Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudnátok segíteni abban, hogy hangfalakat amik saját készítésűek hogy lehet légmentessé tenni őket, hogy ne legyenek rajta rések? fórum

Tudnátok segíteni abban, hogy hangfalakat amik saját készítésűek hogy lehet légmentessé tenni őket, hogy ne legyenek rajta rések? (tudásbázis kérdés)


15. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Katácskák)
2023. jún. 15. 07:24
Katiék , Jó lette a hangfal?
14. Józsibirka (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2023. jún. 15. 07:22
Asztamindenit....🙃
2010. aug. 7. 21:27

Szép Estét Éjszakát KEDVES MINDENKINEK :)))Kellemes pihenést jóéjteket szépséges álmokat Gyönyörű Szeretettel, örömökkel, boldogsággal, egészséggel teli Napokat NEKTEK.:)))

Örök SZERETETTEL :)))

2010. aug. 7. 21:11

Sziasztok KEDVES MINDENKI :)))

Kedvesek Aranyos segítőkészségeteket, tanácsaitokat köszönjük szépen.:)))

2010. aug. 7. 21:07
Szerintem nem légmentessé kell tenni a hangfalat, mert az lehetetlen, hanem csak úgy körbetömíteni, hogy por ne menjen bele, vagy ne rezegjen maga a láda, mert akkor nem lesz megfelelő a hangzás. Erről van szó?
10. caffi (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2010. aug. 7. 14:22
Én úgy tudom h ezért hátul kell hagyni 1 vagy 2 lyukat.....De lehet h tévedek:)
2010. aug. 7. 12:27
biztosan légmentessé kell tenni egy hangfalat? akkor hogy mozog a membrán?
2010. aug. 7. 11:59

Valamilyen szilikonos tömítő a tuti rá....de azt már mondták:)

Vagy összecsavarozás előtt olyan gumiszalagot rakni közé,amivel az ablakokat is szigeteljük....

vagy ahogy a papa61 javasolta....bár azt lehetne tenni kívülre is....ha valamilyen filcszerű anyaggal be vonod még kívülről....:)

2010. aug. 7. 07:29
Miniboszinak van igaza.
2010. aug. 7. 07:28
Rosszul mondtam. Ez csak a hangfal összeállítása előtt jó.
2010. aug. 7. 07:27
Vastag duplafix a legjobb. Magyarul kétoldalas öntapadós ragasztószalag. Időnként lehet a TESCO-ban kapni, vagy az Auchan-ban.
2010. aug. 7. 07:18
Szia szerintem próbáld meg szilikonos tömítővel párom is azzal csinálta régen!
2010. aug. 7. 06:44

Gondolom tökéletes szigetelésre gondol ...

Mert ugye levegő kell magába a hangfalba, hogy egyáltalán szóljon :)

Exem is csinált otthon két faca kis hangfalat ... de szimplán szigetelő szalaggal ... meg szöggel, meg csavarral ... szóval érted :)

A tömítéssel nagyobb bajban volt :)

2010. aug. 7. 06:36
Légmentessé?
2010. aug. 7. 01:43
Sziasztok:) Tudnátok e segíteni abban hogy hangfalakat amik saját készítésűek hogy lehet légmentessé tenni őket hogy ne legyenek rajta rések

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook