Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mennyit vitáztok/veszekedtek és általában min? fórum

Ti mennyit vitáztok/veszekedtek és általában min? (beszélgetős fórum)


29. hcs2 (válaszként erre: 16. - Évi anyuka)
2011. jún. 28. 12:43

mintha csak én írtam volna :DD dettó így vagyunk mi is, mondtuk is már, hogy olyan "olaszos" a kapcsolatunk :)))

Igaz néha Ő ingerült és akkor ha hozzászólok már robban is, pedig tényleg semmi olyat nem mondok :DDD ilyenkor én megsértődök, aztán meg ő nem nem érti miért nem szólalok meg :DDD

kicsit vicces néha

2011. jún. 24. 12:58

A mi kapcsolatunk szenvedélyes és ez a vitatkozásra is vonatkozik.

A langyosvíz nem az én stílusom és megtaláltam a megfelelő embert magam mellé, szóval viszonylag gyakran, de van egy külön sportág, a "ki sértődik meg előbb" és akkor vége a mókának. :D

27. ebe747bfaf (válaszként erre: 26. - Évi anyuka)
2011. jún. 24. 12:47
akkor nem ok,mer Ő Bp.-i
26. Évi anyuka (válaszként erre: 23. - Ebe747bfaf)
2011. jún. 24. 12:32
Délnyugat-Magyarországon, kisvárosban :)
2011. jún. 24. 12:10

Mi is vitáztunkmár anyagiakon, de nem ez a jellemző..viszont érdekes, hogy annak ellenére, hogy azt mondják pénzen veszekedni elég rossz dolog...nem jó elő jel ahhoz képest sokan ezen vitáznak :-)

Mondjuk szerintem nem egy tragédia...

Mi általában tényleg apróságokból csinálunk elefántot úgy látom:-D

2011. jún. 24. 12:07
Mi is a pénzen vitázunk leggyakrabban, plusz az ő rendetlenségén (ami már mérhetetlen határokat ölt)
23. ebe747bfaf (válaszként erre: 20. - Évi anyuka)
2011. jún. 24. 12:02
hol laksz,mert van egy iszonyat jó nődokim és ingyen van!!!
22. sundance (válaszként erre: 20. - Évi anyuka)
2011. jún. 24. 11:46
Igazad van, egy magán-nőgyógyász szerintem is nagyon fontos. Én sem mennék a cigusok közé. Persze egy pasi ezt kevésbé érti meg, de próbálná meg a férjem azt mondani, hogy menjek állami kórházba nőgyógyászhoz....... Egyébként a pénzen nálunk is vannak viták néha.
21. szemmelver (válaszként erre: 20. - Évi anyuka)
2011. jún. 24. 11:43
:)))
2011. jún. 24. 11:42

Na ezen mi is néha, mármint a pénzen, hogy ki mennyit költ a kasszából, merthogy spórolni kéne. Mert kellene erre-arra félretenni, de hát mindenkinek vannak szükségletei.

Egyszer azon vitáztunk, és vagy 2 napig nem szóltam hozzá, mert azt mondta ne menjek el a nőgyógyászhoz a rákszűrésre, mert drága.

De én nem megyek a cigók közé az állami kórházba.

19. szemmelver (válaszként erre: 18. - Ebe747bfaf)
2011. jún. 24. 11:40
hát ezaz:)
18. ebe747bfaf (válaszként erre: 17. - Szemmelver)
2011. jún. 24. 11:31
Mi azon nem tudunk,mert nincs min!
2011. jún. 24. 11:24
mi csak a pénzen veszekszünk
2011. jún. 24. 11:15

Hogy min veszekszünk? Én szeretem a rendet és a pontosságot, precíz vagyok, a férjem meg az a "jó az ahogy van, ráérünk arra még" típus. És megkérem dolgokra otthon, ő meg halogatja, mire én magam megcsinálom, és amikor elegem van, akkor borul a bili.

Általában ezen veszünk össze. Minden nap :D

2011. jún. 24. 11:13

(Ja hogy mi a közös bennünk és hogyhogy együtt vagyunk?

A céljaink közösek :) Meg azért van olyan, amit szeretünk együtt csinálni. Szeretünk utazni, finomakat enni, sportolni, új dolgokat megismerni, társaságba járni.)

2011. jún. 24. 11:11

Mi 10 éve vagyunk együtt, 7 éve vagyunk házasok. Rengeteget veszekszünk :) Pedig szeretjük egymást, de annyira különbözőek vagyunk, másként gondolkodunk, mást gondolunk dolgokról. A személyiségünk teljesen különböző.

Valahol igaz, hogy ellentétek vonzzák egymást.

Mindkettőnk önfejű és erőszakos, sajnos a gyerekeink is örökölték ezt :(

Csendben megbeszélni valamit? Ez nem a mi műfajunk :D

2011. jún. 24. 10:39
Amikor én elkezdek hisztizni akkor :) Féltékenység főleg, de hangulat kérdése is nálam, akkor az élő fával is tudok veszekedni :) Az utóbbi időben leszokóban vagyok, mert a hülye gyerek is megtanulja hol a helye, ha süket fülekre talál a hisztijével :)
2011. jún. 24. 10:37

Mi nem szoktunk veszekedni. Illetve egy valamin igen, amit már nem tudok tolerálni. :-( Ez pedig a PS nevű játék... Szörnyű nézni, hogy nem találja fel magát és unalmában képes egész nap nyomkodni azt a sz@rt! Igaz, hogy nem haverozik, nem kocsmázik, nem jár sehova de engem ez akkor is kikészít...

A másik amin morgolódok néha, hogy ő nagyon itthon ülő típus. Úgy kell neki könyörögni, hogy néha menjünk el valahova. És itt nem a szórakozást értem, hanem legalább jó lenne néha elmenni sétálni vagy valami...

11. Kalomoira (válaszként erre: 10. - Ebe747bfaf)
2011. jún. 24. 10:15
ne izgulj nekem sem megy gyakran....nehéz....de szerintem itt is mindkét félnek tudnia kell alakulni
10. ebe747bfaf (válaszként erre: 2. - Szamó)
2011. jún. 24. 10:11

irigylésre méltó!!!!!!!!!!!!gratulálok .

Mi 18 éve vagyunk együtt,de Én nem vagyok egy megalkuvó típus(ami szívemen a számon)és ez nagyon rossz egy kapcsolatban,mert tudni kell hallgatni ,ami nekem nem megy:-(

2011. jún. 24. 10:03

Mi is általában piszlicsáré dolgokon veszekszünk....és mi is ritkábban de jó lenne ha még ritkában persze ebben én is hibás vagyok...

lehet még több türelem kellene mindkettőnk részéről....

8. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Kalomoira)
2011. jún. 24. 10:01
Nálunk nincsenek ilyenek.
2011. jún. 24. 10:00
Hát mi a 3,5 év alatt szinte sosem veszekedtünk. Mindketten úgy vagyunk vele, hogy ez nem megoldás semmire, ha valami problémánk van, normális értelmes emberekhez méltóan higgadt hangnemben is meg tudjuk beszélni. :)
6. _anatha_ (válaszként erre: 1. - Kalomoira)
2011. jún. 24. 09:59
Általában bolhából elefántokon veszekszünk, de akkor nagyon. Szerencsére ritkán... :)
2011. jún. 24. 09:59

Eleinte mindenen veszekedtünk. Főleg a féltékenység. A minden alatt értem azt is, hogy miért kék az ég, miért nem zöld. Ilyen és ehhez hasonló hülyeségek. De az utóbbi 1 évben lenyugodtunk(3 éve vagyunk együtt) max kis viták vannak, amit nyugodtan letudunk rendezni.

Én még azon tudok kiakadni mindig, hogyha a gép előtt ül, nehéz onnan kirobbantani, mikor hívom valahova, mindig "mindjááárt" a válasz, amitől falra mászok.:-D

2011. jún. 24. 09:59

Nem vitázom, nem veszekszem.

Mi beszélgetünk.

2011. jún. 24. 09:58
soxszor-sokat-mindenen!
2011. jún. 24. 09:58

Soha nem veszekedünk!!! Immáron 20 éve egyszer sem "sikerült"......


Nézeteltérésünk van, de megoldjuk vita nélkül :)))

2011. jún. 24. 09:57

Kinél nagyjából milyen gyakran van vita a párkapcsolatban és ezek általában miből buknak ki?

Kíváncsi vagyok arra hogy menyi banális veszekedés van :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook