Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tetszik egy munkatársam, de nem lenne szabad, a kora... fórum

Tetszik egy munkatársam, de nem lenne szabad, a kora... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
166. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 164. - Ágio8405)
márc. 20. 00:34
semmit nem mond.amikir beszélgetünk,olyan témákról van szó, ami elméleti.Zene,opera, sziház, irodalom, hangversenyek, stb.
165. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 163. - Liliom10)
márc. 20. 00:31

Elhiszem. Én nem nagyon tudok hazudozni, alakoskodni.Minden az arcomra van írva.

És igen , abban is igazad van hogy kapuzárási pánikom van.

Amúgy már régebben, ettől az ügytől függetlenül fontolgattuk a válást, a gyereknek nincs szüksége ránk, eg külföldi egyetemen tanul, egy hamarosan lediplomázik es esze ágában sincs visszaszállni a süllyedő Magyarorszag-Titanicra. Igazából azt nem értem hogy ez a lány mit eszik rajtam.

164. Ágio8405 (válaszként erre: 162. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 19. 16:09
A csaj mit mond? Mit akar?
163. liliom10 (válaszként erre: 162. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 19. 15:29

Gondold át, meddig tudsz otthon színészkedni, hogy semmi nem változott ? Biztos, hogy ez nem egy fellángolás, hanem szerelem ? Mennyire ismered a nejedet, mit bocsát meg inkább : azt, hogy szerelmes lettél, vagy azt, ha kiderül az egész, és tudja, hogy sokat hazudoztál neki ? Vagy számítana-e Neked, ha ezek után el akarna válni ?

Tudom, miről írok, hasonló helyzetben voltam, mint most a nejed, csak a férjem nem volt szerelmes. Rájött a kapuzárási pánik. Eltelt több, mint két év, mikor kiderült, hogy jó volt a gyanúm, tényleg megcsalt, nem 1X, és nem egy nővel. Hajszál híján elváltam ! Ő mindent megtett, hogy megbocsássak, azóta is együtt vagyunk.

Sokkal többre becsülném a nejed helyében az őszinte vallomást, hogy most ez van, és nem tudod, mi lesz ezután, mintha később megtudnám, mennyit hazudtál nekem ! De őt Te ismered, mit hogy viselne el.

Ebbe a helyzetbe Te is bele betegedhetsz ! Máris az alkoholhoz nyúltál...

162. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 160. - Liliom10)
márc. 19. 10:36

Igen, bocsánat, a lényeget érintő kérdésre elmaradt a válasz.

Hétfő: lopott ölelések lopott pillanatokban a sivár irodaház zegzugaiban aztán vacsora záróráig amíg el nem

zavar a pincér, aztán csókcsata egy koromsötét parkban.

Aztán kóválygó fejjel hazatámolygás , rettentő lelkiismeretfurdalás, elalvás előtt rettentő töménységű gintonic..inkább gin jelképes mennyiségű tonikkal, és a jövőt illető teljes tanácstalanság, és konfúz lelkiállapot. És mámoros lebegő érzés.

161. semleges (válaszként erre: 154. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 19. 10:25
Nem irigyellek.
160. liliom10 (válaszként erre: 159. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 19. 09:46

Értem. Tudom, mi volt... A férjem akkoriban munkanélküli lett. Azt a nagyvállalatot "csak" szétprivatizálták, nem külföldiek vették meg.


Volt még kérdésem ! Nem muszáj válaszolni.

159. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 158. - Liliom10)
márc. 19. 08:34

Úgy értem hogy rohadt, hogy akkor nyomult be Magyarországra,amikor a rendszerváltáskor az aktuális poltikai rezsim korrupt módonkiárusította a nemzeti vagyont, "privatizáció " címén. Ez vállalat a hihetelnen gazdasági fölényével kilóra vett meg pitiáner politikusokat, akik azóta eltűntek a történelem süllyesztőjében.

De a külföldi vállalat óriások vagyona és hatalma megmaradt.

158. liliom10 (válaszként erre: 156. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 20:27

Miért rohadt az a cég, ahol ilyen magasan vagy sok pénzzel ?

Hogy telt a napod ? És mi újság otthon ?

márc. 15. 23:24
Köszi ! :)
156. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 155. - Liliom10)
márc. 15. 23:17

Ezt rohadt céget nem lehet csődbe vinni, még akkor

sem, ha az alkalmazottak fele úgy megbuggyan, mint én.

Úgy áll mint a Sion hegye, bottal se lehetne agyonverni.

Viccen kívűl, azért nem hibbantam meg annyira,

hogy a borzasztó több évtizedes gyakorlatommal ne

csinálnám a dolgomat, félkézzel is. Túl régóta csinálom ezt.

155. liliom10 (válaszként erre: 154. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 22:41
El se tudom képzelni, hogy fogtok Ti egy szobában dolgozni hétfőtől ? Tudtok a munkára figyelni ? Csődbe viszitek a céget.
154. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 153. - Liliom10)
márc. 15. 22:07

Szenvedek mint egy elgázolt kutya.

Az egész hétvégém az ördögé, ülök egy

wellness hotelben, mint annyi sok elfecsérelt

hétvégén, de legszívesenn most azonnal

Pestre rohannék !

153. liliom10 (válaszként erre: 152. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 21:38

És hogy telik a hosszú hétvégéd ? A feleséged és a lányod még semmit nem vett észre rajtad ? Azt hiszik, minden a régi, minden rendben ?

Ezentúl sokat fogsz " túlórázni" ?

152. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 151. - Globus)
márc. 15. 21:31

Nem, bárki nincs hatással rám. Rengeteg ember vesz körül,

de ilyen szinten senki nem kavart föl.

Valóban egy időzített bomba. De ő ilyen...tik tak tik tak tik tak, aztán buuuuuummmmmmmm !

151. globus (válaszként erre: 150. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 21:16
Ha így vélekedsz az eddigiekről, akkor időzített bombaként bárki jöhetett volna. Hát... oldd meg legkevesebb sérüléssel.
150. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 148. - Ágio8405)
márc. 15. 20:53

Én is tudom hogy nem lesz happyend. Tisztában avgyok ezzel.

De az sem happyend ha ezt kihagyom, és folytatom az élve elrothadást.

149. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 145. - Globus)
márc. 15. 20:47

Így van. Szervezetileg , vállalati szinten semmilyen köze nincs hozzám, úgy értem a céges hierarchis szintjén.

Másik főosztályhoz tartozik, az ő vonala nem az én irányításom alatt áll.

Magyarul: nincs hatalmam fölötte.

148. Ágio8405 (válaszként erre: 146. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 20:42
Még ha egyedi eset lenne. Sajnos több ilyen korú pasival megtörténik mint akivel nem. De a vége sokszor nem happyend…
147. michelle.r (válaszként erre: 139. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 20:40

"Te dühönghetsz, gyűlölhetsz minket, ismeretlen embereket,"


aha, jól látod. 🫣

146. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 144. - Liliom10)
márc. 15. 20:35

Aranyos ahogy írod: "lehet, hogy szerelmes lettél "

Én fülig szerelmes vagyok, mint gimis koromban ! :)

Totálisan belezúgtam. Beleestem, mint valami kútba.

Ezt érzem rajta is, nem tudom a jövőmet tervezni,

azt sem tudom még, hogy ma este mi lesz !

145. globus (válaszként erre: 139. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 20:32

"Nem az én beosztottam, nem az én stábomban dolgozik"


55-ös hsz-ben írtad, hogy egy szobában ültök.

144. liliom10 (válaszként erre: 142. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 20:24
Lehet, hogy szerelmes lettél. A másik fél mit mond az érzelmeiről ? Vannak neki ? Annyira odavan érted, mint Te érte ? Ez nagyon fontos olyan szempontból, hogy a jövődet hogyan tervezd ! Pl. hogy odaállj-e a feleséged elé vagy titkolózz, amíg tudsz. Ha a szeretőd csak kisebb-nagyobb kalandot tervez Veled, tönkreteheted az életedet.
márc. 15. 20:09
Az biztos, hogy nem lesz egyszerű. Ismeretlenül melletted állok. Kíváncsi vagyok a folytatásra...
142. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 137. - Liliom10)
márc. 15. 20:07

Megmondom Neked őszintén, fogalmam sincs.

Csak sodornak az események, még nem volt időm belegondolni ebbe, az egész olyan valószínűtlen sebességgel történik.

márc. 15. 20:03

Próbálom én titkolni, de kb. akkora sikerrel, mint amikor

megpróbálták eltitkolna a csernobili nukleáris katasztrófát ...

140. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 135. - Ágio8405)
márc. 15. 20:01

Röviden és tömören: igen !

Magam is alig hiszem el, de igen.

139. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 138. - Michelle.r)
márc. 15. 20:00

Ugyan már, hogy lenne a felettesem :)

Hiszen nekem kb. már csak az Atyaúristen a felettesem, odág mentem a karrier taposásban ennél a monumentális, nemzetközi szörnyeteg-vállalatnál..

Nem az én beosztottam, nem az én stábomban dolgozik.

Te dühönghetsz, gyűlölhetsz minket, ismeretlen embereket, jósolhatsz, csúfos bukást. Ez benne van a pakliban.

Irdatlan botrányok előestéjén vagyok...

Szerintem megéri... állok elébe :) Ezért a hihetetlen örömért semmilyen ár nem drága. Kb. az üdvösségemet is eladnám az Ördögnek :)

138. michelle.r (válaszként erre: 100. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 18:02

Csaxólokkkkk 😎 nőkkel beszélgetsz arról, hogy meghúzz-e egy lányod korú nőt, miközben negyed évszázada van egy feleséged. Csak kérdezem, mit vársz?


Mindegy is, mert nem rajtad múlik a dolog. Ez a lány nem fogja karrierjét kockáztatni miattad, a saját koroszályából is nyilván akad jelentkező. Főleg, ha még a felettesed is.


Ábrándozz, abból bajod nem lesz. Ha botrány lesz ebből, egy komoly cégnél ez nem marad következmény nélkül.

137. liliom10 (válaszként erre: 133. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 17:43

Ha ezt jól értem, akkor a feleséged biztos észreveszi rajtad a változást. Elmondod neki, mi van Veled ? Mi lesz, ha kiborul ? Ismeretségi körben volt olyan, hogy a feleség idegösszeroppanást kapott, pár hétig kórházban is volt. Ha szeret Téged, iszonyúan fog szenvedni ! Depressziós lesz vagy elválik.

Mindent végig gondoltál ? Új életet kezdesz ?

Nem tudom, Te mennyire szereted, tiszteled őt. Mit tennél fordított helyzetben ? Beleképzelted magad a helyébe ?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook