Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ti hogy szeditek rá magatokat a tornára? Ötletek? fórum

Ti hogy szeditek rá magatokat a tornára? Ötletek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
94. judy1974 (válaszként erre: 95. - Timycat)
2011. ápr. 22. 11:38
én is jobban szeretek egyedül lenni a teremben, ezért járok vasárnap reggel. Bár mostanság jön velem a barátnőm, de csináljuk a dolgunkat, nem zavarjuk egymást
93. timycat (válaszként erre: 98. - Monyóné)
2011. ápr. 21. 23:49
Köszönöm, megerősítést nyertem, hogy amit csinálok az helyes, mert elég sok ellenvéleményt kapok az ismeretségi körömből, hogy veszélyeztetem magunkat...
92. monyóné (válaszként erre: 85. - Timycat)
2011. ápr. 20. 12:54
én az evezőpadtól félnék mert ott lábbal is tolsz és pl hasprést nem csinálhatunk(nagy bánatomra),és ez a mozgás hasonlít hozzá.
91. monyóné (válaszként erre: 89. - Judy1974)
2011. ápr. 20. 12:51
köszönöm:)még nem nagy a pocak így könnyen megy az edzés:)
90. monyóné (válaszként erre: 85. - Timycat)
2011. ápr. 20. 12:50
szerintem ha futópadon futunk abból nem lehet baj,mert az tompítja a rázkódást.Viszont nem hiszem hogy én már túl sokáig fogok,max 1-2 hónapig,utána tényleg jön a tempós séta,mert nehezebb lesz a pocak.pl az első 2-3 lépésnél most úgy érzem mintha egy nagy kő lenne a hasamban de ez egyből el is múlik.Én a helyedben azért hallgatnék a dokira .Jobb félni mint...Vigyázz magadra és jó mocorgást nektek:)
89. judy1974 (válaszként erre: 87. - Monyóné)
2011. ápr. 20. 12:30

megnéztem a fotót: nagyon csini a pocid!! vigyázz magatokra, és mozogj amennyi jólesik.

Szép napot!

88. 4ebcab610b (válaszként erre: 87. - Monyóné)
2011. ápr. 20. 11:04

Én régen jártam valahova, ott volt egy csajszi, aki még a 9. hónapban is simán járt stepre, nem pattogott, mint egy bolha, de a saját tempóját nyomta végig, ha úgy érezte pihennie kell, hát pihent. Ha előtte mocorogtál azt mondják azt a szintet lehet tartani, ha jól esik....

:)

87. monyóné (válaszként erre: 86. - Judy1974)
2011. ápr. 20. 10:55
köszönöm:)van fent fotóm a nagy nagy pocakomról az oldalamon.Hát így nézek ki.Nem tudom miért de egyre jobban esik a mozgás,és érzem a picimnek is jó.Ő ezt ringatózásként éli meg.hmmm a séta az nekem nem elég.A dokim...hááát róla nem mondok inkább semmit.Amúgy meg a teremben mindenki vigyáz rám azt vettem észre.Olyan aranyosak,és nagyon jól esik.
2011. ápr. 20. 10:44

ugyan nem tőlem kérdezted, de szerintem tartsd az orvos utasítását. Gyalogolj helyette, ez is hatásos és jó, és csináld a többit. Leginkább magadra figyelj, csak annyit csinálj, amit erőltetés nélkül bírsz.

vigyázz magadra, meg a bébire!

Szép napot!

Ja, és gratula, hogy azért nem hagyod el magad! biztos csinos kismama vagy(leszel)!

2011. ápr. 19. 20:45

Én kardio alatt futok, ill. most már csak tempósabban sétálok, biciklizem, sífutok, elliptikus tréner, twister és evezőpad (amíg nem nyomom a pocimat). És ezeket kombinálom...

Tegnap viszont voltam nőgyógyásznál, aki igen nem helyeselte a futást; ezért írtam, hogy tempósabban sétálok. :(

monyóné szerinted ebből lehet gond, mármint a futásból. Most vagyok a 4. hónapban; a pocakom még csak kis domborulat és én nem tapasztaltam futás közben semmi rosszat, kellemetlent. Lehet csak a doki aggodalmaskodik a visszerek, gátizom miatt?

2011. ápr. 15. 14:20
igen, gyilkos a hegymenet.... de az edző mondta, hogy ez is van olyan jó, mint a futás. Én a 10.perctől veszem vissza az emelkedőt, a vége így már könnyebb. Most pedig utoljára egyedül voltam a teremben, így bokszoltam a végén ,amikor már sík talajon mentem. Hát, mit mondjak.....bőven elég volt a 15 perc, folyt rólam a víz. Tényleg unalmas, ezért várom én is hogy túllegyek rajta. Utána már sokkal jobb, amikor variálom a köröket, azzal már simán elmegy a 1.5 óra, észre sem veszem. Azt már imádom!
83. monyóné (válaszként erre: 82. - Judy1974)
2011. ápr. 15. 14:15
Én a futást is variálom.Ált 2 percig futok 1 szinten és 1 sebességen,majd változtatok.Ebben benne van a te féle séta is amikor 2 percig megyek fel a hegyre :) 15ös dőlésszög 6os sebesség.Jóóól megizzaszt:)Amúgy ha fel mész annyi kalóriát égetsz el mintha sík talajon futnál.Jah és én tudod mit csinálok közbe?Ne nevess ki,de olvasok futás közbe:)Szerencsés vagyok mert még 11-12es sebességnél is simán látom a betűket.Így terelem a figyelmem,mert amúgy én is megőrülnék ha 30 percig csak előre kellene bambulnom:)
82. judy1974 (válaszként erre: 78. - Monyóné)
2011. ápr. 15. 14:02
Én csak bemelegítésként kardiózok, ez 15-20perc, futógépen 12 emelkedőn 5-ös fokozatban gyalogolok, de ált. már alig várom a végét. Az edzésben ezt az egy részt nem szeretem. Nyáron biciklivel jártam, végig felfelé tekerve, akkor rövidítettem ezen is, mert már akkor leizzadtam amire odaértem. Nálunk taposógép nincs, csak futópad, ellipszis tréner és bicikli. Régebben az ellipszisen melegítettem, mostanában kezdtem el ezt a gyaloglós melegítést.
81. monyóné (válaszként erre: 80. - Szántó Gábor)
2011. ápr. 15. 13:56
az úszás talán a legjobb,bár szerintem a lényeg az hogy azt csinálja az ember amit élvez,mert amúgy hamar feladja,és a másik hogy mi a cél.Az sem elvetendő hogy minden sport más testformát alakít ki.Pl más egy hosszútávfutó és egy kondis csaj teste.
2011. ápr. 15. 13:52
Az úszásnál van jobb?
79. monyóné (válaszként erre: 78. - Monyóné)
2011. ápr. 15. 13:52
elírtam futok 30percet:)
78. monyóné (válaszként erre: 76. - Judy1974)
2011. ápr. 15. 13:51
köszönöm szépen ,nagyon jól esik.Én nagyon nehezen viselem a monotóniát ezért variálok.1h alatt ált. futok 20percet taposok 15percet és spinningelek 15percet.De persze az arány a szerint változik amihez épp több kedvem van:)
2011. ápr. 15. 10:49
Az 1h kardio alatt mit csinálsz?
76. judy1974 (válaszként erre: 75. - Monyóné)
2011. ápr. 15. 10:49
Minden tiszteletem a tiéd, büszke lehetsz magadra!
75. monyóné (válaszként erre: 73. - Noncsi18)
2011. ápr. 15. 10:45
nem edzek már annyira keményen,igazából nincs is rá időm mert 20h-ig melózok és utána rohanok edzeni.1,5h-t.Abból 1 h a kardió a többi súlyzózás.De ha akarnám sem bírnám annyira intenzíven csinálni.A baba az első most.De amúgy senki nem vette észre hogy babát várok.Most 3 és fél hónapos.Ő is nagy mocorgó megmutatta az uh-n.Tegnap ért egy nagyon kellemes meglepetés.Az egyik nőnek a terembe én adtam az erőt a 8kg leadásához,mert látta hogy terhesen is edzek és én lettem a példaképe,ezért nem adta fel.Nagyon jól esett.A futós kismamának is minden elismerésem!!!Jah és én reumás vagyok és gyerek korom óta fáj a hátam ,kezem,de amikor edzek ez mind megszűnik.
2011. ápr. 15. 00:49

Én régen versenyszerűen futottam, hosszútávot. Aztán az egyetem alatt szépen bepunnyadtam, majd jött a baba és vele voltam elfoglalva, de áldott jó gyerek így maradt mellette egy csomó energiám plusz a testemre is ráfért már, hogy újra foglalkozzam vele.

Én úgy vettem rá magam, hogy vettem méregdrága futócipőt és edzőcuccot. Innentől a lelkiismeretem nem hagyta, hogy amibe ennyit beruháztam kihasználatlanul maradjon, így ismét futok, ill kardiora járok heti 2szer. Most ismét babát várok, így azért lazítottam a távon, tempón, mennyiségen, de nem hagytam abba.

73. Noncsi18 (válaszként erre: 57. - Monyóné)
2011. ápr. 15. 00:40

Ma is megyek edzeni :) Vettünk táp.kiegészítőt is :) Ez talán még jobban ösztönöz majd :D

Nekem is fáj a hátam, de nem tudom mitől. Azért vettem rá valamelyik nap is magamat, hogy lemenjek, mert nagyon fájt a hátam és utána elmúlt :D


Na megvolt a hátmasszázs? :)


Amúgy hányadik hónapban vagy? Nem gond, hogy ilyen keményen edzel? Ilyenkor nem kell egy kicsit visszafogni?

2011. ápr. 14. 22:48
Nekem először készített az edző egy gyakorlatsort. Ebből kiszűrtem ami nekem kiemelten fontos, és abból többet csinálok, mint amit kiírt. Az a comb és fenék. A hát, váll stb. gyakorlatokat pedig csökkentettem. Úgy vagyok vele, hogy ha elértem, hogy a fenekem rendben legyen ,akkor egyforma mértékben fogok edzeni alsó és felsőtestre, de motiválni, inkább azzal tudom magam, ha az alsó tájékon látom a változást. Tudom, hogy az edzők ezt nem nagyon értékelik.....
71. monyóné (válaszként erre: 70. - Judy1974)
2011. ápr. 14. 14:08
értettem mire gondoltál.Elég sok gyakorlat van speckó névvel amit még én sem ismerek:)
70. judy1974 (válaszként erre: 64. - Monyóné)
2011. ápr. 13. 22:52
köszi, megnézem, akkor én egész másra gondoltam. Amire én gondoltam az az alsó hasizomra edz.
2011. ápr. 13. 22:51
A kérdést pedig megválaszolva: gyakorlatilag sehogy... A sok biztató hozzászóló között van olyan, akinek hosszú idő után, valami speciális gondolat vagy elmélet hatására sikerült a régi, mozgásmentes, mindent kimagyarázó rutinon változtatni?
2011. ápr. 13. 22:47
Huha, látom, szlovákiai magyar a topiknyitó, nem szóltam! Ott másképp beszélnek. Én kérek elnézést.
2011. ápr. 13. 22:45

Azt hittem, a "rávenni" és a "rászedni" eltérő jelentéstartalommal bíró szavak.

:)

2011. ápr. 13. 22:44

Ja és gondoljatok arra, hogy a kövérség legnagyobb

baja nem az esztétikumban van,meg abban hogy nem férünk be a színházi székbe.

Hanem a rizikó melyet magában hordozhat,és mint egy időzített bonba egyszer csak robban /magas vérnyomás,cukorbaj stb:/

És fantasztikus élmény és teljesítmény saját magunkat legyőzni.

2011. ápr. 13. 14:28
jah és soha ne domboríts hanem végig homorítani kell.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook