Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Természetes kozmetikumok fórum

Természetes kozmetikumok (beszélgetős fórum)


2010. febr. 4. 06:16
Férfi golyós dezodort tudna valaki ajánlani nekem?
4. 0e8333e159 (válaszként erre: 3. - D61a66c1c6)
2009. dec. 18. 14:20

Bizonybizony

Én is a lushtól vettem ajándékot a barátnőmnek, mert csak jókat hallottam róla.

Ideje, hogy az emberek rájöjjenek, hogy sokkal jobbak a természetes cuccok...

És persze óvjuk a környezetünket!!!!

2009. dec. 16. 16:14

Szia!


Sajnos ezt már én is hallottam és logikusan is hangzik, hogy így csinálják meg a készítményeket. De ha belegondolsz ez a tested "hibája" is, mint pl a szemcseppeknél. Ha mindig valahányszor kiszárad a szemed a monitor előtt üléstől és erre rögtön szemcseppet tolsz bele, a szemed megszokja, hogy nem kell "megoldania" a kiszáradást, mert majd te kívülről úgyis megtámogatod. Dettó a testápolók, arckrémek. Én csak akkor használok ilyet, ha tényleg szükségem van rá és akkor is natúr kozmetikumokat.

Szerintem nézz körül a Lush honlapján, mert nagyon jó minőségű termékeik vannak és még sosem kellett bőrgyógyászhoz mennem miattuk.

2009. júl. 17. 22:25

Szia!

Ajánlo a Forever-től a Sonya termékeket.Nem olcsó,de nem lesz tőle alergiád.

2009. márc. 21. 20:35

manapság egyre többen vaguynk allergiásak és ennek megfelelően kell megválasztanunk a naponta használt kozmetikai cikkeket. kíváncsi vagyok, kinek milyen tapasztalata van.

személy szerint nekem nagyon érzékeny, allergiára hajlamos az arcbőröm (is) és igazából úgy vettem észre h nagyobb francia cégek termékei egy ideig jók aztán egy idő után kénytelen vagyok újat keresni. azt is olvastam vhol, h sok kozmetikumnak úgy állítják össze az összetevőit, h függővé váljék a bőr... passz mindenestre érdekes

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook