Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tropicarium fórum

Tropicarium (beszélgetős fórum)


2012. okt. 20. 12:32

Szuper hely a Tropicarium, én csak ajánlani tudom mindenkinek, aki még nem volt. Kb. 2 órát töltöttünk ott, a fiúk mindent legalább kétszer néztek meg, és voltak olyan helyek, ahonnan elsem akartak jönni.

A pénztárnál senki sem volt, hétköznap mentünk, és bent sem volt tömegnyomor.

Szóval nagyon jól éreztük magunkat! :-)

2012. júl. 1. 11:31
Hétköznap megyünk
2012. júl. 1. 11:30

Húha ,de gyorsak voltatok :-) Köszönöm mindnekinek.

Azért kérdezem hogy mennyi ideig tart a nézelődés, mert akkor a többi programunkat úgy tervezzük :-)

2012. júl. 1. 11:29

VAN LEHETŐSÉG dvd venni ára 1099ft +belépő jegy benne van állatkertbe dec.végéig lehet felhasználni! 1 fő -re szol!

akit érdekkel ez DVD én rendeltem 2-őt Nasonal Geografic DVD...szóval küldöm linket hol lehet megrendelni s meg venni!


írjon Privit!!!!! megéri mert eléggé gáz az árak állatkertben!

2012. júl. 1. 11:27
max.1 ora, mikor mi mentunk hetkoznap alig voltak... a penztarnal sem kellett varni
2012. júl. 1. 11:24

szerintem is nagyon "gyros program"


igen a csodák palotáját érdemes a csúcsszuper. meg sztem a bp-i állatkert is elég jó, na a vidámparkról ne is beszéljünk... :)))

2012. júl. 1. 11:24
csütörtökönként 3 órakor a cápaetetést
2012. júl. 1. 11:23

Nem túl nagy,de az hogy mennyi idő alatt lehet körbe járni te döntöd el.Nézelődni bármeddig lehet.

A pénztárnál szerintem nincs fennakadás.Legalább is eddig mikor mi voltunk sosem volt ilyen gond.Egyébként szép,a gyerekek biztos élvezni fogják.Jó szórakozást nektek!

5. cicaanya (válaszként erre: 1. - 72f62a66ed)
2012. júl. 1. 11:22

Csütörtök az etetős napok!


[link]

2012. júl. 1. 11:22

a csodák palotája tényleg zseniális! én is ajánlom


de a tropikárium is érdekes

2012. júl. 1. 11:20

én csalódtam benne

csodálatos,de 1-2 órás program max

így nagyon drága


pénztárnál sorok állnak sokszor


kitűnő bizivel ingyen mehetnek be a gyerekek idén


szívből ajálom viszont a csodák palotáját

egész nap is kevés

5-től 12-ig minden gyerek oda volt érte

2012. júl. 1. 11:20

Szia!


Nyilván azt senki sem tudja megtippelni, hogy mennyit kell várni a pénztárnál, de hétköznap kevesebbet, hétvégén jóval többet. Szerintem kb 2 órás program, a cápák mellett van egy jó kis "lelátó", relax zenét nyomnak, nem tudom a csemeték mennyire bírják a nyugit, ettől is függhet az időtartam.


Érdekes szerintem, és szép is.

2012. júl. 1. 11:18

Nyáron pár napot Budapesten töltünk, és többek között a Tropicariumot is szeretnénk megnézni a gyerekekkel. Az érdekelne hogy mekkora, mennyi idő alatt lehet körbejárni, és mennyi időt kell várakozni a pénztárnál?

Aki tud írjon legyen szíves ide a fórumba, hátha ezzel másoknak is segítünk :-) Köszönöm!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook