Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ti hogyan fogytatok? Tippek, ötletek másoknak fórum

Ti hogyan fogytatok? Tippek, ötletek másoknak (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. nov. 15. 11:17
28kg-tól szabadultam meg.Igen ahogy az előttem lévö is irta minden a fejben döl el.Az az elsődleges pont a fogyáshoz.Nekem a Level diéta nagyon bevált és a edzőterembe járás heti3 alkalommal.Ezzel lement 18kg.Utána megált kifáradt a szervezet 1hónap pihenő után a Norbi féle modszer és a többi is lement ez mind 9 hónap alatt.
2009. nov. 15. 11:10
Én almaecettel.Egyik ismerősöm ajánlotta és már kb. 2 éve iszom. Nekem bevált. 55-60 kg között szoktam lenni. Most jelenleg 58 kg vagyok. Ez a 168cm-hez úgy gondolom teljesen jó.
28. Sirga
2009. nov. 15. 10:57
Nálam a legfontosabb a sokat emlegetett "fejben dől el". Nem az elhatározás része, hanem, hogy végre a lelkem is elhitte: megérdemlem! :) Próbáltam sokmindent, de most megtaláltam, ami nekem beválik.(Azt hiszem, egyénfüggő, kinél mi működik.) A WW-vel fogyogatok. Bevallom: szoktam bűnözni, így "csak" 14 kiló ment le - szép egyenletesen - január óta. Plusz esténként elipszis tréneren tekerek 20 percet. Ennyi.(A család miatt nem tudtam volna megoldani gond nélkül az életmódváltás más formáját, bár próbáltam az Update-et is, Atkinset is, de hiába főztem kétfelé, nem váltak be.)
27. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 15. - Burkuska)
2009. nov. 15. 10:37
Na a káposztaleves az baromság tényleg. Olvass róla, utána mondj véleményt.
2009. nov. 15. 10:37
szia. én kalóriaszámlálással próbálkozom, napi max 1000kcal, hétvégén persze kicsit másabb, akkor 1200kcal körül. Lehet lassú, de biztos a fogyás. heti átlag 1kg, bár egyéntől függ. Éhezni nem érdemes, azt mindig zabaroham követi. Legalábbis nálam.:)
25. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 10. - Anbene)
2009. nov. 15. 10:37
Szerencsére nem így van. Eszünk fehérjét, ami az izomnak kell, mellette pótoljuk a vitamint. Az izom maradt, mivel a sport is jól megy, kevesebb súllyal.
24. Dorottya84 (válaszként erre: 17. - C3c6bfe2df)
2009. nov. 15. 10:36
A Norbit én azért csípem mert olyan lekesítő, tényleg néha olyan jó hogy "beszél hozzád".Tegnap a Rékának a 2009 es dvdjére tornáztam (a hasizmot) és kinyírt az a nő,kenény bár neki is vannak lekesítő szavai és látva a testét ösztönöz hogy ne hagyd abba(bár kb csak a felét tudtam megcsinálni szabályosan)itt mindennap 20perc van ,külön popsi,derék has,comb és van egy 40perces blokk.Tehát tudsz válogatni.Ma olyan izomlázam lett hogy őrület.Én csak akkor tornázom mikor kislányom alszik párom is vagy épp dolgozik,mert mikor mondja pl. a Réka na gyerünk nem állsz meg kibírod........stb. én rákontrázok hogy csak egy kicsit.Szóval kész elmebaj vagyok de job mintha kikapcsolnám és tespednék tovább a tv előtt.
2009. nov. 15. 10:26
Tulajdonképpen elkezdtem a tornát én is, de az vele a bajom, hogy ha minden testrészre külön az összeset megcsinálnám, akkor lenne vagy 3 óra... Így hát egy nap comb és fenék, következő has stb. Viszont így hajlamos vagyok abbahagyni, hogy "á, úgyse számít". Pedig tudom, hogy igen...
22. ad65f28ec1 (válaszként erre: 20. - C3c6bfe2df)
2009. nov. 15. 10:25

Most össze-vissza:

*Béres Alexandra

*hastánc

*evezőgép

*lépcsőzés

*meg tévézés közben végigcsinálom a "bevált" gyakorlatsorokat

Mindegy, csak legalább fél óra plusz mozgás meglegyen. A fenékrésznél az a nagy "lovaglónadrág" szépen elsimult. Persze sokkal kisebb nem lett, csak más a formája.

21. ad65f28ec1 (válaszként erre: 17. - C3c6bfe2df)
2009. nov. 15. 10:22

Norbit egyszer próbáltam, kölcsönkaptam, szerencsére nem vettem meg. aztán rájöttem, hogy csak úgy tudnám csinálni, ha nem látom, és nem hallom, de úgy nem megy. :) Nem tehetek róla, nem bírom az ürgét. A Rubint Réka DVD-t is az első megszólalásáig bírtam.

Szerintem tök mindegy, hogy mit kezdesz el tornázni és melyikre, csak az a fontos, hogy rendszeresen csináld. Annyira nagy eltérés (szerintem) nincs a mozgások típusa között, csak a rendszeresség a lényeg. Ha nem szereted csinálni, akkor nem fogod naponta elővenni.

20. c3c6bfe2df (válaszként erre: 18. - Ad65f28ec1)
2009. nov. 15. 10:21
Milyen mozgásra gondolsz? Tornázol? Esetleg Te is Norbis vagy? Vagy úszás, bicikli, futás?
19. agnesss0129 (válaszként erre: 10. - Anbene)
2009. nov. 15. 10:18
én is nagy lelkesen belekeztem a por ivásának,de nálam nem jött be.igaz mellékhatása nem volt mint másoknál alvatlanság,vérnyomás emelkedés stb..,de 11 nap után 1kg ment le,1 nap kihagyással vissza is jött.persze mellette szól,hogy az étvágyam elvette teljesen!ez nem azt jelenti,hogy másoknál nem vállik be,mindenkinek más a szervezete!nálam tavaly az "Adi" vállt be,mint évekkel ezelött is.(4hónap alatt 16-18kg minusz,igaz abból is már vissza jött egy pár,mint bár melyik fogyinál,ha nem figyelünk oda)
18. ad65f28ec1 (válaszként erre: 12. - Burkuska)
2009. nov. 15. 10:18

Igyekszem vigyázni arra, hogy amit megszoktam a diéta alatt, azt továbbra is betartsam: nincs nassolás, nincs esti kajálás, délután már nem eszek, és sok-sok "keményítőnapot" tartok, mert szeretem a zöldségeket. És reggelire NEM kávét "eszek", hanem letuszkolok pár falatot legalább.

A mindennapos tornába is belekezdtem, bár az most kimaradt, de már hiányzik, és továbbra is szándékomban áll mozogni naponta fél órát.

Ha fogyok, fogyok, ha nem, nem. :) Ártani nem fog, az biztos.

2009. nov. 15. 10:17
Sokan esküsztök a Norbi féle tornára. Barátnőm is imádja, ő majdnem 10 kilót adott le 4 hónap alatt. Tényleg annyira jó? Érdemes megvenni?
16. Burkuska (válaszként erre: 14. - C3c6bfe2df)
2009. nov. 15. 10:15

cukor,fehér liszt,zsíros cuccok csaó:))

napi 1200kcal kb.

15. Burkuska (válaszként erre: 2. - 94c02c5bb5)
2009. nov. 15. 10:14

És ha abbahagyod a varázsport akkor mi lesz???Vagy egy életen át szeded?Szerintem ez baromság,nyilván fogysz,hisz nem vagy éhes,de utána?????

Tavaly egy hétig ettem a káposztalevest,fogytam 4kg-t.Utána 7 jött vissza.....

2009. nov. 15. 10:14

Hú, nem gondoltam, hogy ennyi válasz lesz:) De örülök neki nagyon.

Én most kezdtem bele az életmódváltásba. Legalábbis próbálok. Eddig nagyon keveset ittam, volt, hogy csak fogmosásnál 2 kortyot. Nem csoda, hogy most a 1,5 liter víztől ennyit pisilek:D

A 90 naposon én is gondolkoztam, de nincs rajtam sok felesleg és amúgy sem tudnám kiválogatni, hogy mit eszek:(

A számolgatásról szívesen hallanék még többet, valamint az életmódváltoztatásról. Miben változtattatok? Mi az, amit teljesen elhagytatok?

2009. nov. 15. 10:11
Nekem az jött be hogy nem változtattam az étkezésem típusán,tehát eszem tésztát,krumplit.... de 15-16 óra után már nem igazán eszem.Reggelim kiaddós szokott lenni épp amit megkívánok,szoktam túrórudit enni meg sütit is ..na jó nem mindennap :).Szép lassan normális ütembe mennek le rólam a kilók május óta most már 18kg minusz.Csak egy kell ehhez a "módszerhez,étkezéshez" hogy eltökélt legyél.Még május elején kb.1.5 hónapig tornáztam is Norbira az aerobra csak aztán egy alkalommal mikor ott álltam hogy torna nem játszotta le a dvd,mire rájöttem hogy a kislányom összekaristolta.......így abba maradt jó hosszú ideig a mozgás,de most újra megvan ez a dvd és megint beindúlt a fogyás........kb.heti átlag fél kiló de van hogy hetekig stagnál.....de a havi 2-2.5kg megvan.Tudom nem drasztikus de nekem most ez bejött.
12. Burkuska (válaszként erre: 8. - Ad65f28ec1)
2009. nov. 15. 10:09

na,anno még a nyáron én is kb két hetet bírtam.Szétszakadt a gyomrom.

A másik meg az,hogy amint abbahagytad,azonnal visszajönnek a kilók.Mint pl. a káposztaleves diétánál...

Életmódot kell váltani,ennyi.

11. anbene (válaszként erre: 8. - Ad65f28ec1)
2009. nov. 15. 10:07
Nekem nem fáj a hasam...
10. anbene (válaszként erre: 2. - 94c02c5bb5)
2009. nov. 15. 10:06

Szia!

Olvastam a naplódban erről a fogyókúrás porról. Szerintem elég ártalmas, mert enni muszáj, különben leépül a szervezeted. Nem kerül be elég vitamin, tápanyag, és nem hiszem, hogy ez a por pótolná ezeket. Inkább a sport az, ami nálad igazán elindítja a kilókat lefelé. És ha nem eszel, akkor a szervezeted az izmodat építi le főként, nem a zsírt.

9. genlips (válaszként erre: 7. - Genlips)
2009. nov. 15. 10:05
plusz nem járok kondizni, fitnessezni, max beutazok a belvárosba bkv-val
8. ad65f28ec1 (válaszként erre: 3. - Anbene)
2009. nov. 15. 10:04

Pfff....

Lassan két hete, hogy abbahagytam, lassan már enni is tudok, és végre nem fáj a hasam, ha iszok egy pohár vizet. Ja, és nem fogytam vele.

A 90 naposba akkor fogok mégegyszer belekezdeni, ha valaki megfejti, mitől hatásos. :(

2009. nov. 15. 10:04

én étrendet váltottam (finomított cuccok helyett finomítatlanokra), de nem a fogyás érdekében, hanem csak azért, mert elhatároztam, hogy egészségesebben szeretnék étkezni. mindig teleettem magamat, este 6 után mindig ettem!

aztán észrevettem, hogy nincs a derekamon az a tipikus zsírpárna és már akárhogy begombolom a farmeremet (amit februárban kaptam és úgy vettem meg, hogy talán a méretemre kinyúlik...), lóg rajtam és kényelmetlen viselni.

a legjobb az volt, amikor ugyanezt a nadrágot begombolva át tudtam húzni a fenekemen B-)

szóval semmi szenvedés nélkül, csak étrendváltással fogytam!

2009. nov. 15. 10:00
Csatlakozom Marisszához, a kalória és a szénhidrát számolás a legjobb és legegészségesebb módszer, heti 2-4 mozgással kiegészítve. A porokat és a gyógyszereket senkinek nem ajánlanám, óriási kárt okozhat vele az ember saját magának.
5. ad65f28ec1 (válaszként erre: 2. - 94c02c5bb5)
2009. nov. 15. 09:58
Repülnek a kilók lefele?!?!? Írnál erről nekem bővebben? :D Akár priviben is, nehogy reklámnak vegyék.
2009. nov. 15. 09:58
Én kalóriát számolgatok és hetente 4-5 alkalommal Norbi valamelyik dvd-jére tornázok! Augusztus óta lement 16 kg!
2009. nov. 15. 09:57
90 napossal
2009. nov. 15. 09:54
Ami nekünk bevált, a pai you guo por és kapszula, csak úgy hívjuk hogy varázspor és varázskapszula. Repülnek a kilók lefelé.
2009. nov. 15. 09:50
Ennek a fórumnak az volt az alapgondolata, hogy segítsünk a másiknak. Bizonyára sokan vannak, akiknek valamilyen diéta, mozgásforma, életmódváltás bevált. Örülnék, ha mesélnétek erről ezzel segítve másokat, hogy bármennyire is nehezen és lassan megy, sikerülni fog!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook