Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Testtekercselés, zsírégető kencék tapasztalatok... fórum

Testtekercselés, zsírégető kencék tapasztalatok... (beszélgetős fórum)


2016. márc. 4. 11:05
Szerintem Herbáriában is lehet kapni,én barátnőm boltjából szoktam beszerezni a dolgokat. Neten is tudsz rendelni. A Dr. Chen termékek is nagyon jók...nekem vannak különféle teák,zsírégető krémet is használtam tőle.De csináltam magamnak is krémet...egy natúr testápolóba kevertem fahéj illóolajat,másikba chilipaprika olajat.☺ Böngésszél a neten,ott vannak leírások,hozzászólások,akciók,és házhoz szállítják.
2016. márc. 4. 10:23
arra lennék kíváncsi , hogy most hol lehet ilyen dr kelent kapni? nem tudod esetleg ? sehol nem futottam vele össze mostanság ? mondjuk herbáriában még pont nem, de akkor az lesz a következő ahol megnézem, köszi :)
2016. márc. 4. 09:30
Ja,mellette figyeltem az étkezésre is!
2. freddy36 (válaszként erre: 1. - 2f7e180b49)
2016. márc. 4. 09:29
Szia! Én valamikor használtam a Dr.Kelen-féle krémet,nekem bevált...ne kérdezd,hogy hány centi mínusz volt,mert nem emlékszem,oly rég volt...☺Akkoriban 1200 Ft körül vettem gyógynövény boltban.Olyan ruhát kell felvenni,amit nem sajnálsz összekenni,mert fog!Rendesen égett a bőröm tőle.☺Én bekentem reggel a hasam,combom,meg este tornához(nem tekercseltem folpackkal).
2016. márc. 4. 09:09

Sziasztok,

Mennyire válik ez be ? Ki milyen krémet gélt használ hozzá ? Dr. Kelen-félét használ valaki ? Arról sok jót olvasgattam... Azt is jelöljétek léci, hol lehet beszerezni amit használtok jaj és milyen árban van. Köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook