Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCO-s lettem. Kecskeméten melyik nőgyógyász az aki a legjobban ért ehhez a betegséghez? fórum

PCO-s lettem. Kecskeméten melyik nőgyógyász az aki a legjobban ért ehhez a betegséghez? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 24. 22:07
Szia! Honnan tudod, hogy Pcos vagy? Egyébként e téren Nagy Károlyt tudom ajánlani saját tapasztalatomból. 2008-ban rám nézett és rögtön megmondta endokrinológus nélkül, azt is mi a teendő. 1. Merkformin + fogyás 2. hormongyógyszer 3. műtét. Hála Istennek, csak az első lépésig jutottam, mert észrevétlenül pár hónap alatt teherbe estem. Sőt azóta idén szültem a második gyerkőcömet. Ha Pcos vagy az interneten nagyon sok segítséget találsz amit ha betartasz segít a teherbe esésben. A táplálkozás nagyon fontos és az egyéb gyógynövények is sokat segítenek.
2013. szept. 24. 08:52
Szia!Én hasonló cipőben járok orvos terén!De nekem a Terebessy Károly volt az orvosom!Nekem többen a Temesváry Bélát javasolták,de igazából akkor döntöttem el,hogy felkeresem,mikor tegnap a háziorvosom is őt javasolta!Jövő héten megyek hozzá
2013. szept. 22. 18:38
Szabó Lászlónál vagyok, de úgy látom, nem akar zöld ágra vergődni velem. Nem mondta el konkréten mi a bajom, csak azt hogy nincs peteérésem. Most elküldött endokrinológushoz. Olyan vergődősen halad minden. Én meg itt vagyok kétségbeesve októberben van csak szabad időpont az endokrinológusnál. Nem adott tanácsot, min változtasak és semmi mást sem. Ja, talán azt igen, hogy így nem valószínű a gyerekvállalás természetes úton. Nem vagyok most Vele megelégedve kérlek adjatok tanácsot kihez forduljak a továbbiakban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook