Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogyan élnétek át azt, hogy a párotok találkozgat a volt párjaival? fórum

Ti hogyan élnétek át azt, hogy a párotok találkozgat a volt párjaival? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. okt. 28. 11:51
Kivágnám mint macskát székelni!!!!!!
2008. okt. 28. 11:50
en biztos valasztas ele allitanam barmennyire szeretem! ha engem valasztott akkor ne talalkozzon azzzal aki miatt elhagyott! ( nalunk igy tortent! ) szoval semmi keresni valoja az exenel! ha megis akkor, meg a mi kapcsolatunknak nincs ertelme!
2008. okt. 28. 11:50

Engem speciel érdekel/ne,hogy mi történt az exemmel az elmúlt 8 évbe.Pedig van családom,férjem.De semmi hátsó szándékom nincs,egyszerűen nem úgy váltunk el,hogy ne álljunk egymással szóba.Valamelyek nap találkoztam is vele 8 év elteltével,meg is állítottam,hogy mi újság vele?Tök jól elbeszélgettünk,DE mondta,hogy a felesége nagyon féltékeny úgy hogy ezt nem kéne erőltetni.

Nem igazán értem,ha akartunk volna egymástót valamit akkor anno együtt maradunk.Nem akarom vissza kaoni,de azért beszélgetni lehet NEM?

2008. okt. 28. 11:50

Azt hiszem engem nem zavarna. (elméletileg...)

Valamiért engem válaszott, engem vett feleségül nem a többieket...

Én is szoktam néha találkozni az egyik exemmel és el is mondom a férjemnek. Egyszer vége lett (én hagytam el), tehát oka volt... Soha többet nem csinálnám vissza...

2008. okt. 28. 11:49

Nálunk ebből nincs gond, mindegyik exemmel jó viszonyban vagyunk, az egyikkel napi szinten beszélek, és, ha sikerül, találkozunk is.

A párom ugyanígy van, ő is mindegyikkel jóban van, de csak eggyel ennyire intenzív a kapcsolat.

Mi úgy oldottuk meg, hogy mindig beszámolunk a másiknak, hogy beszéltünk, és, hogy kb miről... És persze ismerik is egymást. A párom exét kifejezetten kedvelem, közös programunk is volt már...

És mindkettőnk exe ott volt az esküvőnkön, és tiszta szívvel sok boldogságot kívánt. :o)

2008. okt. 28. 11:48

Ha az én barátnőm találkozgatna az exeivel, az nekem is nagyon rosszul esne.

Én megpróbálnék beszélni vele, hogy ez nekem nem túl jó, stb.

és megkérdezném hogy miért tarta még elük a kapcsolatot ?

2008. okt. 28. 11:47
Én nem foglalkozom vele... az én párommal többel is tartja a kapcsolatot... persze, nem mondom, hogy nem zavar, főleg, hogy hülyének akarják nézni, és szegény néha még most is olyan naiv, de nem tudok mit csinálni... amikor kifejtettem neki a nézeteimet, megkaptam, hogy nem is ismerem őket, hogy mondhatok ilyet... igaz... így nem szóltam bele többé... csak füstölgök magamban...
2008. okt. 28. 11:46
Gyerek van? Mármint az exek-nek??
1. texa
2008. okt. 28. 11:44

Fél éve vagyok a Párommal, nagyon jól megvagyunk. De egy valami bánt, hogy találkozgat az exeivel. Nem vagyok féltékeny csak rosszul esik, hogy mégis elmegy és nem zárja le a múltat! Ti mit tanácsoltok, lehet ez ellen valamit tenni? Vagy Ti mit csinálnátok helyemben?

Előre is köszi mindenkinek

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook