Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Norcolut szedése alatt menstruáció - mit tegyek? fórum

Norcolut szedése alatt menstruáció - mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


7. Karika83 (válaszként erre: 6. - Dorxsi)
2022. júl. 11. 17:57
Szia! Látom te is Norcolut tablettát keresel. Nekem is szükségem lenne rá. Esetleg ha lenne több jelentkező akinek van és eladja akkor jelezz légyszíves. Nagyon köszönöm!
2022. júl. 10. 21:53

Sziasztok!

Ha valakinek lenne elfekvőben Norcolut tablettája, megvenném!

2022. márc. 19. 18:20
* Hozzáteszem, napközben eléggé felerősödött a vérzés ("normál" mensi szinten), viszont most mintha megint nem lenne semmi. Eléggé összezavar a dolog.
2022. márc. 19. 18:18

Akkor ez most nem is a mensesem, csak a gyógyszer miatti átmeneti vérzés? Vagy ha mégis a mensim, nem fogja a gyógyszer hétfőig "elnyomni"?


Ne haragudjatok, ha butaságokat kérdezek, csak szeretnék minél hamarabb eljutni a FET-re, nem szeretnék újabb hónapo(ka)t bukni :(

Ez már a 6. "lombik évünk", es ebben a FET-ben most nagyon sok reményem van.

3. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 19. 16:13
A Norculatban sárgatest hormon van, megszünteti a vérzést. Ha a másik hormon, a töszőhormonból kevés van ez okozza a szivárgást.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 19. 13:41
Szerintem nem ártasz vele. Hétfőig szedd és telefonalj nekik hogyan tovább. Kétségbe végképp nem kell esni, semmi baj nincs.
2022. márc. 19. 12:43

Sziasztok!


SOS!

Röviden a helyzet: Lombik programban veszünk részt, petesejtleszívás után nem lehetett beültetni az embriókat, így maradt a FET.

A menstruációm viszont már a 63. napon tartott, így tegnap felhívtam a dokit, aki norcolutot írt fel, 10 napig 2x1-et kell(ene) szednem, majd ha megjön a mensi jeneltkezzek. Tegnap este vettem be az első szemet, ma reggel a másodikat. Viszont ma 11 óra körül elkezdtem görcsölni és vérezni (egyenlőre nem túl erősen, de vörös, élénk vér), és most nem tudom mit kellene tennem.

Hagyjam abba a szedést és hétfőn telefonáljak? Vagy most mi legyen? Ha tovább szedem, félek, hogy csak ártok vele... Ezt nem mondták el, h mi van, ha menet közben megjön... :/ Eléggé kétségbe estem.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook