Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy reagálnátok ebben a helyzetben? fórum

Ti hogy reagálnátok ebben a helyzetben? (beszélgetős fórum)


12. Ailen Zia (válaszként erre: 4. - Ligabue)
2012. jan. 2. 23:31

Elmesélem az én sztorimat.

Az akkori barátnőmet megakartam látogatni de úgy, hogy nem szóltam neki előre. Mondom meglepem. Hát megvártam én is, amíg valaki kijön a lakóházból. Szerencsére pont akkor jött valaki így hát bementem simán. Nem volt semmi konfliktus.

Kijönni meg nem kellett segítség...

Te pont olyan hülyét fogtál ki... De nem mindenhol olyanok szerencsére. :)

Tudja az illető, hogy te küldted neki? Mert név nélkül, ha csak nem sejti, hogy te vagy oda érte, nem is lesz egy kanyi reakció sem.

2012. jan. 2. 22:27
Bocsi de én sem értem a kérdésedet.Mire kellene reagálni?Az ajándékra gondolom,mivel a fórum párkapcsolat szerelem...magyarázd el jobban légyszi
10. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 9. - Ligabue)
2012. jan. 2. 22:08
A normálisra sem válaszoltál.
2012. jan. 2. 22:01
mondom normális válaszokat...köszi
2012. jan. 2. 19:21
Nem értelek!Titkos ajándék és te reakciót vársz????????PFFFFFFFFFF
2012. jan. 2. 17:43

Bocs!!

De miért pont a /párkapcsolat-szerelem/ kategóriát választottad?:D


Hiszen,most az a bajod,hogy nem engedtek be a házba, hogy függ össze most ez a szerelemmel???Esetleg akinek bedobtad titokban az ajándékot azt szereted?:D

Remélem azért ráírtad a nevedet :XD

2012. jan. 2. 16:26
amúgy én nem szeretem a meglepiket és a titkos dolgokat sem,lehet h ő sem.. inkább mond meg neki :)
2012. jan. 2. 16:25
ha jól értem: titokban adtad,és reakciót vársz? de akkor nem tudja h tőled nem? nálunk se engednek be senkit aki "idegen". az emberek bizalmatlanok
2012. jan. 2. 16:21

tehát a múltkor ajándékot vittem ünnepek alkalmából valakinek akit nagyon szeretek már több éve. Pesten lakik társasházban, várnom kellett a házuk előtt h vki beengedjen mert a postaládájába akartam bedobni az ajándékot... És egy gyermekes nő engedett be, de jött egy férfi is aki fel volt háborodva h neki erre nincs ideje, mi közük nekik ehhez h be akarok menni, nincs szükségük erre, és ki fog így kiengedni. Mondtam h sietek, gyorsan bedobtam, és kimentem. Azóta reakció nem volt - ti örülnétek ha titokban kapnátok ajándékot? 2. Én is emeletes házban lakok és itt sosem ilyen bunkók az emberrel, vagy ez tényleg olyan nagy nagy baj ha vki be akar menni egy olyan házba ahol nem lakik? 3. Mi van ha meghallotta? :'(

ui.csak normális válaszokat várok.

3. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 2. - 94073d53bf)
2012. jan. 2. 16:13
TB. Írja gondolom.
2012. jan. 2. 16:11
bővebben?
2012. jan. 2. 16:08
Ti hogy reagálnátok ebben a helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook