Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Titok a párkapcsolatokban fórum

Titok a párkapcsolatokban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Titok a párkapcsolatokban

27. nauzi
2015. júl. 29. 07:43
Sziasztok ! Tudom nem egészen idevaló a kérdésem de szeretném kérni a segítségeteket! A párom elvileg szeret de szerintem másfele tekinget,volt már hogy tények elé állítottam és meg magyarázta hogy tévedek sőt tanút is hozott. De közben egésznap a neten lóg,messenger,már viberre is regisztrált ,persze minden üzit töröl,nyomoztam a neten találtam egy progit topSpy olvassátok már el légyszi,elvileg nekem elkéne csorjam a telóját hogy rátudjam telepíteni hogy lebuktassam,sajna csak ilyesmivel tudnám! De nagyon ritkán tudom pár percre elcsorni. Jól értelmezem e a progi leírást? Segítsetek légyszi ! Köszönöm !
26. mgv88261 (válaszként erre: 23. - 0379577b17)
2011. nov. 23. 09:54

Köszönöm!

Én is ugyanezt kívánom Neked és Mindenkinek!-:)))

25. mgv88261 (válaszként erre: 22. - Pufiné)
2011. nov. 23. 09:54

Köszönöm!-:)))

Pontosan azt szeretném elérni a cikkemmel, hogy ha mások elolvassák, legalább egy icipicit jobban figyeljenek magukra, egymásra. Én akkor nem tettem meg, csak sodródtam az eseményekkel és igyekeztem a három kisfiamnak minél több szeretetet adni.

24. 0379577b17 (válaszként erre: 22. - Pufiné)
2011. nov. 23. 07:31
Egyetértek vele.
23. 0379577b17 (válaszként erre: 12. - Mgv88261)
2011. nov. 23. 07:30

Szia!

Őszintén kívánom, maradjon tényleg ideális a kapcsolatotok!

2011. nov. 22. 16:58

Nagyon sokszor halljuk, hogy az okos más kárán tanul. Szerintem ez nem okosság hanem idő kérdése. Ahogy öregszünk egyre bölcsebbek leszünk (jó esetben). Aki figyel, gondolkodik, megért idővel egyre tisztábban lát bizonyos helyzeteket, problémákat. Bár nagyon sokan vannak olyanok is akik semmiből sem tanulnak.

Ha másból nem, ebből a cikkből lehet tanulni.

Gratulálok! Nagyon tetszett.

21. mgv88261 (válaszként erre: 20. - Tundike77)
2011. nov. 19. 19:06

Köszönöm Tündike!

Akkor még nem ismertem a vonzás törvényét, ma már igen és sikerrel alkalmazom is. Biztosan segített volna nekem akkor is sok mindenben, mert én magam változtam meg tőle és ezáltal jelentősen javultak a kapcsolataim is. Jól esnek a kedves szavaid, Neked is hasonló jókat kívánok!-:)))

2011. nov. 19. 18:20

Jó a cikk,és örülök,hogy boldog vagy végre :)

Ami a vonzás törvényét illeti,nagyon tudni kell,hogy hogyan is kérsz,mert lehet benne hibalehetőség. Gondolok itt arra pl,hogy nem akarsz menni dolgozni,inkább otthon maradnál,és akkor bumm valami baleset ér,ami miatt tényleg otthon kell maradnod.ha a szeretetet vonzottad,akkor azért lett vége az előző kapcsolatodnak,hogy megismerkedj jelenlegi pároddal,akivel összhangban vagy.mert nyilván ezt az exedtől nem kaphattad meg. Sok boldogságot nektek!

19. mgv88261 (válaszként erre: 11. - Cf522aef3d)
2011. nov. 18. 20:43

Ebből a hozzászólásodból is sok fájdalom és sérelem jön elő, úgyhogy biztosan nem sikerült még teljesen feldolgoznod a csalódásodat. Kívánom, hogy minél előbb sikerüljön.

Egyébként vannak nők is, akik vadásznak, de genetikailag tényleg úgy vagyunk kódolva, hogy nagyrészt érzelem-függő a szex. Szerencsére pasiban is van becsületes!!!

18. mgv88261 (válaszként erre: 10. - 728bc799e2)
2011. nov. 18. 20:38
-:)))
17. mgv88261 (válaszként erre: 9. - E16fe97baf)
2011. nov. 18. 20:38

Kedves Mannamanna!

Szerintem örülj neki és ha soha nem érted meg, akkor se sajnáld. Lehet, hogy csúnya a szó és rossz, de bizony most bölcsebben, higgadtabban is ugyanezt gondolom. De azért nem vagyok mártír, sőőőt! Köszönöm Neked is!

16. mgv88261 (válaszként erre: 8. - 274c9996b8)
2011. nov. 18. 20:36

Kedves Sólyom!

Nem volt ott semmiféle számolgatás, csak most utólag vagyok már én is ilyen okos, hogy felismertem a felemás helyzetet.

Adni a legjobb dolog a világon, köszönöm!

15. mgv88261 (válaszként erre: 7. - Zsu1039)
2011. nov. 18. 20:34

Kedves Zsu1039!

A kémia az meg volt, nagyon is. Talán ezért is voltam annyira vak és ezért is húzódott az egész olyan sokáig.

Egyetértek abban, hogy ébren kell tartani mindkét fél érdeklődését. Hidd el, hogy az elrontottban (ami mellesleg két évtizedig tartott) még ez is meg volt! Egy idő után az eszemmel kellett dönteni, mielőtt még teljesen magával sodor.

Pontosan tudom és alkalmaztam és alkalmazom azt, hogy kimutatom a szeretetemet, egyébként ez szokás a családunkban. Szépen leírtad, köszönöm!

14. mgv88261 (válaszként erre: 4. - Cf522aef3d)
2011. nov. 18. 20:27

Szia Dorisbabyka!

Jó, hogy TE is kiadtad magadból a fájdalmaid egy részét. Nálam teljesen más volt a történet, de ami közös a kapcsolatainkban a fájdalmaink, a nehezen feldolgozható alázások. Örülök, hogy megtaláltad a Párodat és - ha adhatok egy tanácsot, akkor - igyekezz visszatalálni önmagadhoz és szeresd magad annyira, hogy a saját erényeid erőssé, magabiztossá tegyenek. Sok boldogságot és köszönöm!

13. mgv88261 (válaszként erre: 3. - Sly7105)
2011. nov. 18. 20:20
Kedves Sly105! Mindenben egyetértünk. Most a távlatból már én is tudok mindent és bizony évekig gondolkoztam és fedeztem fel magamban hibákat, amiket most már nem követnék el. Én talán úgy fogalmaznék, hogy akkor ott mindketten a tőlünk telhető legjobbat nyújtottuk és ez lett belőle. Idősebben már kitisztulnak a dolgok, nem véletlen, hogy bölcsebbek és higgadtabbak leszünk.
12. mgv88261 (válaszként erre: 2. - Genlips)
2011. nov. 18. 20:17

Szia Genlips!

Én tényleg saját magamról írtam, tehát egyetértek azzal, hogy van középút is.

A leírtak ellenére nem tartom magam szenvedő típusnak, mert ezt is már csak utólag láttam. Amikor benne voltam a kapcsolatban szerettem, égtem, lángoltam benne és bizony-bizony kellett jó sok negatív dolog, mire észrevettem.

Azóta reális vagyok....jó nagy árat fizettem érte...viszont a mostani kapcsolatom tényleg ideális.

11. cf522aef3d (válaszként erre: 8. - 274c9996b8)
2011. nov. 18. 18:25

Ez igaz,csak a végén hiszi azt,hogy ki lett használva.


Nem kell ezt túl ragozni,mindkét nemben vannak dögök,rendesen:-)


Nem csak a nők akik eltartatják magukat,hanem a pasik is ha találnak erre kapható nőt:-)

Viszont nem csak az anyagi..Érdekes,de a nők nem vadásznak,megelékszenek,bókkal..elismeréssel,bezzeg a pasik vadásznak,két nem között itt a hatalmas különbség.


A nőknek többször kell érzelem a sexhez:-)


A pasik?Azoknak csak idő,alkalom és hely kell:-)))

2011. nov. 18. 13:04
mi a férjemmel szerencsére az utóbbi csoportba tartozunk! :D
9. e16fe97baf (válaszként erre: 8. - 274c9996b8)
2011. nov. 18. 12:05
soha nem értettem soha ezt a kihasználós dolgot??
8. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Mgv88261)
2011. nov. 18. 12:00
En ugygondolom hogy az aki ad , akar emberbarati szandekbol , szerelemböl,szanalombol vagy akarmiert az az ember nem ugy veszi hogy ötet kihasznaljak ! Az hogy ad az ember örömmel tölti el azt aki ad , ha masfele erzelmek vannak a dologban akkor az illettö nem szivessen ad es csak azt szamitgatja hogy ; ugyan mit/mikor/mennyit fog visszakapni ! Ezt az is eszreveszi aki kap es nem kevesszer vissza is lessz utasitva .....
2011. nov. 18. 11:30

Érdekes az írásod. Elindít egy pár gondolatot.

MInden párkapcsolatban az általad elmondottakon túl létezi az un. kémia. E nélkül egyetlen párkapcsolat sem lehet hosszú életű. Ezt nevezi szintén vonzásnak. Az illat, a bőr érzése, a szexualitás, amely nélkül szintén rövid életű, vagy kevésbbé boldog lesz a kapcsolat.

A másik ilyen fontos dolog, a szerelmi tűz ébren tartása.

Könnyű szerelembe esni, egy új, izgalmas dologért rajongani. DE ahhoz, hogy ezt a rajongást évtizedeken át megtartsa, ahhoz mindkét fél napi "munkája" szükséges.

Ez esetben a "munka" amit írtál, az odafigyelés, stb., de a minden napos kis simogatások, ölelések.

Nem gondolod?

6. cf522aef3d (válaszként erre: 5. - Sly7105)
2011. nov. 18. 11:12

Köszönöm,igaz és bölcs komment volt:-)


Teljesen igazad van!

5. Sly7105 (válaszként erre: 4. - Cf522aef3d)
2011. nov. 18. 11:07
Mindenkinek végig kell járni a maga útját és közben élettapasztalatokkal lesz gazdagabb. Aztán fel kell ismerni, hogy mit kezdünk ezzel a gazdagsággal. Ha le tudjuk vonni mindig a megfelelő következtetést, akkor helyes döntéseket fogunk hozni, ami a saját sorsunkat irányítja, jobbá teszi.Nem könnyű, de egész életünkben ismerkedünk magunkkal!!!
2011. nov. 18. 11:00

Köszönöm hogy megírtad a cikket és hoztad példának a vonzás törvényét én pedig mindenben egyet értek veled.

Gondoltam én is megosztom akkor veletek miért is hiszem,hogy működik és nem csak a párkapcsolatokban,mert ugye ott is.Én is leéltem jó pár évet és igen úgy ahogyan te.

Még 2010.07.20-án irdatlan nagy pofont mért rám az akinek én mindig adtam.Tömören és velősen fél millás adósságba hagyva,lelépett mikor is kiderült mindenem elúszik,nem jött haza munkából és nem válalta fel,hogy az én és apám szemébe nézzen aki ingatlanoba kezes.

Megalázott emberileg és nem egyszer én pedig tűrtem 2 éven keresztül...

Mikor elment nagyon ki voltam persze egy hét után könyörgött hogy haza jöhessen én nem engedtem.Két hétig legóztam az öngyi és az élek és talpra állokban.Utóbbi mellett döntöttem.

Nem tudtam mit akarok,de egyet biztosan tudtam mindent ami jó és szép és mindenben,mert a Boldogság nekem is jár.

Ma már jó munkám van,rendes pasim aki imád magamért és baba projektezünk és elég hamar másfél hónapra rá,hogy exem lelépett az életemből jött az én életembe.


Tudjátok meg lehet kövezni,de sok nő,pár kedves mosolyért egy igéző kék szempár és egy jó kiállású pasinak eltűr mindent,szóval mikor jönnek azok a dolgok,mi nők kihasználjuk a pasikat és eltartatjuk magunkat:-))Utólag?Aki ezt teszi helyes jól csinálja.

Hiszen sok nő hajlamos arra amire én is hajlamos voltam 2 évre beájulni egy maccsó majomnak...és két munkahelyen melózni és eltartani mert kék a szeme és oda lent van az a 20 cm és annyira tudja kérni akár sírva is a bocsánatot.

Én értem a cikked nagyon is.

A vonzás pedig mindenre működik,csak sokan nem jól használják,pedig a lehetőség minden ember kezében ott van.

Érdekes én ide keveredve halottam életembe először róla x klubban azt se tudtam mit használok.Szóval az emberi Akarat csodákra képes.


Én úgy gondolom mindenkinek megvan a párja,csak akarni kell észrevenni.

Jah és a jó szó és szerelem..minden nőnek jár,viszont annak valóban nem aki csak megalkuszik.Én nekem akkor azt hittem este életem legrosszabbja ami történt velem..holott életem legjobb dolga történt.Azóta van már más neki is,viszont én kívánom neki,hogy jobban járjon,hiszen nem egy nőn élősködött már.

Javaslom akik Pesten élnek és egy kékszemű,barna hajú macsó hízeleg,ne álljatok le vele csajok:-)

Nem minden a helyesség és a külső és igen sok pénzbe tud fájni a női butaság:Szerelem:-)

2011. nov. 18. 10:35
A bizalom talán a legfontosabb egy kapcsolatban. És az odafigyelés a másikra. Ha ez nincs meg, vagy csak az egyik részről van meg, az is baj. Akkor az egyik fél mindig csak tesz és ad és úgy érzi, hogy ő nem kap vissza semmit. De ez az odafigyelés, bizony nem kevés energiát emész fel. Hiszen a mindennapi rohanás, munka, család, stb. mellett nagyon nehéz még odafigyelni az apróságokra, hogy kedvesen szóljunk a párunkhoz, esetleg a kedvében járjunk. De mégis törekedni kell rá, mert ezek az apró dolgok szépítik meg a mindennapjainkat és összességében az Életünket!!!
2011. nov. 18. 10:23

örülök, hogy rátaláltál a párodra.

a cikk maga elég egyoldalú, mert csak a szélsőségekkel foglalkozik. merthogy szerinted csak ilyen párkapcsolatok léteznek: elnyomó-elszenvedő, elnyomó-elnyomó (ami nyilván soha nem fog működni szerinted), és az elszenvedő-elszenvedő típus és hát éljen az utóbbi, mert csak az működhet... nagyon szűk látókörű!

ugyanis van középút is, amit nyilván nem éltél meg és bocs, de a többség abban él, csak ki kellene nyitni a szemedet és reálisan szemlélni.

mert ez a cikk a te kapcsolatodról szól, lényegében egy szerelmes levél a párodnak, csak a címzettet elrontva a nyilvánosságnak szántad.

örülök, hogy szereted és békében élhetsz mellette!!!

2011. nov. 18. 09:20
Tudjuk, ismerjük mindnyájan a Vonzás Törvényét!
Pozitív a jót, negatív a rosszat!
Rátok bízom, hogy kit melyik rész ragad meg írásomból.
Remélem, a legtöbb olvasómnak írásomnak azon része, ahol ráismer a saját, nagyon szép és jól működő kapcsolatára.

Ugrás a teljes írásra: Titok a párkapcsolatokban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook