Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek ha volt párotoknak a mostani nője zsaroló leveleket irna? fórum

Mit tennétek ha volt párotoknak a mostani nője zsaroló leveleket irna? (tudásbázis kérdés)


1 2
33. a4cf17146e (válaszként erre: 32. - Zebracsikó)
2009. júl. 23. 21:53

Aha, a volt nekem elmaradt, átugrottam!

Akkor egy szót sem kotyogtam! Egy szót sem!

32. zebracsikó (válaszként erre: 31. - A4cf17146e)
2009. júl. 23. 19:44
VOLT párjának mostani nője -ez áll a címben
2009. júl. 23. 18:29
Nézzük csak! A párom mostani nője ki is? Hát nem én magam? És ki ír levelet kinek? A párom mostani nője, azaz én a páromnak? Vagy a párom párjának, azaz nekem? Én magamnak? Mi ..?
2009. júl. 23. 17:28
röhögnék nagyokat.
29. Rozália (válaszként erre: 28. - 223cf40dc0)
2009. júl. 23. 16:49
Biztosan megfogadta a tanácsodat, mert - a portálról legalább is - eltűnt...
2008. szept. 17. 17:55

bocsi, kicsit kíváncsiskodtam :))megnéztem az adatlapodat, bár nem sokkal lettem okosabb :))


- most a közös gyerek a te neveden van, vagy az apáén, hogy apasági perre van szükséged?

mert, ha a gyerek már eleve a te neveden van, ő nem vállalta fel, akkor nem is cirkuszolhat a láthatás miatt - viszont, akkor neked sem kellene bolygatni nagyon a témát, hanam egyszerűen más megoldást keresni a jelen helyzetedre


- a számítógépen megjeleníthető bármely oldal másolható, nyomtatható, tehát az iwiw-en megjelenő üzeneteket is ki lehet nyomtatni (ilyen esetben nem szabad törölni sem őket) így fel tudod jelenteni úgy az exedet, mint a jelenlegi nőjét a fenyegetések miatt, amit, ha megfelelően alátámasztasz, kaphatsz egy eltávolító határozatot (az alátámasztáshoz egy bizonyíték lehet a kórházi papír, amit a vetélésed alkalmával kaptál) = meghatározott távolságon belül nem közelíthet meg


- vannak olyan otthonok, házak, ahol nőknek segítenek, esetleg gyerekkel is, hogy el tudjanak tűnni az erőszakos férj, élettárs elől, hogy az ilyen ügyek erőszakos fejlemények nélkül tisztázódjanak, végződjenek


- fenyegetőzéssel nem lehet egy esetet sem megoldani, csak higgadtan és hideg vérrel - a nőcinek meg egyébként sem sok köze van a közöttetek folyó vitához, tehát nem folyhatna bele ilyen szinten (ő csak a jelenlegi élettárs, járhat ugyanúgy, ahogyan te is jártál, de ez a jövő titka)


- valószínűleg mindnyájan belelovaltátok magatokat rendesen a szituba és elhangzott jó pár keresetlen, nem éppen kedves szó is körítésként, ami nem kedvez éppen a helyzetnek, így először is a kedélyeket kellene a megfelelő mederbe terelgetni, már ha lehet értelmesen beszélni a másik féllel - hiszti, harag, düh, káromkodás nélkül


ne haragudj, ha megbántottalak volna valamivel, nem állt szándékomban, csak megpróbáltam levetíteni, amit én felfogtam a leírtakból



én a helyedben fognám a gyerekemet és eltűnnék a környékről, másfelé - kialakítanám a saját életemet nélkülük és apasági meg minden más nélkül hagynám a dolgokat a fenébe, sőt még örülnék is neki, hogy nem kell semmilyen kapcsolatot tartanom ilyen emberekkel, nem még hogy a gyerekemet a nevére vegye egy olyan férfi, aki engem megütött, aki kiverte belőlem a másik közös gyerekünket, (aki "megölte" a másik gyerekemet), akinek a nője ilyen üzeneteket írogat nekem ...

na, de ez én vagyok :)

27. supin
2008. szept. 17. 17:00
PERELNÉM!!
26. filmes
2008. szept. 17. 16:58
Elfajult egy dolog ez, úgy látom. Ezt apasági per önmagában nem oldja meg, ha ti nem.
2008. szept. 17. 16:53
és ilyenről nem tudod hogy én írnék neki ezek után
24. eb7acf8291 (válaszként erre: 20. - Rohiani)
2008. szept. 17. 16:52
Elmentem a bírósságra hogy el inditsam az apasságit.Gyám hivatal meg ilyennek.Őt értesítették mert a gyerek az én nevemen van.Nem vette a nevére az iwiwen volt kép a gyerekről de levettem mert nem szeretném mindenkiazon csámcsogjon.És engedtem neki találkoztunk is de úgy meg ütött hogy elvettéltem pár hetes babámat.A gyereket is leköpte.Én nekem első a gyerek a bíróság megállapitja látthatja e akkor igen de addig nem.
23. df2a740c00 (válaszként erre: 19. - Eb7acf8291)
2008. szept. 17. 16:44
Mi a zsarolás tárgya? Megrugdosnak/megölnek ha mit csinálsz (nem csinálsz)..??
2008. szept. 17. 16:41

Mintha a volt férjem nőjének a stílusát olvastam volna a 8. hozzászólásodban. :) Ez róla szegénységi bizonyítvány, valószínű ő nem tud megbékélni a helyzetével.

De írok egy okosat, én is ezt a taktiták választottam:) hülyével ne vitatkozz mert lesüllyedsz a szintjére. (és ott meg megver mert ő az okosabb .... valahogy így van a vége.)

2008. szept. 17. 16:41

...hát a higgadt kiosztás valóban jó!

Írd meg neki, h te sem így képzelted az életed, ne akarjon úgy járni, mint te...és szálljon le rólad, boldogulsz úgy, ahogy TE!!! tudod megoldani, abba ne ugasson bele!....vagy valami ilyesmi.

20. rohiani (válaszként erre: 19. - Eb7acf8291)
2008. szept. 17. 16:40

ide betettél egy olyan levelet ami inkább téged állít be bűnösnek.

Igaz amit ebben a levélben állít a csajszi?

Írtál az exednek, sokszor, nem engeded, hogy lássa a fiát, vagy ezt mind csak kitalálta?

19. eb7acf8291 (válaszként erre: 16. - Rohiani)
2008. szept. 17. 16:38
figyelj azzal hogy megöl mindent tudnak hogy hol lakom.Már volt egy miből eljárás indult hogy az utcán meg rugdostak.És nagyob egészség ügyi problémám lett.De nem hagynak békén élni a fiammal én már nagyon félek.....
18. filmes (válaszként erre: 9. - Eb7acf8291)
2008. szept. 17. 16:36
Ez nem zsarolás, csak hiszti.
2008. szept. 17. 16:35
de van ennél durvább de szerinem azt nem illeszteném ide be,
16. rohiani (válaszként erre: 9. - Eb7acf8291)
2008. szept. 17. 16:35

Ebben a levélben az van, hogy te zakladod a volt párodat.

Most akkor mivel zsarol az exed nője?

15. filmes
2008. szept. 17. 16:35
Jó alaposan de higgadtan kiosztanám oszt jónapot. Ha abból nem ért "zsarold" meg azzal, hogy a volt párod mennyire örülne ha megtudná. Egyébként tudni kellene miért teszi, mivel indokolja, féltékenység, okkal-ok nélkül, stb.
14. zsugabubus007 (válaszként erre: 9. - Eb7acf8291)
2008. szept. 17. 16:34
ez szerintem nem zsarolás...
2008. szept. 17. 16:33
de nagyon hogy megöl meg ilyennek
2008. szept. 17. 16:33
en nem reagalnek semmit, majd megunja
2008. szept. 17. 16:32
Írd meg neki, hogy feljelented!!! már ha nem túl durva az amiért/amivel zsarol.
2008. szept. 17. 16:32
és nem tudok semmit ilyenről
2008. szept. 17. 16:32

övege


---------------------------------------------------------

> Szia!

> Nem tudom elolvastad e a levelet amit myvip-en irtam neked

> pár hete de ha nem akkor itt is leirom.Jó lenne ha nem

> irogatnál folyton Bálintak,vagy ha igen akkor legalább ne

> hülyeségeket.

> Elegem van hogy folyton mocskolódsz!!Te másra nem vagy

> képes??Ez a saját szegénységi bizonyitványod!Magadnak

> köszönheted a helyzetet amiben vagy!

> Mást nem csinálsz csak zsarolod és fenyegeted Bálintot ha

> valami nem ugy van ahogy te akarod!Vedd észre hogy nem

> körülötted forog a világ!

> Direkt levetted innen Bence képét hogy Bálint még azt se

> lássa?!Hihetetlen vagy!Miért jó ez neked?Nem akartam

> veszekedni veled de mostmár elegem van!Egyszer azt mondod

> elhozhatjuk a kicsit aztán meg tiltod!Veled nem lehet

> normálisan szót érteni!

> Azt mondod nem kell már neked Bálint.Akkor minek tepersz

> utána?

> Egyszer utálatos vagy vele aztán meg sirsz hogy mennyire

> magányos vagy meg hogy azért akarsz visszamenni Aszalóra

> lakni mert ott voltál boldog meg ilyenek!Ha ott voltál

> boldog minek hagytad el???

> Mostmár velem van és szállj le róla világos?Amúgy pedig nem

> tilthatod meg hogy lássa Bencét mert az apja,vagy nem???



ezt kaptam párperce

2008. szept. 17. 16:31
én nem tudok róla miért lenne az exrm azt mondta boldog én párkapcsolatban vagok és jó.de mi van velük nem tudom.
2008. szept. 17. 16:30

szia,attol fugg mennyit jelent a volt párod.

de ha semmit se, akkor is egy megbízható személy által elküldeném neki, had lássa már kivel is van együtt...

6. eb7acf8291 (válaszként erre: 3. - Filmes)
2008. szept. 17. 16:30
igen
5. b9ad431c07 (válaszként erre: 2. - 223cf40dc0)
2008. szept. 17. 16:29
osztom a véleményed! Egyébként miért zsarol? van egyáltalán oka?!
2008. szept. 17. 16:28
de az iwiwemre ir ilyeneket és én nem tudok semmit semiről lehte hogy a z exem csinálja.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook