Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tetszik egy munkatársam, de nem lenne szabad, a kora... fórum

Tetszik egy munkatársam, de nem lenne szabad, a kora... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
márc. 12. 14:06
Szerintem itt erős vonzalom lehet. Én meg tudnám érteni, ha a párom ilyen helyzetbe kerülne. A boldogság fontos, egyszer élünk.
75. 996b40d6f5 (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 13:52
Unjátok egymást, vagy te unod őt? Nyitott házasság nem jöhet szóba?
74. michelle.r (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 13:50
Akkor légy tökös, állj a feleséged elé, osszátok el, ami van, aztán csábítgathatsz. Ötvenen túl otthon sunnyogni, az irodában meg sündörögni, egy összeakadó tekintetről ábrándozni, ne haragudj, de annyira szánalmas.
73. Ágio8405 (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 13:49
és? Nem a hely miatt kell menni hanem a másik társasága miatt és lehet többször elmenni ugyanoda is, ugysem ugyanolyan. Te nem ebbe a lányba zugtál bele hanem az újdonságba, izgalomba. Ha neked ez a fontos tényleg válj el és szerezz új párt 1-2 évente. Ha téged ez tesz boldoggá…. Csak aztán a végén nehogy egyedül maradj amikor már nem akarnàl. Lehet nem egy ilyet látni….
72. michelle.r (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 13:46

Ez azt sugallja, hogy a párod miatt szürkék a hétköznapok. Miért nem teszed színesebbé? Miért másról ábrándozol, ahelyett, hogy a pároddal kalandoznál?


Annak a lánynak max. kalandnak vagy jó. 25 évesen izgató egy komoly férfi, főleg ha menő foglalkozása, menő autója van, az élet olyan oldalát tudja megmutatni, amin ő még nem járt. De 20 év múlva egy idős férfi leszel, ő még mindig egy dögös nőci lehet. Nem hiszem, hogy érdemes tönkre tenni a házasságodat.


Azt az energiát, amit ettől a flörttől kapsz, fektesd inkább a feleségeddel való kapcsolatodba.

71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - Ágio8405)
márc. 12. 13:41
ezen már túlvagyok kb.a Földgolyót körbe utaztuk..
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Mimóza07)
márc. 12. 13:39
köszi, ez a komment sokat jelent nekem.
69. semleges (válaszként erre: 66. - Mimóza07)
márc. 12. 13:39
Ebben is van igazság.
68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - Ágio8405)
márc. 12. 13:38
Igen, ez így van. De szerintem időről időre meg kell újhodnia egy embernek.
67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Semleges)
márc. 12. 13:37

Én még nem értem el ezt a kort.

nem csöndre vágyom még, hanem a csábításra és az elcsábíttatásra.

márc. 12. 12:56
Miért kellene leélni valaki mellett egy életet csak azért mert a másik rizikós lehet? Mindenben ott a rizikó. Nálam ezt úgy hívják, megfutamodás. Lehet a következő többet ad mint az első adott. De az is lehet kevesebbet. Ilyen kockázatos az élet. De aki nem kockáztat az sose tudja meg mit veszített. Vagy mit hagyott ki.
65. Ágio8405 (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 12:14
Tegyél ellene. Szervezz programot a felelségeddel. Utazzatok el stb.
64. Ágio8405 (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 12:12
Egy idő után bárkivel ilyen lenne. A fiatal csajszival is. Ha ez gond akkor pár évente kereshetsz is új párt. Vagy fogadd el hogy igen valamennyit laposodik a dolog de próbáld meg felrázni.
63. semleges (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 12:00
Pedig jó dolog az ha az ember körül csend, nyugalom és béke van. Igaz el kell hozzá érni egy kort, hogy így gondolja. Én már így gondolom.
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Lolita2112)
márc. 12. 11:54
Igen, de az is a megrontója ,ha az ember csak szürke hétköznapokban él, ahol ismétődnek a napok és semmi nem történik
61. supin
márc. 12. 04:13
De jó.
márc. 12. 01:19
abrandozas az elet megrontoja!
márc. 11. 22:06

Igen, velünk sem lesz semmi.

Csak az élet ilyen próbák elé állít.

58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Okoskodó)
márc. 11. 21:59

igen, pontosan ezt a szakadékot érzem, amit leírsz ,

borzaaztó veszélyes az egész, olyan mint egy orosz rulett.

Tudom, hogy sehova nem vezet ez.

És mégis: Ő az utolsó gondolatom mielőtt elalszom.

Ő az első gondolatom amikor felébredek.

Várom hogy nyisson reggel a sivár irodaház ahol dolgozunk.

Utálom a hétvégéket, mert nem láthatom.

Ennyire idióta vagyok :(

márc. 11. 21:34
El tudom képzelni, hogy milyen lehet. Anno nekem is tetszett egy kollégám, de mindketten kapcsolatban voltunk. Nem is történt semmi, de párszor ábrándoztam róla
56. okoskodó (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 21:01
Ez egy kalandnak hangzik, amire rámehet az életed. Hosszú fájdalmas folyamat előtt vagy, mert nem tudod kontrollálni az eseményeket. A vágyad erős, a partnet nem zavarja, de nem lesz jó vége, ha észhez nem térsz. A baj ebben az esetben az, hogy minél inkább kerülni akarod, annál jobban beléhabarodsz, aminek következménye, hogy mégtöbbet gondolsz rá. Ebben az esetben, ha nem vagy elég erős, el fognak szabadulni az indulatok, a végkifejlet pedig az lesz, hogy amikor minden a helyére kerül akkor fogod azt mondani, hogy miért...
márc. 11. 20:55
Egy szobában vagyunk, és folyton összeakad a tekintetünk.
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Birebora)
márc. 11. 20:13

Nálunk a pénz nem tényező.

Mindhárom fél teljesen függetlenül áll a lábán.

A gond az érzelmi vihar.

márc. 11. 19:25
Együtt is dolgoztok? Vagy ő más területen van? Szerintem jobb lenne távol tartani magad tőle.
márc. 11. 19:03

Veszem a jeleiből.

Persze nem hiszem, hogy ez sokáig us eltarthat.

51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Okoskodó)
márc. 11. 19:01

Igen, pontosan ez a nagy dilemma.

És nem egyszer láttam, ahogy az olyan kapuzárási pánikkal küzdő, öregedő férfiak mint én, bohócot csináltak magukból

márc. 11. 17:41
Miből gondolod hogy a lány számára nem vagy közömbös?
49. okoskodó (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 17:35
Hát, mindenképpen át kell értékelned, mi az amit nyersz, mi az, amit veszíthetsz, azomban mondok pár megszívlelendő dolgot: 1) akivel együtt élsz annak természetes, hogy észreveszed a hibáit, de a másiknak is vannak, csak még nem tapasztaltad 2) akivel együtt élsz úgy érzed elhidegültetek, mert a napjaitok megszokottá váltak, de ne hidd, hogy idővel nem lesz ez a másikkal is 3) elmúlt a szerelem, egy idő után fontosabb a szeretet, a megértés, ez nem kiégést jelent, hanem bölcsességet
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Birebora)
márc. 11. 17:18

Igen, ez nehéz mindenképpen.

És az embernek ráadásul lelkiismeretfurdalása is van , hogy elárulom , azt aki ezer éve elvisel.

márc. 11. 15:09
Nem könnyű ez sehogy.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook