Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki, hogyan lehet a yaari.com-ról törölni a regisztrációt? :((( fórum

Tudja valaki, hogyan lehet a yaari.com-ról törölni a regisztrációt? :((( (tudásbázis kérdés)

4. Roni24 (válaszként erre: 3. - Tinendo)
2008. febr. 13. 19:47

Én is csak ma kaptam az infót, hogy ez egy spam, és mint írtam, hónapokkal ezelőtt regisztráltam és azóta, nem is foglalkoztam vele, a mai napig! Ma 4 ismerősöm üzent, hogy kapott meghívót rá, tőlem, mivel én senkinek nem küldtem, ezekután kerestem rá, és találtam infot róla!

Sajnos egyikük már beregisztrált, a többieknek időben tudtam még üzenetet küldeni!

Mivel ismerősöm küldte a meghívót, meg sem fordult a fejemben, hogy spam lehet!

Ezért kértem segítséget itt is, hátha 77 ezer tag közül, valaki tud valami okosat mondani!

2008. febr. 13. 19:24

Jaj Istenem, miért nem olvastál utána hova is regizel.

Épp ma olvastam róla. :(

[link]


Szerintem olvass utána a neten, esetleg írjál be az egyik fórumba, ahol a yaari.com-ról beszélgetnek, sajnos sokan vannak a te cipődben. :(

2008. febr. 13. 18:58

Sziasztok!


Pár hónapja kaptam egy meghívót, és beregiztem a yaari.com-ra, azóta ismerőseim meghívókat kapnak tőlem erre az oldalra, pedig én nem is küldtem senkinek, sőt, azóta fel se mentem!

Most tudtam meg, hogy ez egy spam! :((((((

Már mindenkinek szétkürtöltem az ismerőseim között, de jó volna teljesen megszabadulni ettől a szeméttől! Tudja valaki, hogy lehetséges ez? Elvileg deaktiváltam magam az oldalon, de nem tudom, hogy ez törölte is a regisztrációmat, vagy csak felfüggesztette, és hogy ezzel vajon megszűnik-e a meghívóküldözgetés a nevemben! Ha valaki tud, segítsen légyszi!

2008. febr. 13. 18:58
Tudja valaki, hogyan lehet a yaari.com-ról törölni a regisztrációt? :(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook