Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki valami jó kis szabadtéri programot a hétvégére? fórum

Tud valaki valami jó kis szabadtéri programot a hétvégére? (tudásbázis kérdés)


8. Magdi8 (válaszként erre: 7. - Cfbf9bf4af)
2009. máj. 20. 22:32
Szerintem is. Valamikor középiskolás koromban jártam ott, és most pünkösdkor megyünk megint. Sajnos csak 1 napra, mert egyéb elfoglaltságok miatt most nem tudunk a hosszú hétvégére elutazni, ezért ezt a programot terveztem.
7. cfbf9bf4af (válaszként erre: 6. - Magdi8)
2009. máj. 20. 22:26

De jó is lenne...

Annyira gyönyörű az a hely!

2009. máj. 19. 22:40
Lillafüred: Szeleta-barlang, vízesés, függőkert, Hámori tó, erdei kisvasút, Diósgyőri vár, utána Miskolctapolca barlangfürdő.
2009. máj. 19. 22:13

Attól függ hol akarsz szabadtéri programot...?

Szegeden borfesztivál, hídi vásár, Szeged napja rendezvénysorozat. Lehet válogatni bőven a programok közt!

2009. máj. 19. 22:12

Hahó! Itt a NYÁR!!!

A Margitszigeten szombaton az Új Kor Klub találkozója lesz, meg Nagy Lelkek Klubja 1 éves szülinapja aliasDJ vezetésével. Tali a szökőkútnál 10-kor.

A hétvégén Etyeken pincefesztivál, nagy sokadalom, jó kaják, fergeteges műsor.

Érden szombaton az első szőlővirág ünnep, nemzetiségek ételei, néptánc, zene a Mélyúti pincesoron.

Én ennyiről tudok.

2009. máj. 19. 21:57

Szió!


Azt most hétvégén a városligetben lesz a Nők lapja nap. Sok programmal.

2009. máj. 19. 21:53

Szeretnénk valahol ebédelni egy jót és strandolni is ha jó idő lesz!

Ha mégsem fürdésre alkalmas az idő,akkor jó lenne ha lenne az adott helyen valami szabadtéri program vagy sok látnivaló ahol el nézelődhetnénk!

Tehát konkrétan város nézése gondolok!

2009. máj. 19. 21:49
Tud valaki valami jó kis szabadtéri programot a hétvégére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook