Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti hogy bírjátok, hogy olyan okoskodik bele a nevelésbe, akinek nincs gyereke? fórum

Ti hogy bírjátok, hogy olyan okoskodik bele a nevelésbe, akinek nincs gyereke? (beszélgetős fórum)


1 2
8. michelle.r (válaszként erre: 7. - B00d33e65c)
2015. ápr. 27. 13:38

Már tudja, hogy a még nem létező gyereke hisztije esetén mit csinálna? :o))))

Nobel díjat neki ;)

7. b00d33e65c (válaszként erre: 5. - Unom)
2015. ápr. 27. 13:25
Ne is mond!Hisztizett a lányom erre az anyuka megszólalt,hogy jól elkéne p.csázni,mert ha az övé ezt csinálja jól helyben hagyja.Én meg otthagytam a fenébe.
6. b00d33e65c (válaszként erre: 4. - K-né Zsóka)
2015. ápr. 27. 13:24

Csak magamban morogtam,nem szóltam vissza neki,nem akartam cirkuszt.

Tény hogy van olyan gyermektelen akitől még tanácsot is elfogadok,de az pont nem ő.

5. unom
2015. ápr. 27. 13:22
Engem jobban zavar, ha olyan beszél bele, akinek a gyerekei számomra elrettentő példák.
2015. ápr. 27. 13:21
Az attól függ,hogy ki szól bele, mert egy gyermektelen ember is rendelkezhet óriási tapasztalattal a gyereknevelés terén. Az már ismét más,ha az illetőnek csak elképzelései vannak. Ne gorombulj be, kérd meg,hogy majd a sajátját nevelje úgy ahogy akarja,de a te dolgodba ne szóljon bele.
3. michelle.r (válaszként erre: 1. - B00d33e65c)
2015. ápr. 27. 13:21

Egyáltalán nem. Egyrészt nem mindenki ért a neveléshez, akinek van. Másrészt nem biztos, hogy attól, hogy nincs gyereke, nem ért hozzá.


Ha valami okosat mond, meghallgatom, s talán alkalmazom is. A többit elengedem a fülem mellett.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - B00d33e65c)
2015. ápr. 27. 13:20

Azért mert valakinek még nincs gyereke, láthat reálisan dolgokat.

Nem idegesítem magam olyan dolgokon, amin változtatni nem tudok.

Mondott már nekem védőnő , aki anya is volt számomra bődületes marhaságot. Egyik fülemen be, másikon ki.

2015. ápr. 27. 13:15

Pár hete beszólt egy olyan pasi a gyereknevelésbe aki csak fényképről látott gyereket.Úgy fel húztam magam rajta,hogy az nem is igaz.

Titeket is idegesít az ilyen vagy csak én ugrok ilyenre?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook