Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Testvérharc egy 9 éves lány és egy 7 éves fiú között.Mit tegyek ellene? fórum

Testvérharc egy 9 éves lány és egy 7 éves fiú között.Mit tegyek ellene? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. márc. 26. 22:14
Hááát sokkal több odafigyelés,és talán a féltékenyebb gyerkőccel egy két olyan program amin csak ő van ott, érezze hogy ő is ugyanolyan fontos mint a nagyobbik.Nálunk forditva van.A nagy a kicsire féltékeny.
5. egypt (válaszként erre: 1. - Cbfdc37265)
2012. márc. 26. 22:14

Nem tudom pontosan, miből áll ez. Gondolom, veszekednek sokat.

Nekem egy gyerekpszichológus azt tanácsolta, hogy ha összevesznek, üljünk le hárman egy háromszögbe. Ha leülteted őket, azzal megszakítod a vitát, és egy kicsit megnyugszanak. Kérdezd meg tőlük (mindkettőjüktől), hogy szerintük hogyan tudnának kibékülni. Hallgasd meg őket, és ha nem sikerül, mondd azt, hogy sajnálod, hogy most nem sikerült kibékülniük.

Próbáld elkerülni, hogy te teszel igazságot, mert ezzel csak megosztod őket.

2012. márc. 26. 22:14
bunyó nincs, csak áskálódás. méghozzá rendesen.kiönti a kaját és rákeni a nagyra, és ha a nagy akar vele játszani akkor hisztizik, hogy ő nem elég ügyes.
2012. márc. 26. 22:13
Nálunk 9 éves lányzó és 4 éves kisfiú..a probléma ugyanaz mint nálad..no azé nem bunyóznak, de rendesen veszekednek...néha van bunyó, de azt hamar leállítom!:-))))nálatok mi a szitu?
2012. márc. 26. 22:12
az utóbbi pár hónapban, a fiam féltékeny a lányomra. a kicsi a nagyra.mert a nagy iskolás, több mindent tud már mint a kicsi, és mostanában állandóan szekálja a nagyot. ha nem vagyok otthon, mert lemegyek a boltba, azzal fogad a nagy, hogy a kicsi magára öntötte a vizet, és rá akarta kenni.erőszakos a naggyal, és piszkálja.járt valaki hasonló helyzetben?mi lehet a megoldás?
2012. márc. 26. 22:10
Testvérharc egy 9 éves lány és egy 7 éves fiú között.Javaslatokat szeretnék kérni, ha tudtok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook