Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki Mohácson, vagy környékén egy normális pszichológust, aki nem a fél fizetésemet zsebeli be tőlem? fórum

Tud valaki Mohácson, vagy környékén egy normális pszichológust, aki nem a fél fizetésemet zsebeli be tőlem? (tudásbázis kérdés)

13. vapi (válaszként erre: 12. - E475b894d7)
2011. márc. 5. 19:12
Milyen idős bácsit keresek? Vagyis kit keressek? Elég nagy a környéke Mohácsnak.....
2010. okt. 22. 22:39
Keress egy mohács környéki idős bácsit, akit mindenki ismer és kérj tőle tanácsot. Persze ha restelled megkeresni, megkérdezni és esetleg megfogadni a tanácsot, vagy csak egyszerűen lusta vagy, akkor magadra vess.
11. vapi (válaszként erre: 9. - Heatherhanga)
2010. márc. 1. 22:38

Huh de ügyi vagy:))

Köszönöm.

10. marduk
2010. márc. 1. 17:16
Mohács környékén lakok és már segítettem másoknak felépülni,az utolsó anorexiás volt majdnem két-évet járt hozzám gyógyulni segíthetek ha eljössz és járni tudsz hozzám
9. heatherhanga (válaszként erre: 8. - Vapi)
2010. márc. 1. 14:46

5 perc Google!!!


[link]

Dr.Simony Emőke

tréner-tanácsadó

Tel.:30 / 560-0941

simony.emoke@sapienza.hu


Családsegítő szolgálatok

Szociális ellátás: családi krízis, egyéb életvezetési problémák megoldásának segítése, adósságkezelési tanácsadás


Pécs M. J. Város Önkormányzatának Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálata

Pécs, Anikó u. 5.

Vezetője: dr. Simony Emőke

Tel.: 444-877

8. vapi (válaszként erre: 7. - Heatherhanga)
2010. márc. 1. 13:06

Szendi Gábor honlapját ismerem. Jó.

De sajnos nálam az már nem segít....

Régen volt Mohácson Dr.Simony Emőke pszichológus. Őt keresném ha lehet...

Ha valaki hallott róla, vagy tudja, hogy hol dolgozik most, az kérem jelentkezzen.

2010. márc. 1. 12:53
Szerintem először nézz körül az "Agykontroll" (Dr. Domján László) területén a neten és lehet, hogy nem is lesz szükséged psychológusra. Az se ingyen van ugyan, de talán még marad valami a fizetésedből. További kérdésre nem tudok válaszolni, mert én is tegnap olvastam róla először a hírekben. Szerintem nagyon tanulságos még Szendi Gábor honlapját is áttanulmányozni, hogy az ember képet kapjon a "gépezet"-ről.
2010. márc. 1. 12:50
Fontos neked pszichológusra költened? Nem tudod egyedül megoldani a problémádat?
5. genlips (válaszként erre: 4. - Genlips)
2010. márc. 1. 12:39
jobban megéri hosszú távon többet fizetni >alkalmanként< - kimaradt
4. genlips (válaszként erre: 3. - Vapi)
2010. márc. 1. 12:38

sok szerencsét a kereséshez, de én nem sok reményt fűznék hozzá. nem akarlak lebeszélni, mert semmi sem lehetetlen, lehet, hogy én látom rosszul.

pszichológusból az a jó, akinek már van jó pár éves tapasztalata... és pont ez kerül pénzbe, a tapasztaltság.

ez egy olyan dolog, amire nem érdemes (szerintem) egyszerűen nem áldozni. ha tényleg pszichológusra van szükség, nemcsak a belső viharokra, akkor jobban megéri hosszú távon többet fizetni, mint kevesebbet fizetni, de dupla annyi időért és összességében többet kifizetni

sok sikert, sajnos érdemi hozzászólást nem tudtam produkálni, bocsi

3. vapi
2010. márc. 1. 12:26

Igen, tudom....

Olyan kell, aki jó, de nem kér sokat.

Nem tudok sokat fizetni....

2010. márc. 1. 12:23
(((nem attól lesz egy pszichológus normális, hogy a fizetésednek csak a negyedét kéri el a fele helyett)))
1. vapi
2010. márc. 1. 12:13
Tud valaki Mohácson, vagy környékén egy normális pszichológust, aki nem a fél fizetésemet zsebeli be tőlem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook