Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti milyen matracot ajánlanátok, ami kemény és tartós is, de még kifizethető? fórum

Ti milyen matracot ajánlanátok, ami kemény és tartós is, de még kifizethető? (tudásbázis kérdés)


5. c6fe44f4e7 (válaszként erre: 4. - 4ab67f870d)
2009. aug. 3. 09:31
Szia, érdekelne, hogy a Cardonak melyik matracát választottad. Én is valami jó kemény matracot keresek. Megírnád, hogy mi a neve? És mekkora? Köszönöm!
2009. júl. 21. 07:16

Köszi!


Közben a Cardónál találtam nagyon keményet, 12 ezer volt szép, ízléses, levehető-mosható törtfehér huzattal. Nem rugós, attól kicsit idegenkedtem. Ez nagyon jó, igaz, nem könnyű megszokni, mert tényleg baromi kemény. Nekem nem ágykeretben van, hanem egy heverőre van rátéve, én így szeretem.

3. 99279bb06f (válaszként erre: 2. - 4ab67f870d)
2009. júl. 13. 18:12
Amit találtam azok még többe kerültek, mint az ami most van. Hívtam kárpitost, és csudaszép, és nagyon jó epedát csinált az ágykeretemre. Sokkal olcsóbb lett, és olyan huzattal, ami nekem tetszik. Ha nem ragaszkodsz csak ágybetéthez, akkor ajánlom az epedát. Nem mozog az egész ágy, mint ahogy a filmekben láthatod, mert keményebbre van húzva. Nagyon kellemes.
2009. jún. 21. 20:43
Szívesen fogadnék ötleteket, tippeket.
2009. jún. 21. 20:43
Ti milyen matracot ajánlanátok, ami kemény és tartós is, de még kifizethető?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook