Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudnátok ajánlani wellness szállodát? fórum

Tudnátok ajánlani wellness szállodát? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 20. 19:35

Valakinek van véleménye vagy tapasztalata a békéscsabai Fenyves hotelről?


[link]


A árak jóknak tünnek. De a wellness részlege is jó?

13. Sylvia81 (válaszként erre: 12. - Mmacus)
2009. aug. 16. 19:22
Hát, az bizony messzebb van, 200+egy kicsi...
12. mmacus
2009. aug. 16. 17:51
Ja bocs, most nézem, hogy kisgyerekkel, akkor ezek nem annyira nektek valók. Húgomék három manóval a Zalakarosi Hotel Karos Spa-ban voltak hónap elején, nagyon elégedettek voltak, csak az biztosan messzebb van, mint 100 km.
11. mmacus
2009. aug. 16. 17:49

Mi április utolsó hétvégéjén a gödi Pólus Palace **** Thermál Hotelben töltöttünk egy hétvégét, szuper volt, jövőre is ott szeretném ünnepelni a házassági évfordulónkat.

Nem tudom a 100 km-be belefér-e, de a mezőkövesdi Hotel Balneo-ról is jókat hallottam.

2009. aug. 16. 17:29
Thermal Hotel Visegrád. 5 csillagos hotel. Gyerekeknek játszóház is van.
9. Cyntia (válaszként erre: 8. - Sylvia81)
2009. aug. 15. 14:09

Minnél hamarabb szeretnék már. De az tuti, hogy hétvégén.

A gyereknek van utazóágya és azt eszik, amit viszek neki.. Úgyhogy vele minden rendben.


Köszi az eddigi hozzászólásokat. Megnézem őket!

2009. aug. 15. 10:23
Ja, és ha mondjátok, hogy picivel vagytok, akkor olyan szobát adnak, ahová be lehet rakni a kiságyat. Asszem van nekik bérlési lehetőségük is, de te is vihetsz kiságyat. Asszem 4éves kor alatt, ha nem kértek pótágyat, a manónak ingyen van, sőt az étkezése is, de azt hiszem, az csak 2éves korig. Erre kérdezz rá, ha végül oda mentek...
2009. aug. 15. 10:19
Cyntia, mikor akartok menni?
2009. aug. 15. 10:09

Ha már itt vagyok...

Éppen kiesik a 100 km-es körből, de Siófokon a Club Azúr is nagyon jó hely. 4csillagos. Van külső medence (ezt nem ismerem, mert télen nem üzemelt), belső élménymedence külön babafürdető résszel, sószoba, illatterápiás szoba (vagy mi a neve), csendszoba, Kneipp-taposó, gőzkabin, szauna, finn szauna, infrakabin.

Reggeli-vacsora bőséges svédasztalos, a kiszolgáló személyzet pedig nagyon kedves.

Ja, a legfontosabb lemaradt!!! Van gyerekmegőrző!!! Persze Te is bemehetsz oda vele játszani. Sőt, ilyenkor nyáron még autókázni is lehet a kicsiknek, vannak ilyen beülős kiskocsik, és lehet velük menni.

Ha felkeltettem az érdeklődésed, nézz szét a honlapjukon, hotelazur.hu. Szokott lenni párnapos akciós ajánlatuk. De ha bejelentkeztek a Club Azúrba bemutatóra (üdülési jog vásárlási bemutató), gyakorlatilag féláron mehettek apartmanba 3nap/2éjszakára, csak annyi, hogy a teljes napon van a kb. 90 perces ajánlat-bemutató... De a szálloda igyenes szolgáltatásait ugyanúgy használhatjátok, mintha teljes szobaárat fizetnétek. Meg a fizetőset is ugyanannyiért.

2009. aug. 15. 09:54
Nem akarlak elkeseríteni, de mostanában nem fogsz Pesthez ilyen közel wellness-szállót találni. Normális árfekvésben biztos nem. Az én kedvencem egyébként Sümegen a Hotel Kapitány. Hihetetlen udvariasság (az autóig rohannak a csomagért, még mielőtt kiszállnál:)), nagyon jó az étel, programot is biztosítanak, szép a környezet, nagyon jó a wellness részleg.
4. Sylvia81 (válaszként erre: 3. - 342bae44d8)
2009. aug. 15. 09:38
A szállodát nem ismerem, de Héviz tényleg jó hely. A baj csak azzal van, hogy bőven több mint 100 km Budapesttől...
2009. aug. 15. 08:55
Hévíz Hotel Carbona Spa****. Isteni és mindig van akciójuk. A kaja pedig mennyei, svédasztal reggel-délbe -este. élbe min. 5-6 fajta husi, és legalább 100 féle étel. A víz csodás. Keress rá!
2009. aug. 14. 23:45
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel - Börzsöny. Friss, tiszta levegő, gyönyörű környezet
2009. aug. 14. 23:21

Budapest kb 100 km-es körzetében igényes, de árban megfizethető wellnes szállodát keresek.

Ami tetszett, oda már nincs hely. Hátha tudtok nekem segíteni, mert szeretnék elmenni egy pár nap pihenőre.. :D!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook