Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tetszik egy munkatársam, de nem lenne szabad, a kora... fórum

Tetszik egy munkatársam, de nem lenne szabad, a kora... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
márc. 21. 17:56

Az a furcsa,hogy sokan arra gondoltok, hogy nagy-nagy tervek vannak, gyerek , behálózás, válás, elszalasztott idősgondozás a jövőben.

De nem gondoltok a kaland ízére, hogy nincs velem semmi terv, csak esetleg élvezni azt, amit hiányol a kortárs generációból. És amikor lanyul az érdeklődés az irányomban, kapok egy " elbocsájtó szép üzenetet ". Jó és felkavaró egy ilyen liezon, de nem kell túlgondolni. Nem nőnek a fák az égig, én is ismerem a törvényt. És én sem vagyok a nagy elköteleződések híve, fáraszt már az ilyesmi. Nem tart apajelöltnek és nem érdekli a pénzem , mert tálcán annyit kapott a papájától, amennyiért én kb. 30 évig dolgoztam. Valamelyikőtök azt írta, fura hogy egy apja korú emberre pasiként tekint. Nagyon egyetértek, bevallom én sem nagyon értem mi van benne. Csak élvezem ezt mint egy pici napsütést ősz végén.

195. birebora (válaszként erre: 177. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 15:12

Félreértettél. Ez egy mondás. Nem hallottad még? Márpedig ez két pad, akárhogy is nézzük. Az egyik az asszony, a másik a kolléganő. És azt sem gondolta senki, hogy te ülsz bármelyikükön is. Az idős gondozást is félreértetted.


Nézd, nekem tökmindegy mit csinálsz és, hogy alakitod az életed. Kicsit fura, ahogy ezt lereagáltad, de te tudod.

194. globus (válaszként erre: 183. - Liliom10)
márc. 21. 14:44

Igazából csak okkal feltételezi az ember, hogy akik kitartottak egymás mellett 40-50+ évig, utána is támaszuk lesznek egymásnak. Normális esetben.

Ha csak elvoltak egymás mellett, repkedve ágról ágra, nem biztos.

Fiatalon nem akaródzik időskorra gondolni, még nekem sem.

Jó érzés tudni, hogy számíthatunk egymásra. Legalábbis megtesszük, amit tudunk- mondjuk ez már nem fórum témája :) Most már értékesebb kincs a nyugalom, mint az izgalmas kicsapongás.

193. libikóka (válaszként erre: 191. - 996b40d6f5)
márc. 21. 11:09

ha a mai szememmel gondolok vissza az anno 40-50 korosztályra akkor is voltak jól kinéző férfiak,,sőt,,és fejben is előbbre tartottak mint sok korabeli.

Mégis a huszonéves fejemmel ,,hát🤔,,és főleg nagyon nősek voltak:DD

192. liliom10 (válaszként erre: 191. - 996b40d6f5)
márc. 21. 10:43

Számomra nem. Nekem ő is egy ember, de mint társ, partner kizárt volt. Most a 25 éves lányra gondolok, akivel FI összejött.

( Nekem már mindegy, évtizedek óta férjnél vagyok.)

191. 996b40d6f5 (válaszként erre: 190. - Liliom10)
márc. 21. 10:10
Miért? Egy idősebb férfi nem férfi? A negyvenes, ötvenes férfiak, ha adnak magukra, jól néznek ki. Ha úgy néznek ki, mint nagyapám, és olyan a hozzáállásuk, az más. És ez a nőkre is igaz.
190. liliom10 (válaszként erre: 188. - Libikóka)
márc. 21. 09:47

Szerintem is, de van ilyen.

Én soha tudtam egy apámkorabeli férfire úgy nézni, gondolni, mint egy férfire.

189. libikóka (válaszként erre: 188. - Libikóka)
márc. 21. 09:44
-e:)
188. libikóka (válaszként erre: 187. - Liliom10)
márc. 21. 09:44

Persze példa mindenre van,,

Mégis,, huszonévesen 50+ apát választani?Ott defeketes valami.

187. liliom10 (válaszként erre: 184. - Libikóka)
márc. 21. 09:40
Egyik barátnőm férje összejött egy fiatalabb nővel a munkahelyén. A nő azt mondta, hogy nem akar gyereket, ő csak szereti a férfit. Aztán egyszercsak terhes lett, és a barátnőmék elváltak.
186. libikóka (válaszként erre: 185. - Liliom10)
márc. 21. 09:40

Ez igaz,,bár nem hiszem hogy a mai ilyenkorú lányok,,ebben sántikálnának,,főleg ha rendezettek a körülményeik.

Mint ebben az esetben(legalábbis amennyire tudjuk)


Az hogy bepaliznak valakit,,az legtöbbször valami kényszerhelyzet szülte dolog.

185. liliom10 (válaszként erre: 184. - Libikóka)
márc. 21. 09:33

Direkt írtam a félrelépést.:)

Ha egy férfi nem védekezik, sosem tudhatja, a nő mikor nem fog. Ilyet is láttam már.

184. libikóka (válaszként erre: 183. - Liliom10)
márc. 21. 08:56

Mondjuk a "félrelépés" már adott:)


Arról nem is beszélve,, itt most nem az ész az úr.

Ennyi idő után erős túlzás ,,akár gyerekről,,vagy fontos dolgokról beszélni.Hisz egy "sima" kapcsolatban sem ez van az elején.

183. liliom10 (válaszként erre: 177. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 08:48

Most melyik nőre gondolsz : a nejedre ? Nemcsak agg korodban szorulhatsz gondozásra ! Elég egy félrelépés, kéz- vagy lábtörés, baleset, műtét, stb., és már kórházi, otthoni ápolásra is szorulsz. ( Már többször voltam itthon ápolónő, pegig nem volt aggkorú a férjem.)

Szerinted ez a fiatal nő meddig ápolna ?

Itt bármi lehet, és az ellenkezője is. Még az is, hogy ő nézett ki Téged magának, és azt hiszed, Te vetettél rá szemet. Itt van egy jól kereső, jó állásban dolgozó férfi, aki szimpatikus... Talán még gyereked is lesz tőle, ha ő szeretne. Mindenre készülj fel !

Először én a fontos dolgokat tisztáznám vele, amikről már írtam, aztán jöhet a többi téma : érdeklődési kör, hobbik, stb.

Akárhogy tűnik, csak a Te érdekedben írom ezeket ! Már sok mindent tapasztaltam ismeretségi, baráti körben a hosszú évek alatt !

márc. 21. 08:17
Azt hiszem, a háló, a behálózás eredetileg a póktól indult, ami hálót sző az áldozata köré.
181. Ágio8405 (válaszként erre: 178. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 08:05
és hány fiatal nő van aki nem őszinte érzések miatt van az idösebb pasival….. tehát behálózza…. Viszont remekül el tudják játszani a nagy érzelmeket….
180. libikóka (válaszként erre: 178. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 07:08
Pedig illik a szó,,nős emberek esetében.
márc. 21. 07:05
elnézést mindenkitől, telefonon szerencsétlenkedem, tele vannak elírásokkal a válaszaim :(
178. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 174. - Okoskodó)
márc. 21. 07:01

Ez is milyen furcsa megfigalmazás: " behálózni " .

Adott 2 ember akio között fellángol valami irracionális szenvedély. Lehet ezt sokféleképpen leírni..

De behálózni ?

Egy csaló szélhámos hálóz be egy áldozatot, egy "nigériai" csaló egy balekot, egy kamu egyház hálóz be egy instabil embert...

177. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 173. - Birebora)
márc. 21. 06:54

Ha kibirul a liszt, kiborul.

Furcsállom ahogy a kommentelők 2 padról bestélnek, amik közé a földre lehet ülni.

Én emberi lényekre gondolok, nem ülök senkin.

Az egy nőhöz kötődöm, nem azért van mert idősgondozónak szánom majd agg koromra..

176. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 175. - Globus)
márc. 21. 06:50

Az öreg koromban maradt ki.

Fiatal koromban voltak szenvedélyes ügyek szép számmal.

175. globus (válaszként erre: 168. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 22:23
Fiatal korodban kimaradt?
174. okoskodó (válaszként erre: 172. - Birebora)
márc. 20. 20:06
Azt hiszem fején találtad a szeget. Eljön az idő, amikor a hölgy ugyanígy fog egy másik férfit behálózni, jobb esetben a fórum indítíja már nem lesz ennek tanúja, rossz esetben jön a padló. Az élmény: ha szerencséje lesz, a felesége és a lánya visszafogadja, rossz esetben olyan tanulsága lesz...
173. birebora (válaszként erre: 170. - Liliom10)
márc. 20. 18:47
Ki tudja lehet, hogy addigra ki dől a liszt.
172. birebora (válaszként erre: 171. - Szerecsendió)
márc. 20. 18:46
Most úgy érzi, hogy nem érdekli mi lesz. Aztán ha a kolléganő mégsem szereti annyira és nem akar komoly kapcsolatot vele, vagy jön más, akkor majd telnek a napok, hetek, hónapok és ott lesz majd a padlón úgy, hogy mindent felégetett. Bár ismerek olyan házaspárt, hogy húszon év után visszafogadta a feleség a férjet. Ki csajozta magát vagy a csajnak már nem kellett és visszakuncsorgott az asszonyhoz. Együtt öregednek. A feleség még ápolja a férjét.
márc. 20. 16:44
Lentebb írta, hogy nem érdekli mi lesz. Így valószínűleg azt sem bánja, ha a két szék közé esik. Itt az ész semmit nem ér, mert csak az érzelmeire tud figyelni.
170. liliom10 (válaszként erre: 168. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 16:34

Hát, komoly rózsaszín köd alakult ki a szemed előtt ! Azért azt tanácsolom, szedd össze a maradék eszedet és használd , nehogy - mint Birebora írja - két szék közé essél !

A leányzónak hogy telnek majd a hétvégéi ? Otthon ül, és várja a hétfőt ? Biztos vagy ebben ? Az ő korában ? Ha szeret, akkor igen. De ha csak élvezi a Te rajongásodat, akkor nem hiszem. Ezért is kellene a terveiről beszélni. Jön a négy napos Húsvét. Gondolom, nem vele mész wellnessezni.

169. birebora (válaszként erre: 167. - Liliom10)
márc. 20. 12:01

Ezek fontos kérdések.


Kedves FI!


Ha nem is most, de előbb utóbb eljön az ideje, hogy megválaszolja. És annak is, hogy te is tudd mit akarsz. A lányotok már felnőtt, nem tervez itthon maradni. Ez a te malmodra hajthatja a vizet, ha a kolléganő is szerelmes, téged akar és együtt tervezitek a jövőt. Ha ő nem ég olyan hőfokon mint te, akkor más a gyerek fekvése. Szerintem. Legyen a fejedben, hogy eshetsz két szék közül a földre. Mérlegelj. Mit adsz, mit kapsz.

168. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 167. - Liliom10)
márc. 20. 11:30

Pontosan úgy van, ahogy írtad.

Nincs semmi tervem, csak sodor magával az ár.

Nyilván nem lesz konszolidált kimenetele az ügynek.

Az egész egy nagy ajándék nekem az élettől,

nem érdekel , hogy mi lesz.

Élvezek minden pillanatot amíg tart ez az egész

167. liliom10 (válaszként erre: 165. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 09:52

Pár éve láttam egy pár részt egy magánnyomozós sorozatból. Azt mondta a nyomozó, ha egy feleség gyanakodni kezd, hogy megcsalja a férje, az esetek 80 %-ában kiderül,hogy van alapja.

Nem ismerem a nejedet, lehet, hogy nem is nagyon érdekli már, hogy mit csinálsz. Hétfő este én biztos nem mentem volna aludni, még nem érsz haza, és beszélgettem volna Veled röviden, aztán a hosszú beszélgetést a hétvégére hagytam volna.

A nők között is van olyan, aki nem akar válni, osztozkodni a vagyonon, bíróságra járni, stb. Elvan a kényelmes társas magányban.

Csak a saját női agyammal tudok gondolkodni. Ha a helyedben lennék, ahogy írod," nem érted, mit eszik rajtad " ez a fiatal nő, én meg is kérdezném, mit vár kettőnk között !? Kalandot ? Párkapcsolatot ? Szerelmet ? Valamiért csak túlment a munkatársi, haveri kapcsolaton. Neki nincs mit vesztenie, Neked van.

Úgy tűnik, most csak hagyod magad sodorni az árral, aztán majd lesz valahogy...

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook