Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit mondanátok neki ebben a helyzetben? fórum

Ti mit mondanátok neki ebben a helyzetben? (beszélgetős fórum)

1 2 3
7. PöttyösPanka (válaszként erre: 4. - 124637ff9b)
2018. jún. 19. 17:52
Nem azért mond el neki mindent, hogy megossza vele az örömét? A készülődés és a visszaemlékezés mindig nagyobb öröm, mint maga az esemény. Igazából tudom, hogy én vagyok a furcsa, de sosem értettem, miért akar mindenki beleszólni. És valóban, nem arról van szó, hogy milyen virág legyen, hanem ennél sokkal fontosabb dologról. Lehet, hogy neki az jelenti a meghittséget, hogy tényleg csak a család. Másrészt én sosem sértődnék meg egy tényleg jó barátnőmre azért, mert nem felel meg az általam felállított elvárásoknak, mert vagy olyannak szeretem, amilyen, vagy nem is tartom olyan jó baratnőmnek. Főleg az esküvőjén had legyen az, amit ő akar, és ne akarjam én magamra vonni a figyelmet sértődéssel. Most akkor örülök a boldogságának, vagy a saját örömömet akarom megkapni?
6. 6692b3d195 (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. jún. 19. 16:19

Szerintem nem vagytok akkora barátok, mint ahogyan azt te gondolod, magyarul, téged nem sorol a belső köreihez, habár te ezt szeretnéd, gondolnád, igényelnéd stb...

Hagyd a fenébe, egyébként is ha nem vagytok közel sem egy anyagi szinten, én nem hagynám, hogy hetenként futtassa magát előttem, hogy mekkora ász, mi mennyibe kerül, ezek az ő problémái :)...

Tehát engedd el, ne mérgezzen, gyanítom, hogy a te dolgaid nem is igazán érdeklik...

2018. jún. 19. 15:10

nagyon rosszul esne,és én bizony megkérdezném,

,,,ha én vagyok a legjobb barátnőd,nem érzed furának hogy engem nem hivtál meg?,,,

majd mond valamit,abból leszűrheted tényleg jó barátnő-e,

4. 124637ff9b (válaszként erre: 2. - PöttyösPanka)
2018. jún. 19. 15:06
Jó, de itt most nem arról van szó, hogy milyen virágból legyen a csokrod, vagy hogy milyen pezsgőt meg tortát vegyetek, hanem hogy egyáltalán elképzelése se lehet a barátnőnek, mert részt sem vehet a nagy nap örömében.
3. Zoxa
2018. jún. 19. 15:02

Én a helyedben megmondanám ezt, amit itt írsz nekünk, hogy rosszul esik, hogy

"az élete nagy napján nem lehetek ott és nem szeretné megosztani velem ezt az élményt"

...és a válaszából megtudhatod, h. neki van-e olyan fontos a barátságotok, mint Neked?!?

Hogyan magyarázza ezt ő, hogy 60 meghívott közé nem férsz be?

Nem érzi helytelennek,h. miközben dicsekszik a ruhájával, a költségekkel, addig még csak elnézést sem kér Tőled, h. nem hív meg?

2. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. jún. 19. 15:00
Ez az ő élete nagy napja. Had legyen sértődés nélkül olyan, amilyet szeretne. Engem ezért rázott ki annak idején a hideg, ha a saját lagzimra gondoltam, mert valahogy mindenkinek volt határozott elképzelése róla, hogy az én nagy napomnak milyennek kellene lennie, és ha én nem olyat akartam, jött a sértődés, amit az embernek a családtagjaitól el kell tűrnie. De egy igazán jó baratnőtől elvárnám, hogy tiszteletben tartsa a döntésemet anélkül, hogy lelkiismeret furdalást kellene érezném miatta.
2018. jún. 19. 14:46
Van egy barátnőm akivel heti szinten tartsuk a kapcsolatot.Eljön kávézni,beszélgetni és én is hozzá.Nem rég bejelentette hogy nem sokára lesz az esküvője és állítása, szerint csak a szolid családi kört fogják meg hívni. Hatvan személyes lesz a lagzijuk.Meg jegyzem lesz menyasszonyi ruhája ahogy el mesélte nekem nem tűnt annyira egyszerű lagzinak.Főleg ha a miénkhez hasonlítom mert nálunk tényleg csak a szűk családi kör,volt jelen az,az csak húsz személy egyszerű ruhám,volt ruhám volt nem volt igazi menyasszonyi ruhám se illetve templomi esküvőm sem.Ami az egészben rosszul esett hogy hatvan személy lesz jelen az állítása szerint én heti szinten tartom vele a kapcsolatot és hogy engem nem hívott meg.Ez nagyon érdekes a számomra.Illetve azért is mert amikor el jön akkor a drága menyasszonyi ruhájáról áradozik és hogy miért mennyit fizetnek majd milyen sokat a helyért ,amit ki bérelnek például illetve ilyesmik.Nekem fontos vele a baráti kapcsolatunk és be vallom kicsit rosszul érintett hogy az élete nagy napján nem lehetek ott és nem szeretné meg osztani velem ezt az élményt.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook