Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudja, hogy mit beszél? :) fórum

Tudja, hogy mit beszél? :) (beszélgetős fórum)


10. olgi78
2013. márc. 24. 17:50
Kapd elő a kártyád, és legalább a saját kérdésedre adj választ...!
9. 973d9d6ecf (válaszként erre: 1. - 15a59cbe4c)
2013. márc. 14. 07:09
Miért ne tudná?Legyünk őszinték nem szép szó de szívattad...Lehet,hogy törleszt egy kicsit...:D
8. ittmost (válaszként erre: 7. - 15a59cbe4c)
2013. márc. 13. 17:59

Jónéhány nőnél működik a "lassú víz partot mos" módszer,tehát ha elég kitartó a srác,és többször újra jelentkezik,.mintha mi se történt volna,akkor egyszer csak hátha szerencséje lesz,és pont"van nálad egy szabad hely",arra.

Sok ffi gondolkodik így.

De ismertem olyan ffit is,aki csendben kivárta,míg a csaj(friss társkeresőzőként szépen végigpróbálgatta az összes,neki bejövős ffit,addig ezezl a sráccal nem is találkoztak,csak telefonon,és mindig a srác hívta,beszélgetek.Találkozni már csak akkor találkoztak,mikor a csaj épp az egyik hatalmas csalódását próbálta kiheverni.Akkor is csak félsiker volt a találkozó,mert mint ffi ,nem jött be a csajnak..de a lassú víz kimosta a partot,mert aztán egy pár lettek,hosszabb időre.

2013. márc. 13. 09:43
Én úgy gondolom, ha valakinek -4 keresésre nem reagálnak és eltelnek hónapok akkor az egy egyértelmű nem. Egyébként a második találkozó után megírtam neki, hogy nem szeretnék Vele többet találkozni, de visszaírta, hogy ő nagyon megszeretett, szeretne velem többet lenni ide oda elvinni. Hát én ezt lezártam már egyszer s mégis jön. Utána 3 levelére nem reagáltam nem tudom miért nem volt ez egyértelmű nem.
2013. márc. 13. 09:37
Hát igen nekem is úgy tűnik, hogy itt nem a sráccal van a nagyobb gond!
2013. márc. 13. 01:21

Te tudod mit beszéltél? Mármint emlékszel?

Amúgy lehet, hogy a ködösítő akciódat úgy értelmezte, hogy van kapcsolatod, csak mellette kikacsintgatsz, ha időd engedi. Így jelzett...

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - 15a59cbe4c)
2013. márc. 12. 23:41
És te tudod, hogy mit akarsz?
3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 15a59cbe4c)
2013. márc. 12. 23:34

miért csodálkozol, ha ködösítesz?:D


meg kellett volna már neki mondanod, hogy nem tetszik, nem az eseted, semmi komolyabbat nem tudsz vele elképzelni, bocs.


már rég új csaja lenne, így meg majd úgy érzi hülyítetted, aztán jól megbosszulja majd valakin...

2013. márc. 12. 23:32

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy mit akar tőled.

Igen, csak azt.

2013. márc. 12. 23:23

Van egy fiú akivel összesen háromszor találkoztam, de úgy gondoltam komolytalan és már csak olyanokkal szeretnék találkozni akik tényleg komolyan érdekel. Jófej, de linkócinak tartom. Azóta is (pedig már hónapok teltek el) keres, hogy találkozzunk, tologattam az időpontot és nem is nagyon válaszoltam a leveleire vagy nem vettem fel a telefont. Már megsajnáltam, és írtam neki (előző két levelére nem is reagáltam) írtam vannak problémák majd én keresem. Nekem volt egy kapcsolatom, de már akkor semmit nem jelentett. Erre megkérdezte telefonba, hogy a párom megvan e még és reméli nem vesztünk össze és minden rendben, de vele mikor találkozom...

Hát komolyan ez tudja mit beszél?? Én még ilyet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook