Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség vagy sem? fórum

Terhesség vagy sem? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 26. 14:49
Van, amikor negativ a teszt terhesseg ellenere is es kesobb lesz pozitiv. De biztosat csak a nogyogyasz mondhat :)
17. Rena09
2013. aug. 26. 14:35
Kedves Mazsinka:) Teljesen igazad van Nem csodat varok csak tapasztalatokat mert panikba vagyok h mi az isten van velem . Es ugy gondolom hogy engem megnyultat hogyha masnak a velemenyeit is meghalgatom mert a csutortoki idopontom amit a nogyohyasztol kaptam meg odebb van.
2013. aug. 26. 14:24
Talán elmehetnél a nőgyógyászhoz. Egyesek úgy írogatnak itt, mintha az összes bölcsesség Hoxa birtokában lenne. Elcammogsz a dokihoz, megvizsgál, aztán megvilágosdsz. Ennyi.
15. Rena09
2013. aug. 26. 14:17
Sziasztok. Nagyon tanacstalan vagyok 4 napos menzesz keses utan csinaltam tesztet mintha lett volna halvany vsikocska .. (van mar 1 kislanyom es a tuneteim megvoltak teljesen biztos voltam benne hogy babàs vagyok. Majd 3 nap mulva elkezdett fajni a mehem majd gorcsolni kezdtem megcsinaltam meg 1 tesztet ami otal negatìv (mas marka) majd masnapra barnazni kezdtem de delutanra mar semmi. Menzeszem nem jott meg barnazas mar nincs. Teszt negativ. Enyhe mindjart megjon erzes van. Nem tudom mit kene tennem varnom es kesobb teaztelnem vagy nem .. Kaosz van bennem..
2013. aug. 26. 09:40
valerian relaxot vettem be estére. Az úgy néz ki jó volt. De ha jól tudom azt se lehet szedni baby tervezésnél..
2013. aug. 13. 15:55
Ma megjött.szóval nem vagyok terhes. Legközelebb csak akkor veszek tesztet ha maximum 3-4 napot késik a mensim:)
2013. aug. 10. 18:14
jajj..megint kezdődik..mindjárt hányok...:S
11. garnier24 (válaszként erre: 10. - Mpgabi76)
2013. aug. 10. 18:04
húú az igen. gratulálok :)
10. mpgabi76 (válaszként erre: 1. - Garnier24)
2013. aug. 10. 17:54

Szia.

Nekem a nem várt előtt egy héttel már nagyon erős hányingerem volt és szédültem is rendesen! Ikreim lettek!:D

9. garnier24 (válaszként erre: 7. - Norah87)
2013. aug. 10. 17:19
köszönöm :) kíváncsi leszek :)
8. garnier24 (válaszként erre: 5. - Csoszrit)
2013. aug. 10. 17:18
várook én akár 5 napot is :)
7. Norah87 (válaszként erre: 1. - Garnier24)
2013. aug. 10. 17:17

Szia!

Az, hogy a tünetek mikor jelentkeznek, teljesen egyén függő. Nekem pl. nem volt semmi a mellfeszülésen kívül, de az is azután kezdődött, hogy teszt is igazolta a baby-t. Még nem régen hagytad abba a Lindynette-t, ezért az sem tuti, hogy a ciklusod rendbejött teljesen (én 10 évig szedtem ugyanezt a típust). A tesztelés ráér a "nem várt" menstruációig (tudom, nehéz), hiszen ilyenkor a vérzéssel akár távozhat is a pici. Sok sikert nektek! :)

2013. aug. 10. 17:16
Nekem sem volt ilyen korán tünetem - meg is ijedtem, hogy én minden jóból kimaradok, de aztán ...hajjaj - csak kb. egy hónappal (utólagos számításom szerint) a beágyazódás után.
2013. aug. 10. 17:13
Nekem is 4 nappal a nemvart elott volt pozi. Ha birsz meg 3 napot varj, aztan hetfon kedden csinalj egy olcso tesztet...
2013. aug. 10. 17:12
Értem.köszönöm. akkor szerintem veszek egy tesztet tényleg..
3. *MysticMyra* (válaszként erre: 1. - Garnier24)
2013. aug. 10. 17:11

A kivanossag kesobb jon elo es a hanyinger is.

Nekem annyi tunetem volt a nem vart elott, hogy a szagokat erosen ereztem es gyakran megszedultem. De ez is par nappal elotte.

Igazabol ez alapjan nem lehet megmondani. Lehet terhesseg, de nem is. Biztosat majd csak a teszt mutat.

Ami elso tunetkent van de nem mindenkinel, az a megjon erzes, mellerzekenyseg.

A barnas folyas is lehet beagyazodas de mensi elojele is.

Nekem nem vart elott 4 nappal pozi volt a tesztem. :)

2013. aug. 10. 17:09

[link]


Itt össze van foglalva,hogy mikortól észlelhetőek a tünetek. Nekem a nem várt előtt 3 nappal volt halvány pozi a tesztem,és az álmosságon kívül semmit sem éreztem. A tünetek jóval a nem várt után jöttek.

2013. aug. 10. 17:04
Sziasztok. Egy 24 éves lány vagyok.kb 5 évig szedtem a Lindynette fogamzásgátlót. Idén június 18.án abba hagytam a gyógyszert mert a párommal kisbabát szeretnénk. rá 3 napra megjött a mensim. Utána július 18.án volt meg. Most kell majd megjönnie 4-5 nap múlva. Én már mikor abba hagytam a gyógyszert akkor vettem Gravida vitamint és szedegetem. Már majdnem egy hete hányingerem van, a múltkor megkívántam a sütit és vettem vagy 3 félét mind meg is ettem.Néha szédelgek is. Valamikor kívános vagyok de van amikor hányingerem van mindentől. Tegnap este is hányingerem volt, ma reggel is. Azt szeretném kérdezni,hogy mikor szoktak a terhesség tünetei jelentkezni? Mert ha esetleg terhes is vagyok ( bár én szerintem még nem) akkor is max 1 vagy 2 hete sikerült a baby. Ilyen hamar nem lehet hányingerem még.,vagy de?? :) Gondoltam arra is,hogy holnap veszek egy tesztet, de mondom felesleges mert még elvileg meg is jöhet. Várjak még amíg kimarad a mensi? ( lehet ki se marad) Most egy kicsi sárgás, nagyon halvány barnás folyásom is van. Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook