Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki ajánlani Szegeden olyan üzletet, ahol bohókás, aranyos, férfi pizsamát lehet kapni? fórum

Tud valaki ajánlani Szegeden olyan üzletet, ahol bohókás, aranyos, férfi pizsamát lehet kapni? (tudásbázis kérdés)

5. Wenta (válaszként erre: 4. - Anthico)
2010. szept. 21. 07:20
Boxer alsóra is nyomtak szöveget fényképet egy legénybúcsúra. Sőt tangára is. CSak egy tipp volt.
4. Anthico (válaszként erre: 3. - Wenta)
2010. szept. 20. 13:33

Nem is a felső a lényeg, hanem az alsó. Van "viccesebb" póló, csak kéne egy pizsama alsó is, ami ugye vékonyabb, mint az átlag nadrág. Azt viszont magában én még sehol se láttam.Mindenhol felsővel együtt lehet kapni.

Ezért keresnék olyan "együttest", ami eleve vidámabb :)

2010. szept. 19. 09:44

Szió!


Ha veszel egy világos fehér pólót akkor a nagy Tescóban a Gravírozósnál bármit rá nyomtatnak képet vicces szöveget bármit akkor menj mikor egy fekete hosszú hajú csajszi van Ő nagyon kreatív és szeret kísérletezni. Sok sikert és akkor csak egy gatyót kell venni hozzá.

2010. szept. 19. 08:48

Rendes férfiméretet keresnék.

Karácsonykor a Széchényi téren szokott 1-2 árus árulni aranyos pizsamákat, magamnak találtam is 2 éve, de férfiaknak csak "komolyabb" volt. Persze M-esből, L-esből árultak aranyosakat, de "igazi férfiméretben" sajnos nem.

2010. szept. 19. 08:46
Tud valaki ajánlani Szegeden olyan üzletet, ahol bohókás, aranyos, férfi pizsamát lehet kapni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook