Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Töméscsere vagy gyökérkezelés? fórum

Töméscsere vagy gyökérkezelés? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
63. liliom10 (válaszként erre: 62. - 80ASIQ)
dec. 21. 07:01
Biztos minden rendben van, el is felejtette a fogászatot. :)
62. 80ASIQ (válaszként erre: 61. - Liliom10)
dec. 21. 01:34
Én is izgulok! Fél Magyarország izgul! (Akik hoxáznak.)
61. liliom10 (válaszként erre: 59. - JuditC)
dec. 20. 20:33
Mit tettek Veled a fogászaton ? Túlélted ?
60. JuditC (válaszként erre: 58. - Globus)
dec. 20. 11:40
Neki vitalitásvizsgálaton mi volt? ha hozzáérintették a hideget,akkor nagyon fájt neki és még sokáig utána fájt?
59. JuditC (válaszként erre: 58. - Globus)
dec. 20. 11:39
nekem az a fog már két oldalról is be van tömve, és eddig érzékenkedett de nnyire még sose fájt. egyik tömés már ki is cserélték..akkor egy ideig nyugalom volt de újra kezdődött.. nekem rtg en csak a 2 tömés latszik..elvileg nincs közel a pulpához de mivel ez egy vékony kismetszőfog(mint itt megtudtam) lehet hogy az a vékony fog nem "bírt" el 2 tömést is? ezt csak most én filozófálom itt ..nem tudom van e ilyen
58. globus (válaszként erre: 57. - JuditC)
dec. 20. 11:27

Férjemmel tavasszal ugyanez törtent. Elrohant fogorvoshoz. Röntgen, antibiotikum, elmúlt. Egy hónap múlva újra. Azt mondja, adjak ugyanolyan gyógyszert. Túrót! Nem lehet havonta antibiotikumot szedni. Két napig nyögött, Xiloxot szedett, meggyógyult.

Valami rossz harapás, nyomódás okozhatja, azért nem kezelte a fogorvos, mert rtg-en nem látszódott semmi. Neki koronák vannak az érintett területen.

57. JuditC
dec. 20. 11:22
Olyan fura, hogy a semmibol igy be tud lobbanni egy fajdalom… neha erzekenykedett de mar kb 2 honapja semmi…erre kb 2 napja ugy elkezdett fajni hogy majd megorulok😞es pont most…
56. liliom10 (válaszként erre: 54. - JuditC)
dec. 20. 11:14
Gondolom, készül RTG is. Mindent látni fognak !
55. liliom10 (válaszként erre: 53. - JuditC)
dec. 20. 11:13
Lehet, hogy ideiglenesen lezárják. Ha nem lüktet, szinte biztos, hogy elhalt. Nagy megkönnyebbülés lesz, ha megnyitják !
54. JuditC (válaszként erre: 52. - Liliom10)
dec. 20. 11:12
Nem kell? Jaj de jo, h irtad!!! De nem az van hogy azzal lehet jol latni mi van belul? Vagy metszofognal egyertelmu?
53. JuditC (válaszként erre: 51. - Liliom10)
dec. 20. 11:11

Most megint begyogyszereztem magam, de igen ugy erzem, h folyamatosan faj es nagyon erosen nagyon hevesen. Mintha lángolna… szerintem ez tobb mint csak alaszuvasodott volna a tomes…

Es ha most ‘csak’ megnyitják.. akkor az meddig lehet ugy mert elvileg januar 4 ig nem dolgoznak…

52. liliom10 (válaszként erre: 50. - JuditC)
dec. 20. 11:10
Dehogy ! Metszőfoghoz nem kell mikroszkópos gyökérkezelés többszázezer Ft-ért !
51. liliom10 (válaszként erre: 49. - JuditC)
dec. 20. 11:09
Nem fog fájni, mert nem fog feszülni. Igen, kiszedik, de valószínű, elhalt már. Lüktet ? Vagy folyamatosan fáj ?
50. JuditC
dec. 20. 11:00
Szerinted ezt a fogat csak mikroszkoposan lehet jol gyökérkezelni?
49. JuditC (válaszként erre: 48. - Liliom10)
dec. 20. 10:52

Koszonom🤗

Es ha csak megnyitjak a fogat- az utana mennyire faj? Vagy mit jelent a megnyitas? Ki is szedik belole az ideget?

48. liliom10 (válaszként erre: 47. - JuditC)
dec. 20. 09:32

Persze, ez a kismetszőfog.

Ne izgulj, megoldják ! Minden fogorvos meg tudja nyitni a fogat !

47. JuditC (válaszként erre: 46. - Liliom10)
dec. 20. 08:45

ez a jobb oldali felső 2. fogam. ez metszőfog?


ma 5re van időpontom, olyan rendesek voltak még behívtak... csak az a baj,aki gyökrékezelni szokott az az orvos mar nem lesz...de hatha megnyitjak a fogat?vagy nem tudom mit lehet

46. liliom10 (válaszként erre: 45. - JuditC)
dec. 20. 08:34

Ne félj a gyökérkezeléstől, a metszőfogakat könnyen kezelik, nem lesz sikertelen !

Igen, tudom, én is szedtem már Flectort, de mást nem vettem be hozzá.

Ma mész fogászatra ?

45. JuditC (válaszként erre: 44. - Liliom10)
dec. 20. 08:30

annyira fájt, hogy muszaj voltam..tudod, hogy megijedtem mikor a flectort megittam és abszolút nem használt...pedig az nagyon erős....

kb 2 óra múlva beszedtem 2 panadolt úgy már jobb volt, de aludni nem tudtam...

44. liliom10 (válaszként erre: 39. - JuditC)
dec. 20. 06:28

Én nem mernék ennyi fájdalomcsillapítót rövid időn belül bevenni ! Elolvastad a tájékoztatójukat ?

Lehet, hogy elhalt a fogad, és most feszítik a gázok belülről, ezért nem használ a gyógyszer.

Valószínű, gyökérkezelés lesz ebből.

43. JuditC
dec. 20. 04:36

Hat nem nagyon tudok tole aludni… szerintem ez gyk lesz😞

Bennem van ennyi fajdalomcsillapito es csak erzem…

42. vigyefene (válaszként erre: 41. - Vigyefene)
dec. 20. 02:27
41. vigyefene (válaszként erre: 39. - JuditC)
dec. 20. 02:25
Van úgy hogy máshol érzed mint ahol tényleg fáj, kisugárzásnak nevezik.
40. JuditC (válaszként erre: 37. - 80ASIQ)
dec. 20. 02:23
Koszonom😀
39. JuditC (válaszként erre: 38. - Liliom10)
dec. 20. 02:23

Sajnos muszaj fajdalomcsillapito: 1 flector port ittam es utana meg 2 db panadol rapid. Igy nem erzem.

De gondolom ez soknak szamit?

Olyan mintha a fogamnak csak egy resze fajna: az alja…

38. liliom10 (válaszként erre: 31. - JuditC)
dec. 19. 21:50

Az jó, ha nem fáj, ha ráharapsz ! Figyeld meg, ha meleg vizet,teát iszol, az jó-e neki ? Vagy ha hideg víz éri, hogy reagál ?

Ha magától fáj, meddig fáj, percekig vagy hosszú ideig ? Kell bevenned fájdalomcsillapítót ?

37. 80ASIQ (válaszként erre: 36. - JuditC)
dec. 19. 21:08

Köszönöm! :) Aranyos vagy! Bizony, hogy szörnyű (szarnyű) tud lenni! Sok sikert! :)

Holnap visszanézek! :)

36. JuditC (válaszként erre: 34. - 80ASIQ)
dec. 19. 20:46
Örülök, hogy jobban vagy!!!és elmúlt a fájdalom...ez a fog annyira szörnyű tud lenni:(
35. eunuch
dec. 19. 20:45
Nagy ÁÁÁÁÁ... hozom a szemüvegem, mindjárt megmondom.
34. 80ASIQ (válaszként erre: 33. - JuditC)
dec. 19. 20:41

Nem tudom felelősséggel kijelenteni, hogy amiért aggódsz nem következhet be. De azért reménykedjünk! Szerintem, ha jól dolgozik a doki, akkor nem gyullad be. Mindenesetre a dolog nem halogatható illetve nem tanácsos halogatni, mert ha tovább romlik a fog, akkor már tuti, hogy rosszabb lesz.

--

Nekem ínygyulladástól fájt úgy a fogam (legalábbis olyan érzés volt) hogy nem tudtam aludni! Nem kívánom senkinek! A bölcsseségfognál ment kaja az íny alá, az okozta a gyulladást. Nem volt mese, ki kellett húzni. Azóta olyan jóó-ó-ó-ó! :D

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook