Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tinédzser arcápolás - avagy milyen készítményt vegyünk a gyereknek? fórum

Tinédzser arcápolás - avagy milyen készítményt vegyünk a gyereknek? (beszélgetős fórum)


15. judit87 (válaszként erre: 13. - Bri*)
2010. szept. 22. 15:46
Örülök, hogy segíthettem.
2010. szept. 22. 15:45
Most jut eszembe hogy a DM ben Rossmannban kapható Aloe Vera Gél (1400 ft)is nagyon jó hidratálásra , tehát ezt lehet használni hidratáló krémként is.
13. Bri* (válaszként erre: 12. - Judit87)
2010. szept. 22. 15:42
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! :)
12. judit87 (válaszként erre: 10. - Bri*)
2010. szept. 22. 15:42
Gyógynövényboltan (Herbária)és gyógyszertárakban lehet kapni.Persze Te is használhatod ez kortól független.Sajnos a krémet nem ismerem.Ne félj tőle, hogy szárít.Rövid idő alatt a bőr hozzászokik és nem fog kiszáradni.Én is használtam és vendégeim is és ezért is ajánlom mert tényleg jó.
2010. szept. 22. 15:37
Szia!igen azt nem írtam, hogy nem rögtön de mondjuk 14 évesen már azért lehet.Ez függ a bőr állapotától sajnos így látatlanba mindíg nehéz tanácsot adni.De ha rosszabodna abőre állapota mindenképpen ajánlanám a kezelést.
10. Bri* (válaszként erre: 8. - Judit87)
2010. szept. 22. 15:37

Utánanéztem kicsit a Nadin szappannak, jó véleményeket írnak róla. Hol lehet beszerezni?

Másik kérdés: 36 éves vagyok, vegyes bőrtípusom van, elég sokat pattanásos. Én használhatom?

Harmadik: azt írják, hogy ha túlzottan szárít, akkor Nadin krémmel kell visszapótolni. A krém is jó?

9. Bri* (válaszként erre: 8. - Judit87)
2010. szept. 22. 15:32
Köszi! Nem korai még neki a kezelés? Egyszer kérdeztem a kozmetikusomat és azt mondta, hogy várjunk még. Te szoktál már ilyen korú gyerekeknek csinálni?
8. judit87 (válaszként erre: 1. - Bri*)
2010. szept. 22. 15:30
Szia! én kozmetikus vagyok és azt tanácsolom, hogy szappanal mosson arcot pl. Nadin kénes, körömvirágos, vagy teafás. Naponta 2x+langyos vízzel.Meglehet próbálni a Himalája sószappant is. Ezt úgy kell használni mint egy krémet.Bevizeni a szappant és ezt a vizes oldtatot kenni a bőrre éjszakára.Ilcsi termékek is jók, de ezek csak kozmetikustól szerezhetők be.Valamint 2-3 havonta egy kezelés(tisztítás)nagyon jót tesz.
2010. szept. 22. 15:30

szia!!


Nekem is 13éves a fiam...de nála már tavaly elkezdődött....és nagyon oda kell figyelnünk rá mert az apjának és a sógórnőmnek is nagyon problémás volt az arcuk kamaszkorukban...


nálunk az alap amit a fejébe véstem eddig nagyjából hatásosan hogy nem nyúlkál nyomkod koszos kézzel...én sem nyomkodom neki..a kozmetikusom it lakaik pár utcára tőlünk ha valami durva nő rá akkor átszalad hozzá és ő elintézi...nekem azt mondta a kozmetikus hogy naponta nagyon fontos a megfelelő arctisztítás lemosó és tonik használata és a pattanássosság ellenére kenjük pattanásos bőrre való hidratálóval....amíg nem muszáj addig nem áll neki nyomkodni...egyenlőre még bírható a helyzet...


+még a csokoládé és az olajos magvak eészetére kell méga fiamna odafigyelnie mert ezek fogyasztása után viszont látványosan romlik az arca..


jah és a kozmetikus a feketeszappan azt hiszem ez is Ilcsi használatát javasolta..

6. Bri*
2010. szept. 22. 15:30
A kozmetikus általában azokat a készítményeket ajánlja, amiket ő használ (ami persze nem baj). Főleg tapasztalatokra lennék kiváncsi, mert nem szeretnék dolgokat megvenni, aztán kidobni, mert nem jó.
2010. szept. 22. 15:29
A jó öreg Fabulon Tini tonik.:)
4. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Bri*)
2010. szept. 22. 15:23

Szóval, kozmetikus!

Ha termék, akkor én biztos, hogy Ilcsit venném neki.

3. mimmo33 (válaszként erre: 2. - Marjann)
2010. szept. 22. 15:22
Ej de nagyon egyformán jár az agyunk:D:D
2010. szept. 22. 15:22
Szerintem a legtutibb, ha megkérdezel egy kozmetikust. Ha látja okosabbat tud mondani.
1. Bri*
2010. szept. 22. 15:21
A fiam 13 éves. Kezd pattanásosodni, miteszeresedni az arca. Olyan terméket keresnék neki, ami jó, de nem teszi tönkre a bőrét. Tapasztalatokat várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook