Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnátok Nekem véleményt mondani a Villarosa kapszuláról? Minden információnak nagyon fogok örülni! fórum

Tudnátok Nekem véleményt mondani a Villarosa kapszuláról? Minden információnak nagyon fogok örülni! (beszélgetős fórum)


2012. dec. 11. 11:14

Kedves Mindenki!

Látom elég régi az oldal azért remélem lesz hozzászólás!

32 éves vagyok, már egy jó ideje szedem a fogamzásgátló tablettát kisebb nagyobb megszakításokkal! Sajnos minden szünetnél amit tartottam, a testem borzalmasan reagált a hirtelen elvonásra! Most is abba szeretném hagyni, mivel nem sokára babát szeretnénk, de már most félek, hogy mi lesz! Ilyenkor a testem mindig szörnyen viselkedik pl. pattanások mindenhol a testemen, becsomósodik a mellem, és ami legrosszabb, hogy nagyon el kezd hullani a hajam!

Már rengeteget gondolkoztam azon, hogy mit is tegyek, hogy ez változzon! Gondoltam arra, hogy a fogamzásgátló tablettámat teszem le úgy, hogy fokozatosan vonom meg magamtól. Tehát először háromnegyedet egy hónapig, utána feleket 2 hónapig, és végül negyedet 1 hónapig! Még nem próbáltam ki, hogy működik e, de logikailag nem rossz!

A másik az a szurokfű! Gyógynövény és hátha segítene!

A harmadik variáció az meg a Villarosa kapszula vagy krém! Amiket olvastam abban pont az nincs benne, hogy ilyen esetben is használható-e, amikor vki leteszi a fogamzásgátlót! Szeretném zökkenőmentesen átvészelni a letételt, és jó lenne ha lenne rá vmi természetes szer!

Használta vki erre a célra? Gondolom a gyógyszer elhagyása után rögtön lehet elkezdeni szedni? A havi alatt is lehet szedni, vagy akkor el lehet kezdeni?

Légy szíves írjatok, nagyon jó lenne ezekről a dolgokról információkat szerezni!

Köszönöm szépen!

Renáta

2011. szept. 10. 09:38
Én szedem nekem nagyon bevált. Igaz, nem tudok napi kettőt, mert a gyomrom nem birta. Ezért váltogatom a géllel. (ha elfogy a kapszula, maradok a gélnél az előbbi ok miatt).
5. bcc5d73bc6 (válaszként erre: 1. - 6c6c6dca77)
2011. ápr. 8. 06:32
Szia! Nem szedtem, de hamarosan el fogom kezdeni. Több nőről is tudok, aki ettől maradt várandós, a célom nekem is ez lenne.
4. abri
2011. jan. 27. 13:49

Én is szedtem és sok ismerősöm, még orvos is, sőt ő is ajánlja mindenkinek.

A változókori hőhullámokra teljesen bevált, és olyan esetben is amikor valakinek nincs beállva a ciklusa.

2011. jan. 22. 20:18

szia

Én nem,de szeretném megtudni,h mi az

2011. jan. 22. 20:02
Szedett már valaki Villarosa kapszulát? Tapasztalat? Minden érdekel! Köszi
2011. jan. 7. 19:18
Sziasztok! Tudnátok Nekem véleményt mondani a Villarosa kapszuláról? Minden információnak nagyon fogok örülni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook