Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudnátok nekem zenéket ajánlani esküvőre? fórum

Tudnátok nekem zenéket ajánlani esküvőre? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 25. 06:40
A mi esküvőnkön is a Szerelem második vérig volt az egyik alapzene, azt én is tudom ajánlani. Nekem mivel orchideából volt a menyasszonyi csokrom, így az egyik aláfestő dal a videófelvételünkön is, ami az egész eseményről szólt a Páger Antal által énekelt "Orchideák, lila orchideák, mondjátok el , hogy szeretem..." című régi, de nagyon szép dal volt. Tehát mi nem csak a mai , divatos zenékből válogattunk, hanem ami konkrétan a mi esküvőnkhöz is illik, függetlenül attól, hogy mikori a dal.Persze jól kell összeilleszteni a dalokat, s akkor minden rendben lesz.Nem kis dolog egy esküvő...:-)
2010. márc. 24. 08:37
Nálunk a bevonuló zene Enya-only time. Nagyon illik bevonuláshoz. Gyertyagyújtás Rómeo és Júlia Szívből szeretni, Aláíráskor, fogadalom alatt stb Demjén: Szerelem Második vérig. (nem az első, mert az más, de az is jó)A többit már nem tudom.
14. Fötri
2010. márc. 2. 19:05

Szia! Bevonulás Nászinduló. Közbe Depeche Mode Sombody. Szülőköszöntő Emberek Mama. Kivonulás Enya volt, atöbbi nem ugrik be,hirtelen ennyi :-)) Szerintem bármilyen zenei érdeklődésűek vagytok találsz oda valót, a programszervezők annyit mutatnak, hogy nem tudsz választani, tehát vmi elképzelés legyen, az jó :-DD

Sok boldogságot!!!!!!!

2010. márc. 2. 18:58

Nekünk az esküvőnkön Kenny G. számai voltak...


Az aláírásnál-Forever In Love, szülőköszöntésnél- Endless Love, amikor pedig "fogadtuk a puszikat"- Loving You szólt. Bevonulni a szokásos Mendelsshon-Nászinduló-ra mentünk be.

2010. márc. 2. 18:55
Nekünk aláírásnál a Szívből szeretni volt Szinetár Dóra és Bereczki Zoltán előadásában
2010. márc. 2. 18:54

Szűts Judith: Apró vallomás


jó dal és a refrénje akár még esküvői meghívón mottó is lehetne!


Tudom, hogy néha fázol,

Tudom, hogy néha vársz is,

Tudom - nem könnyű életed!


Tudom, hogy néha rossz vagy,

Tudom, hogy néha félsz is,

Tudom - furcsa lett velem!


Ref: Tanuld meg látni arcomat....

Tanuld meg lépni lépteim...

Tanuld meg élni perceim -

Mindig így fogd a kezem

Ez egy apró vallomás!


Tudom, hogy néha bántasz,

Tudom, hogy leszel jó is,

Tudom - mert ez a szerelem!


Tudom, hogy néha elhagysz,

Tudom, hogy visszajössz majd

Tudom - és kérlek légy velem!

10. Alexa77 (válaszként erre: 8. - Dereni)
2010. márc. 2. 18:52
youtube-on szerintem fönn van
2010. márc. 2. 18:52
Demjén: Most kell eldöntened
8. dereni (válaszként erre: 6. - Alexa77)
2010. márc. 2. 18:48
köszi, utánanézek, mert nem ezt nem ismerem!
7. f77a773716 (válaszként erre: 6. - Alexa77)
2010. márc. 2. 18:48
Ez is jó
2010. márc. 2. 18:47
Nekem Fenyő Miki Volt és lesz c. száma a befutó! :-) Imádom és tökéletes a szöveg!
5. dereni (válaszként erre: 3. - F77a773716)
2010. márc. 2. 18:46
A szertartásra :) Az élj vele boldogan tetszik! Jó ötlet :)
4. f77a773716 (válaszként erre: 2. - Dereni)
2010. márc. 2. 18:46
Bevonuló zenénk a Féltelek volt, szülőköszöntő a Valami véget ér, aláírásnál a Somewhere..., és a legvégén az Élj vele boldogan
2010. márc. 2. 18:45

A szertartásra vagy lagziba?

Szertartás: Somewhere over the rainbow-t ajánlanám

Illetve nálunk még volt Valami véget ér, valamint a legvégén az Élj vele boldogan.

Sztem jól sikerült a szertartásunk:)))

2010. márc. 2. 18:45
Sziasztok! Idén lesz az esküvőnk, és zenéket keresek. Szeretnélek megkérni benneteket, hogy ha van valami ötletetek, osszátok meg velem, hátha megtalálom az "igazi" zenét! :) Kellene bevonuláshoz, szülőköszöntéshez, köszönetnyilvánításhoz :) Előre is köszi!
2010. márc. 2. 18:44
Tudnátok nekem zenéket ajánlani esküvőre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook