Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség vagy menstruáció? fórum

Terhesség vagy menstruáció? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 12. 12:02
En is most igy voltam csajok.mindig rendszeres a mensim.okt.11-en volt meg utoljara.most nov.7-en kellett volna megjönnie.de 3.-an jött valami barnazas de nem rendesen es kb 2 napig volt.uh meg semmit nem mutatott.jövöheten tesztelek.meglatjuk...
4. Sommersby (válaszként erre: 1. - Marilyn Monroe)
2014. nov. 10. 09:37

Azért van esélyed a terhességre, ha a normális menstruáció helyett csak ez a "barnázás" lesz, és nem jön meg a vérzésed rendesen, akkor érdemes valamivel később újra terhességi tesztet csinálnod, hátha akkor már kimutatja a terhességet.

Most várd meg, hogy megjön-e rendesen a vérzésed, vagy csak a "barnázás" marad, ha jóval gyengébb lesz a vérzésed, mint máskor, és jóval kevesebb ideig tart, akkor gyanakodhatsz terhességre szerintem.

3. Nikimiki01 (válaszként erre: 1. - Marilyn Monroe)
2014. nov. 9. 19:34

Hany naposak a ciklusaid?

Nekem volt enyhe barnazas beagyazodaskor (megtermekenyulest koveto 7-10.napon) enyhe hasszurkaval, kicsit fel is voltam fujodva.a teszt a beagyazodast kovetoen par nappal kesobb mutatja ki, mert onnantol termelsz hcg-t, legalabbis en igy tudom.

Es nem torvenyszeru h a ciklus 14.napjan van a peteérés, nekem pl a 7-8.napon volt. Én mindig ereztem hogy mikor van, voltak "tunetei". Igy AZ egyuttlét után 10 nappal en mar egy halvany pozitivat teszteltem.

2014. nov. 8. 21:44
valószínűleg igen
2014. nov. 8. 21:37
sziasztok! egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy: okt. 4.-én jött meg az utolsó menstruációm.. ma viszont ugynevezett ''barnázás'', tehát olyan barnás valamim van.. de alig látszik, a hasam is csak olyan lightosan görcsölget. Csináltam tesztet, az utolsót 6.-án csináltam (bár nem reggeli vizeletből) sajnos negativ lett, ahogy a többi is... szerintetek az a barnás valami ez a menstruáció lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook