Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti milyen kapcsolatban vagytok a párotok előző kapcsolatából származó gyerekével? fórum

Ti milyen kapcsolatban vagytok a párotok előző kapcsolatából származó gyerekével? (beszélgetős fórum)


2021. júl. 26. 08:03
Bocsi az elütésekért.
2021. júl. 26. 08:02

Mindent leírtak szerintem.

Mennyi idős a lánya?


Ha mindhárman "okosan" csináljátok, kap a gyerek még valakit, aki szereti, támogatja, hozzátesz az életéhez.


Balóban a legnagyobb hangsúly az anyán van, és azon, mikor, miért, hogyan szakítottak. Sokan a gyereken keresztül vesznek revansot. De ne a legrosszabb forgatókönyvet néuzük!


Ha a párod be akar mutatni ilyen korán, az jó jel is lehet.


A magad részéről annyit tehetsz, hogy türelmes, és egyenlőre háttérbe húzódó leszel. A gyerek nyisson. Érdeklődés, de nem lerohanás. Rövid találkozások, ha kehet szabadban ( nem érzi magát beszorítva, es te sem, fizikaliag is tér és idő kell) ne akarj nyomulni, elhalmozni őt, brbizonyitani, hogy jófej vagy. A párod előtte beszéljen vele, mondja el, hogy az anya mindig anya marad, nem lépsz a helyébe.


Lépésről lépésre. Lehet jól csinálni.


Jó lenne tudni a kort... kisebbeknél más, mint kiskamasznál, tininél..

2021. júl. 25. 17:44
És nagyon sok függ attól, hogy a gyerek édesanyja mi mindent "táplál be" a gyerek agyába veled kapcsolatban.
3. 3922e0e3cc (válaszként erre: 2. - Bichi)
2021. júl. 25. 16:20
Maximálisan egyet értek :) Erre a kérdésre nem igazán lehet megfelelő választ adni,hiszen minden élet más..........
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 25. 15:48

Ez leginkább az anyuka intelligenciájától és a gyerek korától függ. Meg mondjuk annyira, hogy hosszútávon az apa mennyire enged belefolyni a gyerek életébe. Ismerek olyat, ahol az új pár mindent megcsinált a gyereknek az évek során, hozta-vitte, etette, ápolta a gyereket, mégsem szólhatott bele a velelésébe, ami szerintem nagyon inkorrekt...

És hát nagyon nem elhanyagolható, hogy neked mennyire szimpatikus a gyerek, és hogy van nevelve...

2021. júl. 25. 14:52

Már ismerkedési fázisban tudtam, hogy van neki egy lánya, viszont nem gondoltam volna, hogy pár hét együttjárás után be akar minket mutatni egymásnak.

Akik hasonló cipőben járnak, milyen tapasztalatokkal rendelkeztek ezen a téren? Jól ki tudtok jönni a gyerekkel? Az anyja mennyire fogja befolyásolni a velem való viszonyát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook