Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ti hogy szeditek rá magatokat a tornára? Ötletek? fórum

Ti hogy szeditek rá magatokat a tornára? Ötletek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
34. Lolita63 (válaszként erre: 33. - Monyóné)
2011. ápr. 7. 21:55
Én 20 kilót híztam a terhesség alatt és alíg maradt 2-3 kiló rajtam.Mindent ettem:)
33. monyóné (válaszként erre: 31. - Lolita63)
2011. ápr. 7. 16:19
Eszek csak nem össze vissza.Meg ha most hülyére zabálnám magam a terhességre fogva akkor a babám járna rosszul,mert több zsírsejtje van egy nagyobb babának mint egy normál méretűnek.Ami miatt felnőtt korában elhízott lenne.És azt tudjuk mivel jár.Folytonos testi -lelki kínlódással.
32. 4ebcab610b (válaszként erre: 29. - Monyóné)
2011. ápr. 7. 15:32

Ezzel így vagyok én is teljesen!:)) ...egy jó zenétől hirtelen minden új értelmet nyerhet a fáradt pillanatban!:DD

...néha az az érzésem támad én is olyan jó akarok lenni, olyan ütős, ahogyan szól ez a szám!:D

31. Lolita63 (válaszként erre: 28. - Monyóné)
2011. ápr. 7. 15:17

Gratulálok a babához!

Enned kell,a babának fejlődni kell:)

30. Lolita63 (válaszként erre: 29. - Monyóné)
2011. ápr. 7. 15:14

Kinek mi segít:)

Az este bűnöztem,megettem egy fél zacskó mézest:(

Reggel elmaradt a torna,mert elfeküdtem a nyakam és nagyon fáj...

Ma reggel munkába jövet letört a magassarkú cipőm sarka és mint egy sztepptáncos úgy jöttem be...nem vicc...még nem is ebédeltem,annyira magam alatt lettem:(

29. monyóné (válaszként erre: 27. - Lolita63)
2011. ápr. 7. 12:13
Ne nevess ki de nekem néha tudod mi segített átlendülni a holtponton?Egy új pörgősebb zene.A zene talán a legfontosabb az edésben.
28. monyóné (válaszként erre: 26. - AndR3a)
2011. ápr. 7. 12:10
Én nagyon megszívtam a fogamzásgátló használatát mert mikor abba hagytam hormonzavaros lettem,és inzulinrezisztenciám lett.Szóval a kajámra folyton figyelnem kellett de soha nem fogyóztam.Most hogy babát várok még jobban figyelek a kajára.Édesítőt használok.Reggel lehet szénhidrát,napközben szénhidrát és fehérje,este viszont csak fehérjét eszek.Főként edzés után muszáj is ennem mert kinyúlok:)Alvás közben zsírégető növekedési hormonok termelődnek,és ha este fehérjét eszünk akkor jobb lesz a zsírégetés.Ha este ch-t eszik az ember akkor reggelre jobban megköti a szervezet a felesleges vizet is és persze hízlal is.Nekem is a célom a fittség és feszesség.Otthon nem edzek.Tudod én este 20ig dolgozok és 20.40re érek haza.Felkapom a kondis cuccom és elmegyek edzeni.Ott vagyok zárásig 22.30ig. Az otthoni kondi utána jön=főzés,takarítás,mosogatás:)
27. Lolita63 (válaszként erre: 18. - AndR3a)
2011. ápr. 6. 21:51

Én is csak 3-4 kilótól akarok megszabadulni.

Főleg gerincnyújtó gyakorlatok,de fenékformálás és felülések is vannak benne.Mindennap ugyanazt végzem,január óta.Sokkal frissebb vagyok,de most 2-3 hete néha kihagytam és sokat nassolok:(

Na erről kellene lemondanom:(

Többször nem fog előfordulni ,mindennap csinálni fogom.Már az elmúlt évben is csináltam,jó volt.

26. AndR3a (válaszként erre: 24. - Monyóné)
2011. ápr. 6. 20:25
:) néha jó ha az embert kiröhögik :) csak konditeremben tornázol vagy azért van amikor otthon is? a kajával amúgy, hogy állsz? nekem csak 4-5kg feleslegem van, szóval nem olyan vészes viszont szeretnék kicsit formásabb is lenni, de nem szeretnék vmi hülye fogyókurás diétákba kezdeni ezért kérdem, hogy figyelsz e az étkezésre :)
25. korteforma (válaszként erre: 24. - Monyóné)
2011. ápr. 6. 20:21
Hűűűű, minden elismerésem!!! :))
24. monyóné (válaszként erre: 23. - AndR3a)
2011. ápr. 6. 20:01
elkezdtem szedni fogamzásgátlót és 1 hónap alatt 7kg-ot híztam.Vékony csajból szörny lett:)Az akkori párom konditeremben edzett és ezért gondoltam hogy én is ezt próbálom ki.Az igazság az hogy fel is adtam volna de történt egy eset.Mikor már 2 hete jártam (büszke voltam magamra)találkoztam egy ismerősömmel.Elmeséltem neki hogy é is edzek.Ő megkérdezte :mióta?Mondtam hogy 2 hete.Kiröhögött és azt mondta feladom.Én nagyon büszke vagyok és akkor úgy felhúzott hogy már csak büszkeségből is folytattam.Eleinte vért izzadtam de egyre jobban ment és voltak már sikerélményeim.A súlyom is kezdett lemenni,és a barátnők is kikoptak mellőlem a teremből akikkel együtt kezdtem az edzést.Utána olyan jó volt látni az elismerő arcukat hogy én folytattam és volt kitartásom.Azután pedig konditerembe dolgoztam:)Tehát csak meg kell találni a megfelelő sportot és kitartás,büszkeség kell hozzá.Sajnos ebben a testben élünk míg meg nem halunk.Nekem nem mindegy hogy néz ki és hogy érzem benne magam:)Kitartás!:)
23. AndR3a (válaszként erre: 22. - Monyóné)
2011. ápr. 6. 19:55
gratulálok a babához! :) 12 év a szép idő, el is hiszem, hogy hiányzik ha már ennyi éve kondizol. Szeretném én is érezni azt, hogy hiányzik akkor biztos könnyebb lenne magam rászedni :) Nálad hogy kezdődött ez az egész?
22. monyóné (válaszként erre: 19. - AndR3a)
2011. ápr. 6. 19:45
Én 12 éve kondizok=futok ,spinningelek,taposok,súlyzózok.Most épp babát várok de nem hagyok fel a mozgással.Nem is bírom.Elvonási tüneteim vannak ha nem megyek.És a közösség is hiányozna.Imádom az edzés utáni katapult érzést.Fáradt de mégis energikus és boldog vagyok.Jah és a babára is jó hatással van mert erősebb lesz a szíve és jobb lesz a keringése mint a nem sportoló kismamák gyermekeinek.
21. AndR3a (válaszként erre: 20. - Korteforma)
2011. ápr. 6. 19:20
az lehetséges, csak azt a 21 napot be is kellene tartani és nekem ezzel van a legnagyobb problémám :)
2011. ápr. 6. 19:17

Nemrég mesélte valaki, hogy ha feszült, elmegy futni.

Rá pár nap múlva nagy feszült voltam... Eszembe jutott ez a mondat, és ha nem is futásra, de tempós sétára elmentem. Ennek kb két hete. Azóta legalább heti háromszor elmegyek egy óra tempós sétára.


Állítólag ha 21 napig csinálsz valami új dolgot, akkor az szokássá válik. :)

19. AndR3a (válaszként erre: 14. - Monyóné)
2011. ápr. 6. 19:10
mi jót tornázol? én még nem igen találtam meg azt amit szeretek, lehet akkor itt van a gond :)
18. AndR3a (válaszként erre: 13. - Lolita63)
2011. ápr. 6. 19:09
nekem is jön az úszógumi :) csak 4-5 kgtól szeretnék megszabadulni, aztán formásodni :) mi jót tornázol azalatt a 15 perc alatt? van már vmi hatása? :)
17. AndR3a (válaszként erre: 11. - Wanita77)
2011. ápr. 6. 19:08
van a közelben fitness terem és voltam is egyszer, de nagyon kevés gép van és főleg férfiaknak való. szobabicaj van kettő is, az viszont van nekem is otthon és egy futópad (futni nem szeretek), úgyhogy ezért nem érdemes pénzt kiadnom.
16. AndR3a (válaszként erre: 6. - 7a23ed9179)
2011. ápr. 6. 19:05
napi szinten csinálod a sztepperezést? én épp most tervezek venni épp egyet a szobabicajom mellé. mióta csinálod? van már valami látható eredménye? amúgy milyen szteppered van? csak, hogy tudjam milyet érdemes venni :)
15. AndR3a (válaszként erre: 2. - Szöszi71)
2011. ápr. 6. 19:03
köszi szépen a gyors választ:) mi jót tornázol? otthon vagy eljársz valahova? reggel vagy este tornázol? én is jobban érzem magam a tornától, csak elkezdeni nagyon nehéz..sokszor eltervezem, hogy fogok tornázni aztán mindig valami közbejön :(
2011. ápr. 6. 17:22
Én "sajnos "fordított eset vagyok.Arra kell rávennem magam ,hogy ne menjek el edzeni.Szerintem ezt mindenki érezheti ha megtalálja a hozzá illő sportot.Azt amit élvez és nem érez tehernek,kínlódásnak.
2011. ápr. 6. 14:57

Észre vettem,hogy feszül a nadrág:) Jön az úszógumi,amit nem akarok...

Reggelente,fél kómásan 15 percet tornázok mindennap:)

2011. ápr. 6. 14:49

Igen, az nagyon jó, ha el tudsz járni valahova, mert motíválhat, hogy mások is küzdenek... és kell az a része is, hogy készülődsz, nem csak átöltözöl és beteszed a DVD-t....

Sose értettem azokat a nőket, akik csak női terembe járnak, engem nagyon inspirál, hogyha van férfi van a közelemben:)))

Az egyik Kolléganőm azt mondta hogy ő nem szeret pasik előtt izzadni. Dehát az csak azt jelenti, hogy keményen edzel és még mindig egy NŐ vagy attól még, sőt még jobb, mint tegnap!:D


Van a közeledben olyan hely, ahova el tudsz járni?

2011. ápr. 6. 14:25

Én hetente kétszer járok tornázni, egy Zumba és egy fitt-ball. Naggggyon jó mindkettő, de főleg a Zumba!

Otthon vagyok Gyesen, és ez nagyon jó kikapcsolódás és az eredmény is látszik.

Ha van a közelben fittnes terem, mindenképp menjél le! Eleinte kemény lesz, de amint belerázódsz, már nem bírod abbahagyni. Hajrá!

2011. ápr. 6. 13:02
Talán a jobb idő mindenkinek kedvez egy kicsit:)
2011. ápr. 6. 13:01
(:
2011. ápr. 6. 12:56
Motiválsz engem is!
2011. ápr. 6. 12:54

Én nem nagyon járok aerobikozni, de amúgy mocorgok csak mást. Viszont az utóbbi időben kicsit leálltam a "más"-sal is.

Nem volt kedvem semmihez. Hagytam hogy rosszkedvvel elmenjek és megcsináljak egy aerobik órát. Aztán ettől jobban éreztem magam:)....és most spinningre is járok , aerobikra is és egyre jobban érzem magam, a kinézetről nem is beszélve!...ami motívál nagyon!:D

6. 7a23ed9179 (válaszként erre: 1. - AndR3a)
2011. ápr. 6. 12:50
n is mindig hasonlóképpen járok. Amellett a heti 3-4-szeri edzést sem tudom megoldani. Este érek haza a munkából, vár a család, rámzuhan a háztartás. Ha 7 órára mennék vissza valahova edzeni, akkor az 1-1.5 órás tornára még jól rá kell hagyni az oda - vissza utat, öltözést stb. Ennyit nagyon nehezen tudnék megoldani rendszeresen. Mostanában kezdtem azt el, hogy miután lefeküdtek a gyerekek, az esti takarítás, rendrakás után, fürdés előtt 15-20 perc intenzív sztepperezést nyomok zenére. A végére jól le is izzadok, mert puhány vagyok. Ezt viszont nem hagyom ki, igaz, mintha a hátamat vernék, mikor rámászok a gépre, de utána jóleső érzés.
2011. ápr. 6. 12:50
:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook