Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudja valaki, hogy a Maschke táblázat szerinti 30%-os látásélesség csökkenés hány %-os egészségkárosodásnak felel meg? fórum

Tudja valaki, hogy a Maschke táblázat szerinti 30%-os látásélesség csökkenés hány %-os egészségkárosodásnak felel meg? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 17. 13:10
Nem! Kérdezz meg optikust,vagy a szemészt!:-)
2011. jan. 18. 11:37
Sztereóba..
2011. jan. 18. 11:24

És a tompa látás? Úgy szoktam fogalmazni : Nem látok szereóba.

Nem tudom érthetőbben kifejezni. A4 papírt ha egyik sarkát nézem, a másik végét csak akkor látom ha a jobb szememmel arra nézek.

( varrodába a nagyobb jelőléseknlél zavar. kasíroztam is másik melóhelyen, ott se láttam egyidőbe a két végét a munkának. benéztem az egyiket, rögzítés, a másikra néztem ott is rögzítettem de nem nyomtam rá. újból a másik oldal. néha kellett igazítani ).

Meg tudtam csinálni, nem lett ferde. DE ! Sokkal tovább tartott ez így mint másnak... Kevesebb darabszám...

2011. jan. 18. 10:58
Tudja valaki, hogy a Maschke táblázat szerinti 30%-os látásélesség csökkenés hány %-os egészségkárosodásnak felel meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook