Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Testápolás babáknál fórum

Testápolás babáknál (beszélgetős fórum)


11. Dorkamókus (válaszként erre: 1. - Drakata)
2012. okt. 24. 11:14
Én sem kenem mindennap a kisfiam bőrét testápolóval, csak akkor, ha száraz. Amikor megszületett, akkor mindenből a gyógyszertárit használtam, de azok nem igazán jöttek be. Furcsa ragacsos volt az állaguk... 3 hónapos volt Levikém, amikor a Neogranormon testápolót kipróbáltam és azóta azt használom. Semmi gondunk nincs a bőrével.
10. bowie (válaszként erre: 9. - Drakata)
2012. okt. 19. 07:04

A bőrszárazság és a bőrproblémák sok esetben a sok vegyi anyagtól alakul ki, mert megváltozik a bőr ph-ja, ráadásul a bolti cuccok rengeteg tartósítót, állomány és állagjavítót tartalmaznak.

Ha már veszitek, akkor szerintem patikai fürdetőt vegyetek.


Az én bőröm is nagyon száraz volt, a gyerekem meg allergiás lett, de amióta házilag készítem ezeket a dolgokat, azóta nincsen gondom.

2012. okt. 18. 22:07
Jaj. lehet, hogy félreérthető voltam: már van 2 "babám" (1 és 2 évesek), eddig semmi gond a bőrükkel, csak eszembe jutott, hogy lehet, hogy mégiscsak kenni kellene őket valamivel. Mondjuk a popsijukat kenem Neogranormon védőkrémmel, mert azért a pelus alatt minden van, de ez a max. Az apjuk fürdeti őket és nagyon nehezen tudom őt lebeszélni arról, hogy mindennap fürdetővel lefürdesse őket, mert szerinte így jön le a kosz. Szerintetek?
2012. okt. 18. 18:15
Én minden nap gyógynövényes fürdetővel fürdetem. Eddig semmi problémánk nem volt. Egyszer kiszáradt a pocijánál de 1xi olajozás megoldotta.
2012. okt. 18. 18:08

hú 15hós múlt a fiam de pár napja a pocakján kennünk kell mert száraz neki remélem elfog múlni,eddig nem volt vele probléma

de amúgy csak úgy szerintem nem kell én a fenekét is nagyon nagyon ritkán kenem.

2012. okt. 18. 14:49
17 hónapos a lányom,eddig max 2-szer használtam nála testápolót,szerencsére nem igényli a bőre.
2012. okt. 18. 14:03

Nem kell

csak szerintem még fürdetőszer sem kell

Én nem használok se fürdetőt se testápolót

nagyon szép a bőre

de ha mosod olyan fürdetővel ami a védőréteget lemossa akkor száradhat

szerintem

2012. okt. 18. 13:37
én ujszülött korában semmiféle kozmetikumot nem használtam,csak a natur vizet .átmeneti száraz bőrre pedig a vizbe tettem pár csepp olajat ha úgy éreztem és ennyi....
3. Tandi25 (válaszként erre: 1. - Drakata)
2012. okt. 18. 13:13

ha megszületik, úgyis meglátod.

Az én bőröm inkább zsíros, a gyereknek szerencsére szép, nem száraz, nem zsíros, ellenben jó érzékeny a mindenféle kencékkel. Úgyh majd, ha kened, csak óvatosan.

2. bowie (válaszként erre: 1. - Drakata)
2012. okt. 18. 13:12
Nem kell. Nekem is száraz volt a bőröm. A naplómban van egy mosdatópép recept, nézd meg, azóta nem nagyon kell kenni magam.
2012. okt. 18. 13:10
Szerintetek kell mindennap testápolóval kenni a baba bőrét? Nekem nagyon száraz a bőrőm, remélem, a gyerekeké nem lesz az.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook