Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti hogyan tudtok elaludni félelem nélkül, ha egyedül vagytok éjszaka? Mit tesztek annak érdekében, hogy ne féljetek? fórum

Ti hogyan tudtok elaludni félelem nélkül, ha egyedül vagytok éjszaka? Mit tesztek annak érdekében, hogy ne féljetek? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
9. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Jasmine77)
2014. aug. 1. 18:45
szerezz be egy blökit :)
8. selena78 (válaszként erre: 1. - Jasmine77)
2014. aug. 1. 18:44

Én mindig teljesen egyedül vagyok itthon éjszaka.


Ennek ellenére remekül alszom. Sőt!

2014. aug. 1. 18:43
Sosem vagyok egyedül éjszaka ;)
2014. aug. 1. 18:39
Én úgy szoktam, hogy lefekszem és becsukom a szemem.
2014. aug. 1. 18:38

Nekem ezért van egy szép kis pitbullom az udvaron!

Szerezz be valami kutyát,elég nagy biztonságérzetet ad!

2014. aug. 1. 18:38

Szerintem jó alaposan zárd be az ajtót, ez az első. Én is nagyon félős voltam. Többször is felkeltem, hogy megnézzem, bezártam-e.

És a tv-t bekapcsolva hagytam éjjelre. Beállítottam az időzített kikapcsolást és azon aludtam el. De volt, hogy felriadtam éjjel, akkor is gyorsan bekapcsoltam a tv-t, aztán megpróbáltam újra elaludni rajta.

Én igazából azt gondolom, hogy ha éjjel téged megtámadnak álmodban, akkor védekezni semmivel sem tudnál. Észre sem vennéd, aztán már annyi. Szóval ezeken nem rágódnék a helyedben.

2014. aug. 1. 18:36
Mióta van ez az állapot?
2014. aug. 1. 18:35
én akkor félek, amikor nem egyedül alszom.
2014. aug. 1. 18:34
Sziasztok! Mivel ugyebár manapság elég rossz a közbiztonság, ha teljesen egyedül vagyok itthon éjszaka, van hogy már csak a végkimerültségtől tudok elaludni, mert annyira félek, hogy megtámadnak. Mit lehetne ez ellen tennem? Milyen eszközöket használhatnék, ha mégis megtámadnának?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook