Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Toxikus, bántalmazó közeg fórum

Toxikus, bántalmazó közeg (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2023. júl. 27. 20:08
Lehet fel kéne szállnom az első vonatra és elmenni innen többszáz kilométert és vissza se nézni, ettől úgyse lehet rosszabb...
2023. júl. 27. 20:06
Albérletre nincs pénzem, munkásszállóra se nagyon. Fordultam már segítséghez, de ott is inkább fizikai bántalmazásnál lépnek közbe. Ahol lakom sajnos nincs sok munkalehetőség, de ha lenne is valami hónapok kérdése, míg lenne annyi pénzem, hogy mondjuk egy szobát ki tudjak bérelni. Néha az jár a fejemben, hogy el innen, így is tönkrement már az egész életem, tökmindegy mennyi pénzem van, mert ennyi szenvedés után rosszabb úgyse jöhet....
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 27. 20:06

A gyermekkorod ellen nem tudsz tenni már, a felnőttkorodat meg alakítsd úgy, hogy az megfeleljen neked.

Tanulj meg tenni magadért! Ne süppedj bele, hogy elcseszték az életed, a felnőtt már a tiéd, te alakítod.

5. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 27. 20:01

Csak nem Sinéad O’Connor esete ihlette ezt a témát?


Nem. Nem voltam ilyen helyzetben.

Amennyiben valós az élethelyzeted, sajnálom.

Bocsánat, hogy megkérdőjelezem a valóságtartalmát, de mostanában sajnos több a kitalált történet, mint az igazi.

De mondom: ha terrorizáltak, bocsánat.

2023. júl. 27. 19:57
Ja kifelejtettem, hogy rokonok, ismerősök nem jöhetnek szóba, ugyanis ténylegesen egyikük sem segített, max jótanácsokkal, amivel tele a padlás, de gyakorlati (tettleges) segítséget egyikük sem nyújtott. Úgy érzem nem bírom már itt..
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 27. 19:57

Ha van annyi hogy akár csak egy szoba bérlet kijöjjön ,mennék.

Bármi munkát elvállalni,,,addig sem vagy ott,,munkásszálló.

Barát ,rokon ,ismerős aki ideiglenesen befogad.

Nem voltam ilyen helyzetben,,rólad sem tudjuk mi van.Diák vagy még, vagy épp anya gyerekkel stb.

2023. júl. 27. 19:54
Miért nem jár nekem a normális élet? Miért érdemlem ezt? Hosszantartó lelki terror legalább olyan károkat okozhat, mint a fizikai erőszak.. Nem érdemlem meg a boldogságot? Az egész gyerekkorom ráment, meg a felnőttkorom.
2023. júl. 27. 19:51
Ide értem a lelki terrort is. Ti voltatok ilyen helyzetben? Mit lehet tenni ilyenkor, főleg ha nincs sok pénze valakinek?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook