Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tervezünk holnapra egy kis kirándulást. A miskolci állatkertbe mennyire érdemes elmenni? fórum

Tervezünk holnapra egy kis kirándulást. A miskolci állatkertbe mennyire érdemes elmenni? (tudásbázis kérdés)

12. babszibobó (válaszként erre: 11. - B838f88be5)
2013. júl. 26. 12:47

Van már busz felfelé, ha valaki nem bírja a túra részét, csak jelzni kell az MVK-nak és elindítják, min. 30 perccel a buszra szállás előtt, az MVK honlapján minden infó fent van.


Az állatkert nem tehet róla, hogy meleg van és az állatok ösztönből, mint mi is fedettebb helyre húzódnak.

2013. júl. 25. 22:25
Na mi ma voltunk...hát nem nagy durranás. Az állatok felét nem is láttuk,el voltak bújva a melegben. Ráadásul legalább fél órát kell 40 fokban felfelé caflatni, mire felérsz az 1-es busz végéből...Többet soha!
10. v.kler
2012. okt. 20. 21:40

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat! Lehet kútba esett a tervünk,a kocsink rendetlenkedik.... Ha most nem jön össze akkoris el fogunk menni egyszer! :-)

2012. okt. 20. 14:06

És tavaly adtak át egy nagyon nívós, szuper tanösvényt, nagyobb gyerekeknek csúcsszuper (tornapálya), különböző odúk, Wass Albert Bulámbuk meséje került feldolgozásra az egyes etapoknál.


Mi még nem tudtuk bejárni, mert a séta végére esik, és akkorra a Kisasszony mindig befárad már:).

2012. okt. 20. 14:04

A Kislányom féléves korától néhány havonta megyünk, két-három órát el lehet tölteni, másfél éves, és imádja etetni az állatokat.


És a héten érkezett meg a várva várt MACI! mindjárt kettő is!!!

2012. okt. 20. 13:06
Én imádom azt a helyet. Évente többször is megyünk, annyira szeretem:) Szép helyen van, csodás környezetben, meseszép állatokkal. Szóval igen, jó döntés, érdemes menni:)
6. babszibobó (válaszként erre: 1. - V.kler)
2012. okt. 20. 12:32

Minden évben elmegyünk a Gyerekeimmel, nagyon szeretjük...szép helyen van, mint már írták, kényelmesen bejárható (azért lazán eltöltünk ott 4-5 órát is főleg ha bekefutunk simogatásba, lovagoltatásba!)


Mi is mindig felsétálunk:-D

5. babszibobó (válaszként erre: 3. - Rózsaszál:-))
2012. okt. 20. 12:30
Már rég Állatkert is a neve, mert olyan mértékben bővült az állat állomány!
4. 342402de6d (válaszként erre: 1. - V.kler)
2012. okt. 20. 11:59
Maga a táj miatt érdemes,de főleg sétálgatni,nem pedig csak kiszállni az autóból és rögtön bemenni én mindig felgyalogoltam olyan jó azok között a gyönyörű hatalmas fák között,tele van mókussal:)
3. Rózsaszál:-) (válaszként erre: 1. - V.kler)
2012. okt. 20. 11:52
A vadasparkba?Mi nemrég voltunk,most nagy szenzáció hogy kaptak 2 macit,kár hogy lemaradtunk róla:-(Szép helyen van,lehet állatokat simogatni és etetni.Nem túl nagy,ezért kisebb gyerkőcökkel ideális hely a kirándulásra.Én csak ajánlani tudom:-)))
2012. okt. 20. 11:44
én évekkel ezelőtt voltam ugyan, de szerintem hangulatos, és sok állat van, meg persze a környezet is szép nagyon...szóval érdemes.
2012. okt. 20. 11:43
Sziasztok!! Tervezünk holnapra egy kis kirándulást. A miskolci állatkertbe mennyire érdemes elmenni? Előre köszönöm a válaszokat! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook