Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség lehet? fórum

Terhesség lehet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
8. 39ff6fe670 (válaszként erre: 3. - Gigianyu)
2010. febr. 7. 19:05
nincs kizárva, itt a hoxán ismrek olyat, aki egy héttel a nemvárt előtt hányt, és voltak egyéb terhes tünetei...aztán nem is jött meg neki :)
7. gigianyu (válaszként erre: 4. - Kormi1985)
2010. febr. 7. 19:04
Igen szeretném a babát de nem élem bele magamat majd sikerül ha ugy gondolják fentröl:)
2010. febr. 7. 19:04

Sajnos akár álterhesség is lehet. Szeretnéd nagyon és a tudatalattid ezeket a jeleket küldi:( Nekem is volt már nem 1x:(

Szurkolok, hogy sikerüljön a baba:)

2010. febr. 7. 19:03
15-e után tetsztelhetsz,s akkor kiderül majd:)
2010. febr. 7. 19:02

Vagy lehet, hogy a tudatalattid "szórakozik". Gondolom nagyon szeretnéd a babát és lehet, hogy azért vannak a jelek!

Minden esetre még ne éld bele magad, annál nagyobb lesz az öröm, ha mégis pozitív lesz a teszt! :-))

3. gigianyu (válaszként erre: 2. - Wanda8)
2010. febr. 7. 18:58
igen én is tudom hogy nagyon korai lenne de akkor mitöl lehetnek ilyen tüneteim ?Amik ráillenek a terheségre is.De tudom lehet gyomor rontás vagy valami betegség is.Bár semmi más bajom nincs.
2010. febr. 7. 18:50
hát lehet akár a terhesség előjele is.De még elég korai lenne bármit mondani!!!
2010. febr. 7. 18:41

Sziasztok!

Tervezzük a második babát.9 napja voltunk együtt párommal meg tegnap.nem védekeztünk és 5 hónapja nem szedek gyógyszert.pénteken hányingerem lett a húslevestöl,tegnap az auchanba a szagoktol rosszul lettem sokkal erősebben éreztem,ma nem kivánok semmit és hányingerem van nagyon és mára a mellem is fájdogál. .Szerintetek ez már a jó hirnek a jelei??Vagy még nagyon nagyon korai lenne??? megjönnie 15.én kéne tehát nem mostanság.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook