Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mit tennétek a helyemben most? :( fórum

Ti mit tennétek a helyemben most? :( (beszélgetős fórum)


2010. okt. 27. 21:15
TERHES VAGYOK! Kb. 9 hetes a kis pocaklakó (de méreténél fogva 8 hetes, naptár szerint 10...) A babát választottuk, és nem bántam meg. A munkahelyet persze ott kellett hagynom, de nem bánom. :)
27. becseiagi (válaszként erre: 21. - 40435425ba)
2010. okt. 27. 21:13
Most látom csak, hogy neked nem válaszoltam! :) Először iratkoztam suliba, aztán lettem terhes, de még nem tudtam, amikor dolgozni hívtak. Így van a helyes sorrend. Szerintem én nem tudnék hiteltelen lenni, inkább Te nem figyelsz. Ez a topic nem a nagy lányomról és a láthatásról szól, ne keverd kérlek ide. Meg ezek szerint arról sem tudsz mindent, akkor meg minek írsz itt nekem?
2010. szept. 30. 20:51
Sziasztok! Gondoltam megosztom veletek a fejleményeket. Felvettek dolgozni, 3 hós próba szerzősédt írtam alá. De 2 hete késik a menszeszem, és ma csináltam egy tesztet: pozitív lett. Holnap megyek a dokihoz, de nagy dilemma előtt állunk, mert kellene a pnz is, de a babát is szeretnénk, viszont a kettő együtt nem megy.
2010. szept. 14. 16:10
Szerintem is vállald el. Max otthagyod, de pl ha várandósság alatt is végezhető a munka, szerintem nem lehet rossz az a havi plusz, amit megkereshetsz. Ráadásul nem mindegy a gyed sem... Ha összejött a baba van időd gondolkodni utána, ha nem, akkor meg jó ha van munkád...
24. jozsi.38 (válaszként erre: 22. - T.Ili)
2010. szept. 14. 08:35
nem. ez valószínűleg összevont csoportot takar, vagyi egyik évben a 9-10 osztályt végzik, a köviben a másik kettőt. egyébként ez sokkal rosszabb így, mintha végig járja az ember mind a 4évet, mert így nagyon sok minden kimarad az anyagból. a fórumindítónak pedig: vállald el a melót! nem biztos hogy terhes vagy
2010. szept. 13. 23:21
Sztem igen
22. t.Ili
2010. szept. 13. 23:20
Két éves érettségire felkészítő nem csak azoknak lehet,akiknek már van szakmunkás bizije?
2010. szept. 13. 23:15
Komolyan várod a 4. babát és közben iskolába iratkoztál ? + még dolgozni mész? Számomra bármilyen furcsa is hiteltelen vagy. Közben adod nem adod a lányodat láthatásra ,pedig vinnék .
2010. szept. 13. 22:59
Én is gratulálok, nagyon szépek a gyerekek!
2010. szept. 13. 22:53

Azt írod,terveztétek a babát..akkor,ha nem most,legközelebb még terhes lehetsz..

én így nem mernék egy olyan helyen melózni,ahol kemény fizikai munka van..

ha viszont nem vagy terhes,elvállalod és közben leszel terhes,akkor meg úgysem rughatnak ki..

ui.Gratulálok a szép Családodhoz!/és a bátorsághoz!:)/

2010. szept. 13. 22:46
Köszönöm az eddigi véleményeket és hozzászólásokat. Drukkoljatok nekem! Ki a babával, ki a melóval. De azért veszek a gyógyszertárban holnap valamit!
2010. szept. 13. 22:43

Szerintem is ez még csak egy "ha".

És mi van ha nem vagy terhes?Akkor se baba se meló???Szerintem vállald el és majd ha kiderül akkor lépsz tovább.

16. becseiagi (válaszként erre: 10. - BollerKrisz)
2010. szept. 13. 22:42
A felét nem kommentálnám, a másik felét meg nem is nagyon értem... Nagyon sok háttér információ van egy ember életében, ami nekem is, tehát azt sem tudod, hogy miért van egyáltalán 3 gyerekem. Az meg, hogy kell a pénz, szerintem ebben az országban nem újdonság. El vagyunk, de élhetnénk jobban is.
15. b3ef8ccfb4 (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2010. szept. 13. 22:41

Szerintem is vállald el a munkát, azt nem kell feltétlenül közölni a főnökökkel, hogy terhes vagy. Majd kiderül, ha látszik. Nem tartozik rájuk.

Különben is van olyan törvény, hogy nem is tehetnek fel olyan kérdést egy nőnek, hogy terhes-e.

Azután majd szépen elrendeződik minden.

14. becseiagi (válaszként erre: 12. - T.Ili)
2010. szept. 13. 22:37
Ez tuti, hogy így van... sajnos.
13. becseiagi (válaszként erre: 6. - Tina87)
2010. szept. 13. 22:36

Sajnos ez egy gyár, ahol emelgetni kell súlyokat, mosdókat meg különböző porcelán dolgokat; ott nem lehet terhesen dolgozni, meleg van bent nagyon, és nagyon poros a levegő.


Köszönöm szépen a dicséretet a családomra, nagyon aranyos tőled. :)

12. t.Ili (válaszként erre: 9. - Becseiagi)
2010. szept. 13. 22:34
De ha most nem vállalod,lehet,nem szólnak újra.
11. becseiagi (válaszként erre: 3. - Gabi0206)
2010. szept. 13. 22:33
Ez jó ötlet, holnap reggel el is megyek!!!
10. BollerKrisz (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2010. szept. 13. 22:33
Bocsi, de ha ennyire nincs melód és sulid sem, akkor hova mersz bevállalni egy 4. manót? Ha meg a férjednek ilyen jó melóhelye van, amivel el tud benneteket tartani, akkor meg miért vállalnád az új munkát, ha jön a baba? Ha meg nem most, akkor köv. hónapban úgyis jönni fog.
9. becseiagi (válaszként erre: 7. - Fildus)
2010. szept. 13. 22:32
Hát ez itt nem működik sajnos. Itt 1 éven keresztül adnak határozott idejű szerződést negyed évente. És ha itt egyszer kibukik ez ember, akkor nem nagyon veszik vissza.... :( Ez a bajom.
2010. szept. 13. 22:32

Én elvállalnám a munkát.

Nem szólnék senkinek semmit.

Főleg,ha még nem is biztos a baba.

2010. szept. 13. 22:30
Veszteni valód nincs, ha felvettek, a próbaidő lejárta után szépen megmondod, hogy babát vársz, és a véredtől nem válsz meg.
6. Tina87 (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2010. szept. 13. 22:29

Vállald el a munkát, utánna majd gondolkozhatsz hogy mi lesz tovább, de ha nem nehéz a munka nem lehet gond, és még gyedet is kapnál ha megvannak a napjaid, és nem lenne gond.Majd később ráérsz agyalni addig meg kezdj el dolgozni.

Ahol 3 ilyen szép babó van ott egy 4.nek is jó helye lesz :)

Szép család vagytok, kitartást és ne hátráltassanak az akadályok, attól scak erősödünk :P

2010. szept. 13. 22:29
szerintem is vállald el. Ha véletlenül mégis jön a baba, akkor ki tudják majd számolni a munkahelyen is, hogy tényleg nem tudhattál róla a munkakezdéskor még
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2010. szept. 13. 22:27
Hivatkozz arra, hogy van némi elintézni valód....aztán majd meglátod, mit hoz a jövő.
2010. szept. 13. 22:27

Szerintem menj el egy gyógyszertárba, és kérj olyan teszte, ami már hamarabb is kimutatja. Állítólag már vannak ilyenek. Egy próbát megér, nem?

Amúgy én is megtartanám azt a babát...

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2010. szept. 13. 22:26
Vállald el a munkát, aztán majd ha kiderül az eredmény, még mindig gondolkozhatsz. Hülyeség lenne egy "ha" miatt nem elvállalni...
2010. szept. 13. 22:23
Hónapok óta keresek munkát, de sehova nem vettek fel dolgozni 3 gyerekkel és 8 általánossal. Most 1,5 hónapja kb. úgy döntöttünk a férjemmel, hogy jöhet a 4. gyerek, és addig tanulok míg itthon vagyok. Beiratkoztam 2 éves érettségire, és elkezdtük gyártani a babócát. Ma szóltak a férjemnek a munkahelyén (egy gyárban, ahova szintén beadtam egy ideje az önéletrajzomat), hogy lehet már a héten felvesznek dolgozni. De lehet, hogy terhes vagyok. Ez egy biztos munkahely lenne, ahogy a férjemnek is az. De semmi nem tudna rávenni engem arra, hogy azt a babát, akit annyira szerettünk volna és terveztünk, elvetessem. Képtelen lennék rá! Holnap felhívnak állítólag, hogy vállalom-e, de úgy néztem egy termékenységi naptáron, hogy leghamarabb teszttel 15-17.-én nézhetem meg, hogy terhes vagyok-e. Mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook