Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudja valaki, hogy Norcolut tabletta szedése után hány napra jön meg a menstruáció? fórum

Tudja valaki, hogy Norcolut tabletta szedése után hány napra jön meg a menstruáció? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 23. 15:36

Utolsó gyógyszert követő 5.napon.

Bővebb vérzés volt,mint általában, és kissé fájdalmasabb is.

De én végig rosszul voltam a gyogyszertol.

2013. aug. 19. 18:53
46 éves vagyok. Menstruációs zavar miatt fordultam nőgyógyászomhoz. Június 13-án jött meg a menstruációm, a júliusi azonban kimaradt. Ez már máskor is előfordult, ezért fordultam orvoshoz. Az orvos Norcolut tablettát írt fel, 10 napig 2x1-et. A gyógyszer bevétele után az 5. napon megjött a menstruációm. (Ekkor Symicia fogamzásgátlót kezdtem szedni) A problémám az, hogy a menstruációm 10 napja jött meg, azóta elég erősen vérzek. A kérdésem az lenne, hogy ez természetes-e, vagy valamilyen probléma va, menjek-e vissza vizsgálatra. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Legyek türelmes és várjak, hogy majd elmúlik?
2009. máj. 31. 22:00
Köszi!
2. era741211 (válaszként erre: 1. - Brygy)
2009. máj. 31. 21:57
Általában 5-7-10 nap!
2009. máj. 31. 21:50
Tudja valaki, hogy Norcolut tabletta szedése után hány napra jön meg a menstruáció?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook