Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti hova mennétek belföldön nyaralni, kirándulni pár napra? Ha tudtok konkrét szép helyeket ajánlani...? fórum

Ti hova mennétek belföldön nyaralni, kirándulni pár napra? Ha tudtok konkrét szép helyeket ajánlani...? (beszélgetős fórum)


1 2
56. 81fea164b2 (válaszként erre: 53. - Banita32)
2011. júl. 29. 08:43
Hát igen, valóban gyönyörű, megnéztem, fúúúú de nagyon messze van tőlünk sajna, pont az ország másik vége :(
55. banita32 (válaszként erre: 54. - Egyed Judit)
2011. júl. 28. 21:27
Mi is most nézegetünk a környéken helyeket ahová el lehet menni. Már kezdi érdekelni a gyereket is és szeretném ha meg is ismerné kicsit az országot. Egyenlőre itt maradunk a közelben, mert hosszú úton még nyűgös lesz, most van abban a korban hogy nem szeret sokáig egy helyben ülni.
54. Egyed Judit (válaszként erre: 53. - Banita32)
2011. júl. 28. 19:53
Én még arra nem jártam de szeretnék.Mivel én a Mátra hegység lábánál lakom ezt is ajánlom mindenkinek,nagyon szép helyek vannak a Kékes, Sástó,Mátraháza Mátrafüred mind nagyon klassz hely.Én már sokszor körbe jártam gyertek nézzétek meg.
53. banita32 (válaszként erre: 52. - Egyed Judit)
2011. júl. 28. 19:26

Sárospatak mellett a Tengerszem. Gyönyörű hely.

Bükk: tele van tanösvényekkel, sok gyerekekkel is nyugodtan bejárható. A fiam 2,5 éves ő egy 4 km-es túrát végigcsinált. De vannak kisebbek is, amik inkább séták.

2011. júl. 28. 10:19
Most ez a fórum miről is szól igazából,szerintem itt fejezzük be mert ennek semmi értelme,az ember nyit egy fórumot és van valaki aki nem a témát veszi előtérbe de miért is?Egy semmiségért szerintem van ennél fontosabb is mint az a rohadt helyesírás mi a francért kell ilyen marhaságon kiakadni?Ezt a témát bekéne már fejezni nem ezért van ez a FÓRUM!Vajon mindent jól írtam?Jaj mindjárt utánna nézek.Na akkor ki merre megy csavarogni?Mert ez a fórum téma.
51. genlips (válaszként erre: 48. - Banita32)
2011. júl. 28. 09:44

édes naíva, miért akarsz különböző adatokat rólam, hát meg akarsz keresni? :D

a több, mint ezer hozzászólás sokkal jobb arra, hogy megismerj, mint az adatok... azért ez egészen sekélyes személyiségre mutat...


én nem tartom magam okosnak, szerintem te tartasz engem okosnak magadhoz képest, csak rám akarod kenni :)

50. genlips (válaszként erre: 47. - 91d4989ab9)
2011. júl. 28. 09:19
ott a pont :)
49. baybi
2011. júl. 26. 23:27

Zalaegerszeg zöld övezet!



[link]

48. banita32 (válaszként erre: 41. - Genlips)
2011. júl. 26. 22:53

Utolsó mert nem akarok veled foglalkozni. De ha már ilyen nagyon okosnak tartod magad, akkor vállald is fel önmagad. Se kor, se név, se lakhely, se fotó...


De hát az ember más szemében (csak hogy örülj) a szálkát is...

47. 91d4989ab9 (válaszként erre: 24. - Genlips)
2011. júl. 26. 22:00
ott volt az n is de csak a kedves emberek látják:D
46. mmacus
2011. júl. 26. 21:17

Ezen a nyáron csak egy-egy napokra megyünk valahová. Nem maradt ki Demjén, oda még egyszer elmegyünk még, ha jobb idő lesz.

Ki nem hagynám a Boldogkőváraljai Várjátékokat sem, tavaly is nagyon jól éreztük magunkat.

Valószínű, a Hortobágyra is ellátogatunk egy nap. És az örök kedvenc, a Zemplén; Vizsoly, Telkibánya...

Mind közel vannak, és nagyon szép helyek.

45. e2579acec2 (válaszként erre: 1. - 81fea164b2)
2011. júl. 26. 20:51
Pécs és környéke, Balatonon is rengeteg szép hely van még ilyen időben is, Sopron és környéke, Szombathely és környéke, illetve Duna kanyar, Debrecen és még sorolhatnám. Rengeteg szép hely van belföldön:)
44. genlips (válaszként erre: 42. - Mosolyka1111)
2011. júl. 26. 16:30

semmi baj, így is megtalálható, meg amúgy is tudom, hogy ilyen szavakat simán összerakok a fejembee és leírok akár itt a fórumbaa is :)


megértem, hogy sokan magatokra vettétek a hozzászólásaimat. ahogy már megtettem, újra elnézést kérek, ha sértésként vettétek, mert nektek úgy hangzott.

ha a hétköznapok rohanó világábaa írtok ilyeneket, az aligha számít :) a lényeg csak annyi, hogy tudjátok, ugyan a hétköznapi beszédbee szinte nem is hallani a végét, írásbaa viszont az n-nel mindig sokkal szebb és nem okoztok porctörést más fülébee

lol, bocsi :)

43. genlips (válaszként erre: 37. - 81fea164b2)
2011. júl. 26. 16:19
mák számlálás nagyon szórakoztatónak hangzik :D köszi, ez így vitte a pálmát!
42. mosolyka1111 (válaszként erre: 40. - Mosolyka1111)
2011. júl. 26. 16:17
Bár nem jóra hivatkoztam, a 21-es hozzászólásban van az "összekoncentrálódott" szó.
41. genlips (válaszként erre: 34. - Banita32)
2011. júl. 26. 16:17
köszönöm szépen! nem voltak már itthon, így maradtál végső mentsvárként te. jobbat keresve sem találhattam volna :)
40. mosolyka1111 (válaszként erre: 27. - Genlips)
2011. júl. 26. 16:16

"Összekoncentrálódott" ?????????

Én ilyen magyar szót nem ismerek.

Összegyűlt, vagy koncentrálódott. Ha már szőrszálat hasogatunk.

2011. júl. 26. 15:49

A kérdésre válaszolva, ha most lenne időnk (de nincs, mert konyha felújításban vagyunk, és a lányom beteg, és sok a munkája a férjemnek, szóval tojni sincs időnk). De ha lenne időnk, én pár napra Szilvásváradra mennék el a családommal, és nagyokat kirándulnánk. Aztán kocsival átruccannánk Lillafüredre, és a pisztrángtelepen ennénk frissen sült pisztrángot.

Nagyon jó lenne, már voltunk párszor, én nem is vágyom máshova, külföldre sem.

38. Egyed Judit (válaszként erre: 37. - 81fea164b2)
2011. júl. 26. 15:40
Hát ezt nagyon jól írtad!Nem azért fórumozunk hogy mások valami semmiségért beszóljanak,az mi a fenét keres egy fórumba.De lehet máshol nem tud mibe belekötni.Kár ilyenre az időt fecsérelni.
2011. júl. 26. 15:03

Az eszem nekem is megáll :) hogy emberek, mire ráérnek...azt olvassák, ki hogyan ír, vagy mit hogyan nem ír?? Úram bocsáá kihagytam egy "n" betűt, remélem azért fogsz tudni aludni...

Vakon és gyorsan gépelek, de ha bántja a szemed, légy kedves,menj oda a tükör elé nézz bele, dícsérd meg magad, szép vagy, okos vagy, hibátlan és makulátlan, fogd meg jobb kezeddel a balt és sétálgass, de tényleg, vagy fejtsél rejtvényt, vagy számlálj mákot, vagy csak, ne olvasgass, vagy szedjél nyugtatót, ha nem tetszik amit látsz!

36. 8625c5bd9b (válaszként erre: 34. - Banita32)
2011. júl. 26. 14:15

Hagyjad, biztosan nyugdíjas magyartanár és itt éli ki az okoskodási vágyát. Ne törődjetek vele, biztosan nagyon unatkozik.


Valószínűleg mások is lustaságból írnak értelmetlen mondatokat, mert egy ilyen pötyögés közepette sokan a mondat végére már elfelejtik, hogy hogyan is kezdték és nem mindig olvassa vissza az ember.


Minden esetre szerintem ettől még nem hülyébbek, csak valószínűleg ők könnyed beszélgetésre jöttek és lehet, hogy jobban tudnak helyesen írni mint az okoskodó, csak ők most nem a helyesírási fórumra jöttek, hanem kötetlen beszélgetésre.


Véleményem szerint a kisbetűvel kezdett mondta a leggázabb, mert amikor elkezdesz írni akkor figyelsz a legjobban.

2011. júl. 26. 13:11
Tihany, csodálatos, imádom.
34. banita32 (válaszként erre: 26. - Genlips)
2011. júl. 26. 12:41

Örülök hogy ennyire ráérsz mások csesztetésére. Gratulálok. Bár szerintem ha nem a témához akarsz hozzászólni, akkor csesztesd a saját családod. Bár gondolom ők már nagyon unnak téged ezért jársz máshová.

Szép napot neked is.


Mert a nyuszitaps az meg tényleg szép magyar szó...

33. genlips (válaszként erre: 29. - Panni58)
2011. júl. 26. 12:27

tudom. szánt szándékos lustaság :(

de a többi meg rosszaság vagy mi, értsd nem-tudás. gondoltam szólok-írok... na nem, mintha nekem nem lennének meg a hibáim :) na. lényeg, hogy tudjuk!

2011. júl. 26. 11:57
Pannonhalma
2011. júl. 26. 11:56
Zalakaros.Ott az élményfürdő.Nincs messze a Kis-Balaton sem lehet kirándulni.Sőt a Balaton sincs messze.Bár Sopron is jó választás:) Mi megyén belüliek vagyunk de voltunk Nagycenken a kastélyszállóban pár éve.Jókat kirándultunk a környéken.Sopronban a Taródi "Bolond" vár kihagyhatatlan.:)
2011. júl. 26. 11:41
Dunakanyar, Dobogókő
29. Panni58 (válaszként erre: 24. - Genlips)
2011. júl. 26. 11:40
A mondatokat meg nagy betűvel kezdjük és írásjelet teszünk a végére. :)
28. pillango2004 (válaszként erre: 6. - //Cicus//)
2011. júl. 26. 11:05
Miskolctapolcát nem ajánlom, főleg ha kis gyerekkel jösztök!
27. genlips (válaszként erre: 26. - Genlips)
2011. júl. 26. 09:49
kora reggel, aki nem akarja a dolgát csinálni, még ráér ilyenekre. nem is volt sok pedig. biztosan érzékenyebb lennék valamiért..?! elnézést, hogy elcsúfítottam a fórumot.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook