Dr. Bakó Ferenc mennyiért vállal terhestanácsadást és szülést? Van egyáltalán konkrét összeg? Köszönöm előre is!
227. aida22 (válaszként erre: 226. - Bubuska68)
2011. aug. 23. 15:58
szia.azt nem tudom hol rendel de azt tudom hogy mikor engem vizsgált ügyeletbe 38 hetes terhesen 2 hónapja mert az én dokim szabin volt nagyon durva volt nagyon fájt hiába húztam magam nem volt kíméletes de amugy állitólag jó doki.
2011. aug. 23. 13:49
Sziasztok! Tud valaki közületek valamit mondani Sári Tamásról?(Rendelés, stb. ...)
225. Tundeva (válaszként erre: 224. - Fortimo)
2011. aug. 17. 15:26
:O azta, ezt még nem hallottam, de akár ez is igaz lehet...
224. Fortimo (válaszként erre: 208. - Eaedab0e25)
2011. aug. 16. 16:13
Én úgy tudom, hogy a fiatal Tankó volt a dokija és hogy az anyának már rég megmondták, hogy nem vállalhat több gyereket, ő mégis megtette.
223. Fortimo (válaszként erre: 216. - Cs91brigi)
2011. aug. 16. 15:58
Dr. Nagy Károly 8000 ft-ot kér. Tavaly a szülésért 40-et kért. Jó doki, nyugodt, humoros. Viszont ami nem igazán jó benne, hogy nehezen elérhető. Hívni szinte felesleges, SMS-re válaszol, ha szerencséd van, még aznap. :)
2011. júl. 5. 14:35
Oké. Ha lesz valami, akkor rögtön megírom. Remélem hamarosan már írhatok is!
221. zsana0 (válaszként erre: 220. - Anikó8383)
2011. jún. 30. 19:13

Az andrológián lett jó az eredményetek?

Mi is megjártuk anno.

2011. jún. 30. 15:35

Köszi az infót, én adni akartam de elfelejtettem, olyan ideges voltam a vizsgálat miatt, csak hazafele vettem észre, hogy ott van a táskámban.

Képzeld a férjem eredménye is jó lett! Nagyon örülök, hátha mostmár hamarosan jön a gólya!!!

219. zsana0 (válaszként erre: 218. - Anikó8383)
2011. jún. 30. 15:32

SZIA

Ha sztk-ra mész akkor nem,én sem adtam.

Boldog babavárást.:)

2011. jún. 30. 15:28

Szerintetek a kecskeméti kórházban kell adni pénzt, egy vizsgálat után az orvosnak? vagy megse próbáljam! Vagy úgy van vele az orvos, hogy ha ad az ember jó, hanem- úgyis megyek a magánrendelőjébe?!

Nálunk kell, igaz kivan írva egy óriási táblára, hogy nem fogadhatják el. Jó lenne valaki megírná!

217. zsana0 (válaszként erre: 216. - Cs91brigi)
2011. jún. 28. 15:23

Nem is vagy tőlem messze.:)

Álltalában 10 körűl mozognak az árak.

2011. jún. 28. 14:32
Dr.Steinmetz Györgyhöz vagy Dr. Nagy Károlyhoz jár valaki?Nem tudtok árat mondani náluk?
215. zsana0
2011. jún. 26. 16:02

Ifj Tankó juniornál.:)

Nagyon jó doki csak ajánlani tudom.

2011. jún. 26. 08:55

Zsazsa0!


Örülök, hogy neked is ez a véleményed! Te kinél szültél? Állítólag kecskeméten mindegyik orvos jó, ezt az egyik ismerősöm mondta. Dehát kinek a pap, kinek a papné.

Én nagyon remélem, hogy megtaláltam azt az orvost akit kerestem. Mindenkinek ilyen orvost ajánlok.

213. zsana0 (válaszként erre: 212. - Anikó8383)
2011. jún. 24. 18:46

Ez így igaz.

Én 3 hónapja szültem,nem volt fogadott dokim,de a legjobbat fogtam ki.És a szülésznők is aranyosak.

2011. jún. 24. 16:41

Sziasztok!

Ma voltam HSG vizsgálaton Kecskeméten. Annyi rosszat olvastam erről a vizsgálatról, hogy rettenetesen féltem. Az orvosom a dr. Temesváry Béla, rettentő kedves és nagyon jó orvos! Remélem tud majd segíteni, hogy legyen babánk. De akik ott lent voltak a röggenbe és segítettek neki, azok is nagyon aranyosak voltak.Ja, az eredmény mindkét petevezeték átjárható!!!! Sajnos nem vagyok kecskeméti, ahol én lakom ott is van kórház,de ott az orvosok idióták, úgy beszélnek az emberrel mintha a seggükből rántották volna ki.Ezzel szemben a kecskeméti kórház ennek ellentéte!!!Én csak ajánlani tudom ezt a kórházat és a Temesváry főorvos úrat.

211. eaedab0e25 (válaszként erre: 210. - Tundeva)
2011. jún. 23. 11:05
Köszi a válaszod... :)
210. Tundeva (válaszként erre: 208. - Eaedab0e25)
2011. jún. 22. 17:18
Szia Kátya, én is így hallottam :( de végülis ez bárkinél megtörténhetett volna. Ezen felül sok jót is hallottam róla, és amikor nála voltam, jófej, szimpatikus dokinak ismertem meg.
209. Rosszcsontka81 (válaszként erre: 207. - Moncsa85)
2011. jún. 22. 16:14
Jól van,látom van más is,aki ódákat tud zengeni róla.) Bizonyára akadnak még sokan. Sajna nekem a terhesség alatt nem Ő volt a dokim.. Csak szülni mentem hozzá,mert az elözö dokim a szülést nem vállalta. De a következö babámnál ki nem hagyom ezt az élményt. Remélem az is probléma mentes terhesség lesz és hasonló fantasztikus szülés,mint Petra születése.)
2011. jún. 22. 15:08

Nem mondjátok komolyan, hogy az őszi esetben, amikor elvérzett a kismama, az a NYirády Tamás betege volt....


Az nem lehet igaaz...


Bocs, hogy csak így bepofátlankodtam...

Egyébként sziasztok

207. moncsa85 (válaszként erre: 206. - Rosszcsontka81)
2011. jún. 22. 14:52

Csatlakozom!

Szintén nála szültem másfél éve!És maximális az elégedettség!!

Terhesség alatt én mindent megkérdeztem amit a neten olvastam (ezt imádják a dokik:DD) és általában vagy simán csak kiröhögött vagy együtt röhögtünk:))

A szülés nekem is fantasztikus volt!És a varrásnál is volt röhögés amikor érzéstelenített és mindig felemelkedtem (akit már vartak tudja) és Ő meg mondogatta hogy tegyem már le a fenekem mire én kiakadtam hogy persze Ő nem tudja hogy ez milyen rossz mire felnéz és azt mondja:

Tegnap voltam fogorvosnál ott is érzéstelenítenek!!!

Na olyan röhögés lett a szülőszobán:DDDD

206. Rosszcsontka81 (válaszként erre: 205. - Cs91brigi)
2011. jún. 22. 14:46

Én nem akarlak rábeszélni, főleg ha neked kellemetlen, hogy máshonnan is ismered. Mondjuk én nagyon sokáig kerestem a tökéletes orvost, de megtaláltam.)))

Csak azért meséltem el, mert én azon szerencsések közé tartozom, aki elmondhatja, hogy élete legszebb élménye volt a gyermeke születése. Sajnos sokan nem így vannak ezzel. És ennek jórészét a dokimnak köszönhetem. Lehet, ha nem épp egy éjszakán át vajúdtam volna, akkor még röhögök is a poénjain.)

Volt egy pillanat mikor nagyon megijedtem, hogy a műtőben kötök ki, de elég volt belenézni a szemébe, olyan nyugodtságot surágzott, úgyhogy éreztem, hogy nem kell félnem.

Na de nem is fényezem tovább, a végén még félreérthető lesz. XD

2011. jún. 22. 12:39

Köszönöm a sok infót,hát Kazacsayt még nem tudom,mert a húgom osztálytársának apukája,ezen még rágódom :)

Viszont nem tudtok valamit mondani Dr.Pusztai Zoltánról?:)

2011. jún. 22. 12:03

Szia!


Én dr. Kazacsay Lászlónál szültem egy éve.

Nagyon meg voltam elégedve vele, szerintem nagyon rendes doki. Ő kötötte be az oxytocint, stb.. stb, mindent Ő csinált. Sokszor benézett hozzám vajúdás alatt is, sőt szülés után minden nap bejött hozzám. Szerintem nagyon jófej, nem kell "feszengeni", ha valamit meg akarsz kérdezni. Sokan mondták, hogy túl laza, de nekem ez a stílus nagyon bejött. )))) Én a következő kisbabámat is nála szeretném majd szülni.)))

203. mackoni1 (válaszként erre: 199. - Cs91brigi)
2011. jún. 22. 08:19

Szia!

Nyirády Tamást tudom neked ajánlani, az én tapasztalataim alapján alapos, korrekt doki - nála szültem a második gyerkőcömet-. Magánrendelőjében nem tudom mennyi a tarifa most - valaki 8 körül említette, de nem biztos-, én sztk rendelésre járok hozzá.

202. moncsa85 (válaszként erre: 201. - Cs91brigi)
2011. jún. 21. 12:59

Nagyjából hasonló a "tarifa"

10000körül kér mindenki!

2011. jún. 21. 12:24

Szia

Kosztelnyi Iván volt,de nem lett a szívem csücske:S

Kazacsayról hallottam,de a húgom barátnőjének hozzá nem szívesen mennék.Sajnos most azt is néznem kell,h ne legyen olyan nagyon drága,mert kicsit összébhúztam a nadrágszíjat :)

2011. jún. 21. 08:33

Szia!

Ki volt a dokid?

Van jó pár akiről sok jót hallani!

Pl: Szabó,Bakó,Nyirády, Kazacsay...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook